آغاز ثبت‌نام جذب هیئت علمی وزارت بهداشت از ابتدای اسفند

آغاز ثبت‌نام جذب هیئت علمی وزارت بهداشت از ابتدای اسفند

رئیس مرکز جذب هیئت علمی وزارت بهداشت از آغاز ثبت‌نام جذب هیئت علمی وزارت بهداشت از اول اسفند خبر داد.

آغاز ثبت‌نام جذب هیئت علمی وزارت بهداشت از ابتدای اسفندسید علی حسینی رئیس مرکز جذب هیئت علمی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از آغاز فرآیند ثبت نام در سامانه جذب هئیت علمی دانشگاههای علوم پزشکی از اول اسفند خبر داد و گفت: پانزدهمین فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی از ابتدای اسفند آغاز می‌شود و برای سال آینده بیش از ۱۰۰۰ نفر هیئت علمی جذب وزارت بهداشت خواهند شد. سال ۹۶ نیز بیش از ۱۰۰۰ نفز جذب هیئت علمی وزارت بهداشت شدند.

حسینی عنوان کرد: متقاضیان می‌توانند بر اساس نیاز دانشگاه‌های در سامانه جذب هئیت علمی ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: داوطلبان می‌توانند در ۲ محل بر اساس اولویت در سامانه جذب اعضای هیئت علمی ثبت نام کنند و در مراحل ثبت‌نام پس از ثبت اطلاعات و بارگذاری مدارک کد رهگیری خود را از سامانه دریافت کنند.

 حسینی افزود: کسانی که نتوانند کد رهگیری خود را از سامانه دریافت کنند به معنای آن است که فرآیند ثبت نام تکمیل نکرده‌اند، بنابراین متقاضیان به این موضوع توجه داشته باشند.

نیمه اول سال ۹۷، اتمام فرآیند جذب هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی

 رئیس مرکز جذب هیئت علمی وزارت بهداشت با بیان اینکه از فروردین ماه سال ۹۷ متقاضیان با هماهنگی‌های صورت گرفته به دانشگاه مورد نظر برای مصاحبه مراجعه می‌کنند، گفت: در دانشگاه ‌های علوم پزشکی صلاحیت‌های علمی و عمومی متقاضیان بررسی می‌شود و تا نیمه اول سال ۹۷ فرآیند جذب در دانشگاه‌های علوم پزشکی به اتمام می‌رسد.

 حسینی در ادامه از شروع فعالیت اعضای هیئت علمی جذب شده از ترم مهر ۹۷ خبر داد و گفت: پس از پایان فرآیند جذب در دانشگاه‌های علوم پزشکی نتایج به هیئت مرکزی جذب اعضای هیئت علمی وزارت بهداشت اعلام می‌شود و وزارت بهداشت ظرف ۲ تا سه هفته پاسخ دانشگاه‌های علوم پزشکی را خواهد داد.

 وی یادآور شد: پیش‌بینی ما این است که از ترم ۹۷ متقاضیان تایید صلاحیت شوند و از ترم مهر ۹۷ به عضویت پیمانی اعضای هیئت علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی در بیایند.

 

انتهای پیام/

Loading...
  • ثبت نام پانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *