ثبت نام بیش از ۷ هزار دانش آموز در مقطع ابتدایی سال تحصیلی جدید/ تغییر زمان برگزاری جشن غنچه‌ها

ثبت نام بیش از ۷ هزار دانش آموز در مقطع ابتدایی سال تحصیلی جدید/ تغییر زمان برگزاری جشن غنچه‌ها

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال با توجه به تقویم زمانی جشن غنچه‌ها ۲۹ شهریور برگزار می‌شود.

ثبت نام بیش از ۷ هزار دانش آموز در مقطع ابتدایی/ تغییر زمان برگزاری جشن غنچه‌هارضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره برنامه‌های در نظر گرفته شده دانش آموزان ابتدایی به مناسبت باز گشایی مدارس، اظهار کرد: تا ششم شهریور ماه هفت میلیون و  305 هزار نفر در مقطع ابتدایی ثبت نام شده اند که در مرحله اول نام نویسی ۲ میلیون و ۷۷۳ هزار و ۹۴۱ نفر و در مرحله دوم یک میلیون و ۷۳۳ هزار و ۶۵۴ دانش آموز انجام شده است.

وی افزود: امسال با توجه به تفویض اختیار استان‌ها، هر منطقه‌ای برنامه ویژه‌ای در نظر می‌گیرد، اما مجموعه توصیه‌هایی برای شاداب سازی در پروتال معاونت ابتدایی قرار داده ایم.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: با توجه به توانمندی‌های که معاونت‌های ابتدایی در استان‌ها دارند پیش بینی می‌کنیم برنامه‌های بازگشایی مدارس بدون هر گونه مشکلی برگزار شود.

حکیم‌زادهمطرح کرد: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده جشن شکوفه‌ها ۳۱ شهریور ماه برگزار خواهد شد و برنامه ریزی‌های مناسبی هم برای این گروه سنی در نظر گرفته شده است.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: با توجه به اینکه ایام بازگشایی مدارس مصادف با برخی مناسبت‌ها است، بنابراین در نظر داریم جشن غنچه ها امسال در ۲۹ شهریور ماه برای نوآموزان پیش دبستانی برگزار شود.

انتهای پیام/

جزئیات تغییر زمان برگزاری جشن غنچه‌ها

Loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *