نگاه برادرانه ایران و آذربایجان در حوزه سلامت

نگاه برادرانه ایران و آذربایجان در حوزه سلامت

قاضی‌زاده هاشمی گفت: ایران از صمیم قلب آماده هرگونه همکاری با آذربایجان است، اصلا نگاه اقتصادی نداشته و فقط نگاهمان برادری است.

نگاه برادرانه ایران و آذربایجان در حوزه سلامتبه گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی امروز عصر در ساختمان وزارت بهداشت با وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان دیدار کرد.
 
وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان که مسئول کمیته همکاری اقتصاد بین دو کشور هستند در این مراسم خواستار همکاری در حوزه سلامت بین دو کشور شدند.

وزیر بهداشت در خصوص تبادل بین دانشجو، ارائه خدمات درمانی، صادرات و تولید دارو به کشور آذربایجان اظهار کرد: ایران از صمیم قلب آماده هرگونه همکاری با آذربایجان است، اصلا نگاه اقتصادی نداشته و فقط نگاهمان برادری است.

هاشمی با اشاره به اینکه بهترین معامله‌ای که بین انسان ها می‌تواند رخ دهد در حوزه سلامت است گفت: آقای وزیر روی ما حساب کنید؛ از آقای حریرچی قائم مقام خود خواسته‌ام به این موضوع نظارت کند تا تمام مشکلات را به طوری حل کند که دو کشور راضی باشند.

وزیر اقتصاد آذربایجان در این مراسم از وزیر بهداشت ایران بابت همکاری تشکر کرد ابراز امیداوری کرد: این همکاری بین دو کشور باعث کاهش هزینه‌ها و ارائه خدمات بهتر در آن کشور شود

انتهای پیام/

اظهارات وزیر بهداشت در دیدار وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان

Loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *