ثبت‌نام آزمون "تعیین صلاحیت تدریس" دانشگاه علمی کاربردی از امروز

ثبت‌نام آزمون "تعیین صلاحیت تدریس" دانشگاه علمی کاربردی از امروز

ثبت‌نام در آزمون "تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی" ویژه استان تهران برای سال ۹۶ از امروز دوشنبه ۲۹ خرداد ماه جاری آغاز و به مدت یک هفته ادامه دارد.

کلاس دانشگاه

به گزارش ایسنا،‌ کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران (متقاضیان جذب تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال ۱۳۹۵ و قبل از آن) از امروز دوشنبه ۲۹ خرداد ماه جاری تا روز یکشنبه ۴ تیر ماه فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام و شرکت در فوق اقدام کنند.

براساس اطلاعیه دانشگاه جامع علمی کاربردی، فراخوان فوق فقط مختص متقاضیان استان تهران است و آن دسته از متقاضیانی که فاقد شرایط عمومی و اختصاصی باشند حق شرکت در آزمون را ندارند.  بدیهی است حتی درصورت کسب نمره علمی لازم از ادامه مراحل جذب و صدورگواهی تدریس آنها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر، مطابقت داشتن رشته فارغ‌التحصیلی متقاضیان با عناوین رشته‌های تخصصی مورد نیاز دانشگاه جامع علمی کاربردی و دارا بودن حداقل ۲۸ و حداکثر ۷۰ سن متقاضیان از جمله شرایط اختصاصی و نداشتن منع استخدام به موجب آراء مراجع قضایی، عدم سابقه محکومیت جزایی موثر، عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان و تابعیت جمهوری اسلامی ایران از جمله شرایط عمومی شرکت در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس ویژه استان تهران  دانشگاه جامع علمی کاربردی است.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام،‌ شرایط عمومی و اختصاصی، رشته‌های مورد نیاز، مواد آزمون و برخی اطلاعات دیگر به سایت اینترنتی دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی http://www.uast.ac.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

Loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *