بلاتکلیفی آزمون دکتری تخصصی سال 91

  نمونه سوالات و جزوات دکتری , دکترا, جزوه – منابع آزمون دکتری سال ۹۲ و …

 • http://phdazmoon.blogfa.com/post-2919.aspx
 • نمونه سوالات و جزوات دکتری , دکترا, جزوه – اعلام اسامی حائزین شرایط …

 • http://phdazmoon.blogfa.com/post-2916.aspx
 • نمونه سوالات و جزوات دکتری , دکترا, جزوه – ثبتنام آزمون دکترای …

 • http://phdazmoon.blogfa.com/post-2918.aspx
 • نمونه سوالات و جزوات دکتری , دکترا, جزوه – پذیرش بدون آزمون ارشد …

 • http://phdazmoon.blogfa.com/post-2915.aspx
 • نمونه سوالات و جزوات دکتری , دکترا, جزوه – پذیرش دانشجوی دکتری …

 • http://phdazmoon.blogfa.com/post-2914.aspx
 • نمونه سوالات و جزوات دکتری , دکترا, جزوه – ارائه نتایج مصاحبه دکتری …

 • http://phdazmoon.blogfa.com/post-2912.aspx
 • نمونه سوالات و جزوات دکتری , دکترا, جزوه – توزیع کارت آزمون کاردانی …

 • http://phdazmoon.blogfa.com/post-2911.aspx
 • زمان ثبت نام آزمون دکتری سال ۹۲ | دفترچه ثبت نام دکترای ۹۲

 • http://www.phdazmoon.net/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%84-92-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-92.html
 • نتایج دکتری ۹۱ دانشگاه آزاد و نتایج مصاحبه … – سایت آزمون دکتری

 • http://www.phdazmoon.net/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-91-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C.html
 • اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری سال ۹۱ ثبت نام آزمون دکتری ۹۲

 • http://www.phdazmoon.net/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-91.html

Loading...
 • شهریه دانشگاه خوارزمی
 • دکتری دانشگاه خوارزمی
 • دکترای دانشگاه خوارزمی
28 comments on “بلاتکلیفی آزمون دکتری تخصصی سال 91
 1. وحید گفت:

  امروز یکی از اساتید دانشگاه تهران به من زنگ زد و تبریک گفت و گفت امیدارم همکار خوبی برای هم باشیم
  “امیدارم همکار خوبی برای هم باشیم”
  ها ها
  حس جدیدی بود
  امیدوارم همه دوستان این حس جدید رو تجربه کنن
  آرزوی موفقیت برای همه
  اهتماد به نفس مهمه دوستانی که قبول نشیدن
  من توی مصاحبه م یه کتاب در یه زمینه ای داشتم اما وقتی ازم در هون زمینه سوال شد چون من فیلدم رو عوض کرده بودم گفتم من در این زمینه هیچ ادعایی ندارم . استاده کلی کیف کرد و فهمید که نمیخام رقیبش باشم
  گاهی باید بگید نمی دونم
  مواظب باشید مصاحبه جلسه بازجویی نیست و شما هم نیاز نیست همه سوالات رو پاسخ درست بدید
  من حتی بعضی سوالات رو که مطمئن بودم خودشون هم جوابشو نمی دونن دروغ گفتم ولی خیلی با اطمینان دروغ گفتم )))

 2. فاطمه گفت:

  با توجه به تصمیمات متخذه و به منظور مساعدت درخصوص آن‌دسته از پذیرفته‌شدگانی که در موعد مقرر موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد نشده‌اند؛ ثبت نام و ادامه تحصیل از ایشان درصورتیکه تا تاریخ ۳۰/۱۱/۱۳۹۰ موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد شده باشند، بلامانع است.

 3. اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 90 گفت:

  اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 90, تکمیل ظرفیت دکتری 90, دکتری, دکتری 91, مصاحبه آزمون دکتری, نتایج تکمیل ظرفیت دکتری 90

 4. اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری گفت:

  اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری
  به گفته رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۰ روز چهارشنبه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.برای این منظورداشتن اطلاعات پرونده و کد رهگیری الزامی می باشد.دلیل این تاخیر ، اعلام نتایج نهایی مصاحبه ها از سوی nانشگاهها عنوان شد.بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۰ – ۹۱ پذیرش می شوند.

  گزینش دانشجوی دکتری در سال ۹۰ براساس ۸۰ نمره آزمون و ۲۰ درصد معدل داوطلبان صورت گرفت اما برای آزمون ۹۱ احتمال دارد که در گزینش نهایی، نمره مصاحبه دانشگاه محل قبولی با ضریب ۲ و نمره آزمون با ضریب یک محاسبه شود.
  درصد سهمیه های تعیین شده برای آزمون های مختلف به این معنی نیست که به عنوان مثال ۲۰ درصد پذیرش دانشجوی دکتری توسط رزمندگان و ۳۰ درصد توسط مربیان دانشگاه ها تکمیل می شود و داوطلبانی که با سهمیه رزمندگان و مربیان در آزمون دکتری شرکت می‌کنند باید ۸۰ درصد کمترین نمره را کسب کنند.و درغیراینصورت افراد با سهمیه آزاد به جای آنها پذیرش خواهند شد.

 5. ثبت نام نهایی تکمیل ظرقیت آزمون دکتری ۹۰ گفت:

  ثبت نام نهایی تکمیل ظرقیت آزمون دکتری ۹۰

  توکلی اظهار داشت: بر اساس برنامه زمانی که در اطلاعیه سازمان سنجش به همراه اسامی پذیرفته شدگان منتشر می شود، پذیرفته شدگان باید با مدارک لازم در روزهای چهارشنبه ۳ اسفند و یا شنبه ۶ اسفند به موسسه آموزش عالی مورد نظر برای ثبت نام مراجعه کنند.
  مشاور عالی رئیس سازمان سنجش اضافه کرد: البته در صورتی که دانشگاههای پذیرنده دانشجویان دکتری، برنامه زمان بندی برای ثبت نام اعلام کرده باشند، دانشجویان می توانند با اطلاع از برنامه زمان بندی که بر روی سایت دانشگاهها قرار گرفته است، برای ثبت نام به این مراکز مراجعه کنند.
  آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۰ در روز ۲۵ فروردین سال ۹۰ برگزار شد و پس از اعلام نتایج نهایی در شهریورماه، بر اساس تصمیم شورایعالی انقلاب فرهنگی، مرحله تکمیل ظرفیت برای آزمون در نظر گرفته شد.

 6. گزینش نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱ گفت:

  گزینش نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱

  دکتر حسین توکلی : گزینش نهایی، بر اساس نمرات مصاحبه ارسالی معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته های تحصیلی در آزمون ورودی نیمه متمرکز دوره دکتری سال ۹۰ از سوی موسسات آموزش عالی انجام شد.
  وی افزود: اسامی پذیرفته شدگان تا ساعت ۱۲ فردا اول اسفند بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

 7. سازمان سنجش آموزش کشور گفت:

  بلاتکلیفی آزمون دکتری تخصصی سال ۹۱ سراسری نیمه متمرکز

  مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت در آزمون ورودی نیمه متمرکز دوره دکتری سال ۹۰ خبر داد و گفت: نتایج نهایی این آزمون تا ساعت ۱۸ امروز ۳۰ بهمن ماه ۹۰ بر روی سایت سازمان سنجش قرار قابل مشاهده است.برای این منظورداشتن اطلاعات پرونده و کد رهگیری الزامی می باشد.دلیل این تاخیر ، اعلام نتایج نهایی مصاحبه ها از سوی انشگاهها عنوان شد.بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۰ – ۹۱ پذیرش می شوند.

 8. نسترن گفت:

  به همه دوستایی که قبول شدن از صمیم قلب تبریک میگم و براتون خوشحالم.
  دوستان یه سوال دارم. برام مهمه که زود جواب بدین.
  امسال آزمون دکتری شرکت میکنم اما نمیدونم سوالات زبان عمومی هست یا هر رشته تخصصی و جداست؟؟؟؟
  و چی باید بخونم؟؟ برای استعداد چی بخونم؟

 9. سحر گفت:

  سلام
  بااینکه خودم این مشکل رو نداشتم؛ ولی دیدن این اطلاعیه فوق العاده خوشحالم کرد.
  http://www.noet.ir/FullStory.aspx?gid=13&id=259
  انقدر تو این سایت همه باهم احساس همدردی میکردیم که وقتی فهمیدم چند تا از داداش ها و آبجی هام قبول شدن ولی بخاطر تاریخ دفاع بعد از شهریور به مشکل خوردن خیلی غصه دار شدم
  خدا رو شکر مشکلشون حل شد
  فکر میکنم این حدود یکسال که در فرآیند این آزمون طی شد فقط ما که تجربش کردیم هم یگه رو درک میکنیم و میفهمیم چی بهمون گذشت.

 10. سعید گفت:

  ثبت نام پذیرفته‌‌شدگان‌ دکتری ۹۰ از فردا
  :مشاور عالی رئیس سازمان سنجش گفت: پذیرفته‌‌شدگان‌ نهایی‌ در مرحله افزایش و تکمیل ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری می توانند در یکی از روزهای چهارشنبه ۳ اسفند و یا شنبه ۶ اسفند برای ثبت‌نام‌ به دانشگاهها مراجعه کنند.

  دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: نتایج داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org قابل دسترسی است.

  وی با اشاره به یک تغییر در شرایط ثبت نام در دانشگاههای پذیرنده دانشجویان دکتری گفت: پیش از این اعلام شده بود که افرادی که تا ۳۱ شهریور ۹۰ از دوره کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند حق ثبت نام دارند که با توجه به تصمیمات اخذ شده و مساعدت برای آن دسته از پذیرفته شدگان که در موعد مقرر موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد نشده اند در صورتی که این افراد تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۹۰ فارغ التحصیل شده باشند، ثبت نام بلامانع است.

  توکلی اظهار داشت: عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ تعیین شده برای ثبت‌نام به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی خواهد شد. ضرورت دارد کلیه پذیرفته‌شدگان قبل از مراجعه به دانشگاه محل قبولی جهت ثبت‌نام برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات درخصوص زمان ثبت‌نام، ساعت مراجعه و یا مدارک مورد نیاز به سایت اینترنتی دانشگاههای مربوط مراجعه کنند.

  وی گفت: حضور شخص پذیرفته شده جهت ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخ اعلام شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد.

  مشاور عالی رئیس سازمان سنجش درباره لزوم درج معدل صحیح مدارک پذیرفته شدگان گفت: معدل‌ مدرک کارشناسی (لیسانس)‌ و کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس)‌ پذیرفته‌شده‌ باید با معدل‌هایی‌ که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام و یا شرکت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ کرده یکسان‌ باشند و در غیر این صورت ضمن «کان‌لم‌ یکن» تلقی شدن قبولی، از ثبت‌نام آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی‌ارشد آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) جداً خودداری خواهد شد.

  وی افزود: به این‌دسته از پذیرفته‌شدگان توصیه می شود به محل قبولی خود مراجعه نکنند و درصورت لزوم چنانچه در این رابطه سوالی دارند می‌توانند از طریق سایت سازمان در بخش پاسخگویی اینترنتی اقدام کنند.

  توکلی خاطرنشان کرد: در بعضی از رشته‌ها به دلیل اینکه افراد واجد شرایط در مرحله مصاحبه از سوی دانشگاهها به این سازمان اعلام نشده هیچ کس به عنوان پذیرفته‌شده اعلام نشده است داوطلبان معرفی شده این رشته‌ها در زمان رویت کارنامه می‌توانند از وضعیت خود آگاهی پیدا کنند.

  مشاور عالی رئیس سازمان سنجش تاکید کرد: کارنامه نتیجه نهایی این مرحله در تاریخ ۹ اسفند ۹۰ بر روی سایت اطلاع رسانی این سازمان قرار داده می‌شود. پذیرفته‌شدگان نهایی در این مرحله مطابق ضوابط مجاز به شرکت در آزمون دکتری «Ph.D» سال ۱۳۹۱ نیستند.

 11. امیر گفت:

  دانشگاه های مختلف برای شهریه شبانه نرخ های متفاوت دادند.
  به هر دانشجو در هر ترم از طرف صندوق رفاه دانشجویان یک میلیون و نیم وام تعلق میگیره که مستقیم به حساب دانشگاه ریخته میشه و بعد از فارغ التحصیلی قسط بندی میشه

 12. نسیم گفت:

  برای شهریه ترم اول میشه کاری کرد؟ وامی چیزی؟

 13. محمد گفت:

  ثبت نام تربیت مدرس رو به زودی می زنن رو سایت ولی به فردا قد نمی ده می مونه بر شنبه، همین الان حضوری پرسیدم

 14. امیر گفت:

  استفاده از تسهیلات صندوق رفاه طول میکشه برای همین میشه برای ترم اول چک داد و تا اون موقع کارتون برای صندوق رفاه درست میشه

 15. آزمون دکتری تخصصی سال ۹۱ گفت:

  بلاتکلیفی آزمون دکتری تخصصی سال ۹۱

 16. رزیتا گفت:

  منابع اعلام شد – نتایج تکمیل هم اعلام شده ولی خیلی دیر! برنامه ریزی ما بکل بهم خورده است

 17. elham گفت:

  سلام مهتاب جان

  امیدوارم حالتون خوب باشه سعی می کنم سوالاتونو یکی یکی پاسخ بدم.

  اولا دیر نیست شروع کنید به خوندن. این دوست من سال پیش که کنکور دکتری داد اصلا دفاع نکرده بود و تقریبا همین دو ماه رو فقط خوند. چون دفاع نکرده بود جز دو تا مقاله کنفرانسی چیزی نداشت. البته اون مدرک زبان داشت. اما به نظر من شما تا ۲۵ فروردین برا کنکور بخون بعد از اون سه ماه وقت داری مدرک بگیری میتونی MCHE یا TOLIMO بگیری. ضمنا دوست منم جامده گرایشش.
  درصداش:
  زبان:۵۵
  استعداد:۵۵
  فیزیک:۱۲
  ریاضی فیزیک:۷
  معدل موثرشم ۱۷ بود.

  اول اینکه توصیه می کنم به شما که اشتباه سال پیش منو انجام ندید و به زبان بها بدید.
  امسال درصد تخصصی ها رو بیشتر کردن پس اونا رو هم بخونید. من که الکترودینامیک جکسون و کوانتوم ساکورایی رو میخونم.(آماری نگذروندم اگه گذروندید ترجیها آماری پتریا رو بخونید) خود این کتابا پر از مسئله است که میتونید حل کنید.
  نگران نباشید خیلیا (مثل من) سر کار میرنو وقتشون به این اندازه که شما دو ماه رو خوب بخونید نیست. پس شروع کنید.
  ان شاا..خدام کمکتون میکنه.
  موفق باشی مهتاب جان.

 18. prcn گفت:

  دوستان کسی رشته اش علوم سیاسی یا مدیریت دولتی هست؟

 19. فلور گفت:

  دوستان عزیز
  شیمی تجزیه پیشرفته .اسپکتروسکوپی و الکتروشیمی چه کتابایی بخونم؟
  زبان عمومی یا تخصصی تو آزمون میاد؟
  سوالات زبان گرامر هم هست؟

 20. zeinab گفت:

  تکمیل ظرفیت رشته ما(برنامه ریزی شهری)که الکی بود تربیت مدرس که هیشکی رونگرفته بقیه رو خبر ندارم.این طوری فقط دو ماه وقت مارو کشتن!!ولی حداقل آدم وقتی می فهمه کسی دیگه م قبول نشده اعتماد به نفس از دست رفتش بر می گرده!!

 21. ابوذر گفت:

  دانشگاه خوارزمی (تربیت معلم سابق) هم اطلاعیه ثبت نامش رو زد
  این دانشجویان جهت ثبت نام لازم است بصورت حضوری با در دست داشتن
  مدارک ذیل در روز شنبه مورح ۶ / ۱۲ / ۱۳۹۰ به مدیریت تحصیلات تکمیلی
  واحد کرج مراجعه نمایند .

  مدارک لازم برای ثبت نام دکتری :

  ۱ ـ مدارک کارشناسی ارشد و تصویر آن یا نامه معرفی نامه دانشگاه مقطع قبلی به
  نظام وظیفه با ذکر تاریخ فراغت از تحصیل ( بـرادران )
  ۲ ـ اصـل مـدرک زبـان با نـمـره قـابـل قـبـول بــرای ثـبـت نــام و تـصـویــر آن
  ۳ ـ اصـل شـنـاسـنـامــه و کـارت مـلـی بــا تـصـویـــر تـمـامــی صـفــحـــات ( ۲ نسخه )
  ۴ ـ عکس ۶ قطعه ( برادرانی که خدمت وظیفه عمومی را انجام نداده اند ۱۲ قطعه )
  ۵ ـ کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا برگه سـبـز اعـزام بـدون غـیـبـت و تصویر آن
  ۶ ـ حکم مرخصی و همچنین موافقت کتبی محل کار برای شاغلان رسمی و پیمانی
  ۷ ـ تـصــویـــــر حـکــم کــــارگــزیـنـی بــــرای شـــاغـلان رسـمــی و پــیــمـــــانــی

  مدیریت تحصیلات تکمیلی

 22. نسیم گفت:

  کسی تا امروز دکترای شبانه ثبت نام کرده؟

 23. فروغ گفت:

  بچه ها دیدین اینو؟
  اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ اعلام‌ فهرست‌ اسامی‌ پذیرفته‌‌شدگان‌ نهایی مرحله پذیرش‌ رشته ‌محلهای جدید و افزایش ظرفیت آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۰
  ۱۳۹۰/۱۲/۰۲

  نسخه چاپی

  پیرو اطلاعیه مورخ ۳۰/۱۱/۹۰ این سازمان درخصوص پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله افزایش ظرفیت آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۰ بدینوسیله به اطلاع کلیه پذیرفته‌شدگان این مرحله می‌رساند؛

  ۱- با توجه به اینکه مراحل مربوط به گزینش نهایی متقاضیان گرایش مدرسی معارف اسلامی از رشته امتحانی مجموعه الهیات و معارف اسلامی (کدرشته امتحانی ۲۱۰۶) به اتمام نرسیده است لذا نتایج نهایی گرایش ذیربط متعاقباً به اطلاع داوطلبان ذینفع خواهد رسید.

  ۲- با توجه به تصمیمات متخذه و به منظور مساعدت درخصوص آن‌دسته از پذیرفته‌شدگانی که در موعد مقرر موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد نشده‌اند؛ ثبت نام و ادامه تحصیل از ایشان درصورتیکه تا تاریخ ۳۰/۱۱/۱۳۹۰ موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد شده باشند، بلامانع است.

 24. ستاره درخشان گفت:

  یک سوال: سنوات مجازی که در دفترچه ثبت نام گفته کسی میدونه چند ساله؟ من دوره ارشدمو در طول ۲ سال و ۱۰ ماه گذروندم یعنی من حق شرکت در آزمون ۹۱ رو ندارم؟ همش استرس استرس….

 25. آزاد - سهمیه مربی دانشگاه آزاد گفت:

  باسلام به دوستان آیا کسی سهمیه مربی دانشگاه آزاد قبول شده؟

 26. مهدی گفت:

  سلام!
  یک درددل دوستانه:
  من توی مصاحبه هم خوب عمل کردم ضمن اینکه نمره ای که برای مقاله ها و کتاب قرار داده بودن خیلی خوب می تونست ضعف من در مصاحبه (به فرض وجود) رو جبران کنه. من معتقد به پارتی بازی در مصاحبه ای که رفتم نیستم ؛ اگر همون طور که تو گفتی من ده امتیاز مقالات علمی – پژوهشی و حداقل ۵ امتیاز تالیف کتاب و ۵ امتیاز هم مقالات سمینارهای مل ی(۸مقاله های سمینارهای ملی) رو بهم داده باشند و دوست من که قبول شده فقط پذیرش یه مقاله علمی – پژوهشی رو گرفته بود یعنی اینقدر زیاد نمره مصاحبه ش با من تفاوت داشته؟!!! فکر می کنم اگه هیچی هم تو مصاحبه نمی گفتم امتیازات پژوهشی من نمره مصاحبه م رو جبران می کرد. ضمن اینکه برداشت من از مصاحبه ای که داشتم هم خوب بود(اینو بدون اغراق می گم).

 27. علی گفت:

  سلام به همه دوستان
  تبریک به اونایی که قبول شدن و بقیه هم سال ۹۱ قبول میشن به امید خدا… و تشکر از این سایت خوب
  من شیراز قبول شدم اما هیچ اطلاعیه ی هنوز تو سایت دانشگاه نیست نمیدونم چیکار کنم؟
  منم که تهران هستم راحت نیست هر روزی که گفتن بتونم سریع برم… آیا کسی خبری از دانشگاه شیراز داره؟ که تاریخ ثبت نامش کی هست؟

 28. حامدکریمی گفت:

  سلام
  دانشجویان تکمیل ظرفیت دکتری در بلاتکلیفی ثبت نام هستند و دانشگاه پیام نور از دانشجویان پذیرفته شده تکمیل ظرفیت ثبت نام نمی کند و تلفن ها را هم پاسخ نمی دهند! بنده بارها زنگ زده ام؛ یا پاسخ نمی دهند و اگر هم پاسخ می دهند می گویند اطلاعی نداریم! لطفا اطلاع رسانی کنید و گزارشی تهیه نمایید که مسؤولین کمی وجدان اخلاقی و کاری داشته باشند و به تعهدات خود عمل کنند. ما دانشجویان قبول شده تکمیل ظرفیت دکترای پیام نور باید چکار کنیم؟ بنده امسال در آزمون دکتری شرکت نکردم چون مطابق قوانین سازمان سنجش، کسانی که در آزمون سال 90 قبول شده اند، نمی توانند در آزمون 91 شرکت کنند. لطفا رسیدگی نمایید. متشکرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *