پذیرش دانشجوی پزشکی در واحد بین‌ الملل جدید علوم پزشکی در کشور

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به ایجاد ۱۱ واحد بین الملل جدید علوم پزشکی ، از افزایش دو برابری ظرفیت پذیرش دانشجوی دکترای حرفه‌ای در واحد بین الملل خبر داد.دکتر بهرام عین اللهی با بیان اینکه موافقت اصولی با ایجاد ۱۱ واحد بین الملل جدید داده شده است ، اظهار کرد: واحدهای بین الملل دانشگاه‌های علوم‌ پزشکی گلستان ، مشهد ، اصفهان ، بابل ، زنجان ، کاشان ، ارومیه ، کرمانشاه ، علوم بهزیستی و توانبخشی ، همدان و اردبیل از مهرماه دانشجو می‌پذیرند.
وی با اشاره به افزایش دو برابری ظرفیت پذیرش دانشجوی دکترای حرفه‌ای گفت: با توجه به ایجاد این ۱۱ واحد ۸۵۰ ظرفیت جدید به ظرفیت واحدهای بین الملل اضافه شده است.
عین اللهی افزود: بر این اساس پذیرش دانشجو در ۲۴ واحد بین الملل در دوره دکترای حرفه‌ای ۲۳۰۰ نفر است که با توجه به ظرفیت جدید ایجاد شده ۳۹۵ نفر در رشته پزشکی ، ۲۶۰ نفر در رشته دندانپزشکی و ۱۹۵ نفر در رشته داروسازی به ظرفیت‌های سابق این رشته‌ها اضافه شده است.
معاون آموزشی وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه این واحدهای بین الملل باید تا هفته آینده محل ایجاد واحد خود را مشخص کنند ، گفت:‌ واحدهای بین الملل با هدف ایجاد ظرفیت جدید برای داوطلبانی که در کنکور پذیرفته نمی‌شوند و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور می‌روند ، ایجاد شده است.
وی افزود: با توجه به پذیرش این دسته از داوطلبان در دانشگاه‌های داخل از خروج ارز جلوگیری می شود ، همچنین از آنجایی که کیفیت آموزش در کشورهایی که آنها می‌روند پایین‌تر از دانشگاه‌های داخل است در بازگشتشان با مشکل ارزشیابی روبرو می شوند.
عین اللهی با بیان اینکه با توجه به ایجاد واحدهای بین الملل ظرفیت‌های انتقالی دانشجویان ایران خارج از کشور به داخل افزایش می‌یابد ، خاطرنشان کرد: همچنین واحدهای بین الملل می‌توانند پذیرش دانشجویان خارجی داشته باشند.
معاون آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه واحدهای بین الملل باید به صورت مستقل تشکیلات و واحدهای آموزشی داشته باشند ، گفت:‌ البته نیازی نیست که تشکیلات آنها در اندازه یک دانشگاه علوم پزشکی بزرگ باشد.
وی با بیان اینکه واحدهای بین الملل در واقع یک پورتال هستند ، اظهار کرد: ممکن است دانشگاه‌ها نتوانند در دوره‌های تحصیلات تکمیلی امکانات و تجهیزات لازم را خریداری کنند؛ بنابراین آنها می‌توانند از منابع دانشگاه‌های مادر خود استفاده کنند.
معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان اینکه به واحدهای بین الملل اجازه تدریس دو زبانه داده شده است ، افزود: در صورتی که این واحدها فقط به صورت انگلیسی تدریس داشته باشند با ممنوعیت شورای عالی انقلاب فرهنگی روبرو هستند ، درغیر این صورت آنان می‌توانند به صورت دو زبانه تدریس داشته باشند.

 • رشته پزشکی بدون کنکور
 • دانشگاه بین المللی اصفهان
 • دانشگاه بین الملل اصفهان
 • دانشگاه بین المللی کرمانشاه
 • شرایط پذیرش دانشگاه بین المللی علوم پزشکی
 • دانشگاه بین المللی بابل
 • پزشکی بدون کنکور در ایران
 • آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه بین الملل
 • رتبه قبولی در دانشگاه بین الملل
 • دانشگاه بین الملل کرمانشاه
 • شرایط پذیرش دانشگاه بین المللی
 • رتبه قبولی پزشکی بین الملل
 • رتبه لازم برای پزشکی بین الملل
 • شرایط پذیرش در دانشگاه بین المللی پزشکی
 • دانشگاه بین المللی یزد
 • دانشگاه بین الملل یزد
 • رتبه قبولی دندانپزشکی بین الملل
 • دانشگاه بین المللی همدان
 • دانشگاه بین المللی اردبیل
 • دانشگاه بین المللی ارومیه
 • دانشگاه بین المللی علوم پزشکی مشهد
 • شرایط پذیرش دانشگاه بین الملل
 • آخرین رتبه قبولی پزشکی بین الملل
 • دانشگاه بین المللی مشهد پزشکی
 • رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه بین الملل
 • شرایط پذیرش دانشگاه های بین المللی ایران
 • سایت دانشگاه بین المللی اصفهان
 • دانشگاه علوم پزشکی بین المللی مشهد
 • پزشکی بین الملل مشهد
 • دانشگاه بین المللی ارومیه

برای از دست ندادن جدیدترین اطلاعیه ها و آخرین اخبار آزمون دانشگاه آزاد ، وزارت بهداشت و کنکور سازمان سنجش ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

1,051 Responses

 1. ایا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در پردیس بین الملل بتوانیم وارد شویم؟
  بدون کنکور است؟
  شرایط خاصی دارد؟

 2. ایا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در بین الملل علوم پزشکی بتوانیم وارد شویم؟
  بدون کنکور است؟
  شرایط خاصی دارد؟

 3. سلام. دخترم در رشته تجربی دیپلم را با معدل ۱۹ وپیش را با معدل ۱۷ دارد و اسرار دارد که به خارج از کشور برود البته ۶ ماه فرانسه فرستادمش ولی نتوانست پذیرش بگیرد . میخواهد در رشته دارو سازی ذرس بخواند .دوست دارم هزینه ای را که به خارجی بدهم در ایران خرج کنم.آیا میتواند در دانشگاه بین المللی ثبت نام کند

 4. یا لازم است در آزمون سراری شرکت کنم تا در پردیس بین الملل در رشته داروسازس بتوانم وارد شوم؟
  بدون کنکور است؟
  شرایط خاصی دارد؟
  من لیسانس رشته دیگری از دانشگاه ازاد هستم ولی دیپلم من تجربی وبالای ۱۷ است

 5. با سلام
  می خواستم بدونم:
  ۱- بدون کنکوراست؟
  ۲-برای چه مقاطعی پذیرش دارید؟
  ۳- شهریه هر مقطع چقدر است؟
  برای ادامه تحصیل فرزندانم به این اطلاعات نیاز دارم
  متشکرم

 6. سلام هیچ سایتی زمان ثبت نام برا دانشگاه های بین الملل رو نمی زنه فقط میگن میشه ثبت نام کرد ولی زماندقیق اون معلوم نیست نه سازمان سنجش نه وزارت بهداشت نه وزارت علوم هیچ کدوم زمان دقیق و نمیگن .ما رشته هامون جزو پیراپزشکی هاست و میخوایم بین الملل بریم چیکار کنیم؟

 7. سلام . فارغالتحصیل پیش دانشگاهی تجربی با معدل نهایی ۱۸ هستم . می خواهم در دانشگاه بین الملل برای رشته داروسازی بدون کنکور ثبت نام کنم . شرایط و زمان ثبت نام و هزینه چگونه است . ممنون

 8. سلام .ایا لازم است در آزمون سراری شرکت کنم تا در پردیس بین الملل در رشته دندان پزشکی بپتوانم وارد شوم؟ درضمن فارغ التحصیل پیش دانشگاهی تجربی با معدل نهایی ۱۶ هستم .لطفا شرایط و زمان ثبت نام رو هم اعلام کنید . ممنون

 9. با سلام ایا می توان بدون کنکور وارد دانشگاه بین المللی رشته پزشکی شد راههای ورود را توضیح دهید و همچنین ورود به دانشگاه ازاد واحد بین الملل پزشکی با تشکر

 10. با سلام.من در کنکور۹۱ آزاد دندانپزشکی شرکت کردم ولی مردود شدم الان هم ژنتیک دولتی میخونم اما علاقه زیادی به دندانپزشکی دارم و متاسفانه تکمیل ظرفیت ها را دیر متوجه شدم و تو کنکور امسال هم شرکت نکردم حالا پشیمونم..از چه راهی میتونم دندانپزشکی آزاد یا بین الملل برم؟آیا به نحوی میتونم تو تکمیل ظرفیتشون شرکت کنم؟

 11. سلام.من لیسانس ژنتیک دارم.میخواستم بدونم برای تحصیل در رشته پزشکی یا دندانپزشکی در واحدهای بین الملل باید در کنکور سراسری شرکت کرد؟آیا شرط معدل هم دارد؟ممنون.

 12. سلام حتی اگه تو آزمون سراسری مردود بشیم میتونیم پزشکی ثبت نام کنیم؟شرایطش چیه؟کی باید اقدام کنیم؟

 13. سلام.می خواستم بدونم برای تحصیل در رشته ی دندان پزشکی در دانشگاه بین الملل بدون کنکور هم می شود وارد شد؟و شهریه اش چقدر است؟و اگر این امکان وجود دارد نحوه ی ثبت نام به چه صورت است؟معدل کل سال سوم ۱۹٫۸۷و معدل پیش دانشگاهی ۱۸٫۹۰ می باشد.با تشکر فراوان

 14. سلام لازم است در آزمون سراری شرکت کنم تا در پردیس بین الملل در رشته پزشکی بتوانم وارد شوم؟من از ثبت نام ازمون سراسری جا موندم.
  بدون کنکور میتونم ؟
  شرایط خاصی دارد؟
  من فوق دیپلم رشته دیگری از دانشگاه ازاد هستم ولی دیپلم من تجربی وبالای ۱۷ است
  خواهش میکنم جوابم را بدهید .

 15. ایا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در پردیس بین الملل بتوانیم وارد شویم؟
  بدون کنکور است؟
  شرایط خاصی داره؟
  خواهش میکنم پاسخ دهید این ۱۰۰ بار است که میل میفرستم.

 16. با سلام
  شرایط لازم برای ثبت نام در واحد های بین الملل تازه تاسیس چیست؟
  آیا لازم است که در آزمون کنکور سراسری برای ورود به این واحد ها قبول شویم؟
  ممنون

 17. لطفا پاسخ ایمیل ها را بدهید .ما منتظریم…….
  ایا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در پردیس بین الملل بتوانیم وارد شویم؟
  بدون کنکور میشه شرکت کرد؟
  شرایط خاصی داره؟

 18. شرایط پذیرش دانشجوی در دانشگاه بین المنللی و هزینه هر ترم

 19. شرایط لازم برای ثبت نام در واحد های بین الملل تازه تاسیس چیست؟ آیا لازم است که در آزمون کنکور سراسری برای ورود به این واحد ها قبول شویم؟

 20. سلام
  نهوه پذیرش تابعه شرایط شرکت و قبولی (مجاز به اتخاب رشته/یا رتبه ی زیر ۱۵۰۰) در کنکور سراسری است لطفا بیشتر توضیح بدید. با تشکر

 21. شرایط ثبت نام در رشته بینایی سنجی بدون کنکور چیست و چگونه است ؟

 22. میشه اگه رشتم ریاضی باشه دندانپزشکی بدون کنکوربین الملل پذیرش بشم؟

 23. نحوه پذیرش در دانشگاه بین اللملی ارومیه در رشته داروسازی یا پزشکی چطوره؟ چه رتبه ای لازمه؟ بدون کنکور امکان ورود به این رشته ها هست؟ هزینه هر ترم چقدر میشه؟

 24. با سلام
  شرایط پذیرش در دانشگاه علوم پزشکی پردیس در رشته های پزشکی دندانپزشکی و داروسازی چیه؟
  شرط معدل؟رتبه کنکور؟درصد زیست؟

 25. با سلام با چه رتبه ای میشه بین الملل مشهد پزشکی یا دندان قبول شد؟

 26. Ba salam mikhasram bedonam azade beynolmelal vahede kermanshah agar bekhaym sabte nam konim che sharayeti bayad dashte bashim ? Che reshtehai vase tahsil dare va inke hazineye daro sazi termi chande?

 27. lباسلام معدل دیپلم من بالای ۱۸ است اما لیسانس دانشگاه ملی با معدل بالای ۱۷ دارم.چطور میتونم تو یکی از رشته های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شر کت کنم

 28. با سلام دندانپزشکی با چه رتبه ای بین المللدانشگاه اصفهان یا تهران امکان قبولی هست؟ازاد بینالملل چطور؟پذیرش مهر است یا بهمن؟برای ازاد بین الملل ایا گزینه ای است که انتخواب کنبم یا باید دانشگاه اصلی را انتخواب کنیم

 29. با سلام
  شرایط پذیرش در دانشگاه علوم پزشکی پردیس در رشته های پزشکی و دندان پزشکی اصفهان چیه

 30. سلام میخواستم بدون بدون کنکور هم میشه شرکت کرد واسه رشته دندانپزشکی بین الملل مشهد؟ باید چه شرایطی داشته باشیم برای ثبت نام بدون کنکور؟

 31. سلام
  باید حتما رتبه خاصی داشته باشیم تا بتونیم قبول بشیم؟؟یا فقط اگه مجاز بشیم کافیه؟؟؟دیگه چه شرایطی داره؟؟؟

 32. ا سلام
  می خواستم بدونم:
  ۱- بدون کنکوراست؟
  ۲-برای چه مقاطعی پذیرش دارید؟
  ۳- شهریه هر مقطع چقدر است؟
  اطلاعات لازم را از چه سایتی بگیریم؟

 33. با سلام لطفا” در خصوص زمان ثبت نام یعنی اینکه اگر میخواهیم مهر ۹۲ به این دانشگاه ها راه پیدا کنیم و شهریه هر ترم رشته های داروسازی- پزشکی و دندانپزشکی اطلاعاتی به من بدهید. متشکرم

 34. با سلام.من تا به حال شرایط گوناگونی درباره پذیرش دانشجو از دانشگاه های بین الملل شنیدم.معدل کتبی دیپلم من حدود ۱۴ است و امسال هم تخمین زدم رتبم تو کنکور ۹۲حدود ۱۲هزار میشه.وعلاقه ی خیلی زیادی هم به رشته ی پزشکی دارم من با این شرایط پذیرش میشم برای رشته پزشکی ؟با توجه به این که مشکلی هم از لحاظ مالی ندارم.اگه زود جوابمو بدین ممنون میشم.

 35. با سلام من فارغ التحصیل رشته برق الکترونیک هستم خیلی به رشته دندان پزشکی علاقه دارم و می خواستم برای تحصیل به خارج از کشور برم که متوجه شدم دانشگاه بین الملل خوبه اما قبولیش سخته من امسال کنکور دادم فکر نمیکنم قبول شم تروخدا راهنمایی کنید چکار کنم که در واحد شیراز قبول شم ممنون

 36. دوستان هزینه رشته های پزشکی و دندان و دارو با توجه به رشته و دانشگاه مورد نظر از ۱۶ الی ۲۰ میلیون متغیر هستش اونم فعلا!

 37. این مبلغ سالانه هستش!

 38. پذیرش بدون کنکوره؟ شرایط برای انتقالی از دانشگاه هند به دانشگاه بین المللی در صورتی که سال اول باشیم و نمره نداشته باشیم چطوره؟

 39. باسلام من در کنکور ۹۲رتبه ۲۵۰۰تا۳۰۰۰را می اورم ومشخص هست که پزشکی سراسری را نمی اورم از دانشگاه بین الملل یزد سوال کردم گفتن باید درانتخاب رشته درده اولویت اول شرکت کنم تا بتونم در دانشگاه یزد قبول بشم میخواستم بدونم ایا باید حتما درده رشته اول انتخاب رشته کنم یانه؟درصمن من ساکن شهر اصفهان هستم دانشگاه بین الملل اصفهان کجاست؟وهزینه پزشکی مثل پارسال۶میلیون ودارو۵/۶میلیون ودندان۷میلیون ترمی میباشد؟ممنون

 40. با سلام و خسته نباشید
  من استادیار دانشگاه علوم پزشکی اردبیل هستم در رشته علوم پایه . من میخواهم در رشته دندانپزشکی بین المللی تحصیل کنم شرط ورود به دانشگاه بین المللی آوردن رتبه در کنکور هستش یا فقط اینکه مجاز بشیم ؟ اگر رتبه هست آخرین رتبه ای که میتواند پذیرش بگیرد چه رتبهای هستش؟
  ممنونم

 41. سلام بابا شما کی هستین من هنوز تو کف رشته های درجه سومی هستیم ولی نمی آریم شما از رشته های تاپ سخن می کنی؟ آها لاشی گری تو روز روشن عجیبه واالله قباهت دارد اگه مردی بیا بیرون ببین چیکارت می کنم مریم زومبه !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
  ها ها ها ها ها ها ها مردیم از اعتماد به نفست oh yeah ok
  bye bye

 42. سلام
  برای ثبت نام بدون آزمون کاردانی به کارشناسی ترمی حسابداری چه تاریخی هست و چه مدارکی لازمه؟ممنون.

 43. سلام .خسته نباشید .اخرین رتبه ای که در این شعب پذیرش می کنه چنده ؟ واینکه اگه بون کنکور هم میشه چه شرایطی لازمه ؟

 44. برای ورود به رشته دندان پزشکی در دانشگاه بین الملل آیا باید رتبه خوبی در کنکور سراسری بیاوریم؟شرایط پذیرش چیست؟

 45. salam
  mikhastam bedoonam vase ghabooli too reshtehaie dandunpezeshkio darusazi hadaghal ta che rotbei emkanpazire?va hododan hazinash cheghadre

 46. سلام خسته نباشید من امسال کنکور سراسری شرکت کردم اما فکر نکنم رتبم خوب بشه.شایم ۱۰۰۰۰ بشم منطقه۳ هستم/عاشق پزشکی ام و فقط به بین الملل امید دارم میشه بگید تا چه رتبه ای پذیرش میکنید؟؟ معدلم ۱۵/۰۷ هست .معیارای قبولی در مصاحبش چیه؟؟؟توروخدا بگید ضروریه ممنونم

 47. شرایط لازم برای ثبت نام در واحد های بین الملل تازه تاسیس چیست؟ آلازمه که در آزمون کنکور سراسری برای ورود به این واحد ها قبول شویم؟

 48. با سلام . لطفا شرایط ثبت نام در رشته بینایى سنجى را بگویید. آیا بأید در کنکور سر أسرى شرکت کرد

 49. سلام
  دانشگاه بین الملل بدون کنکوره یا باید کنکور داد؟
  اگه با معدل هس ورودیش باید معدلمون چن باشه؟ و لدوم معدل مد نظره کتبی دیپلم یا کتبی امتحانات نهایی دیپلم؟

 50. سلام
  دانشگاه بین الملل بدون کنکوره یا باید کنکور داد؟
  اگه با معدل هس ورودیش باید معدلمون چن باشه؟ و لدوم معدل مد نظره کتبی دیپلم یا کتبی امتحانات نهایی دیپلم؟
  مصاحبه اش چه جوریه؟

 51. سلام.برای ورود به رشته پزشکی دانشگاه بین المللی کنکور باید داد.معدل کل دیپلم من ۱۶٫۷۰ .کنکور سراسری هم شرکت کردم به نظرتون قبول میشم؟ممنون اگه پاسخ بدین.

 52. دانشگاه بین الملل بدون کنکوره یا باید کنکور داد؟
  اگه با معدل هس ورودیش باید معدلمون چن باشه؟ و معدل مد نظره کتبی دیپلم یا کتبی امتحانات نهایی دیپلم؟
  مصاحبه اش چه جوریه؟

 53. سلام… من رشته ام ریاضیه امسال کنکور دادم میخواستم بدونم میشه از رشته ی ریاضی ام دندانپزشکی خوند یا نه؟؟ شرایط پذیرشش چیه؟؟؟؟ تا چ رتبه ای قبول میشن؟؟؟

 54. سلام، معدل دیپلم تجربی ١٩ دارم ولیسانس صنایع غذایی، میخواستم بدونم بدون کنکور در دانشگاه بین الملل میشه پذیرفته شد یا اگه باید کنکور داد چه رتبه ای لازمه ؟

 55. سلام.من دیپلم تجربی با معدل۱۵/۲۳ ومعدل کل۱۶/۵۰ دارم.درکنکورامسال هم شرکت کردم.برای پذیرش در رشته دندانپزشکی پردیس کیش چه باید کرد.سپاسگزارم.

 56. با سلام
  شرایط پذیرش در دانشگاه آزاد و واحد های بینالملل آن برای رشته پزشکی چیست

 57. سلام ،با دیپلم ریاضی میشود در رشته داروسازی تحصیل کرد؟

 58. با سلام
  نحوی پدیرش دررشته دندان پزشکی واحدبین الملل به په صورتی می باشد؟آیا فقط ازطریق کنکورسراسری امکان پدیراست

 59. با سلام میخواستم بدونم که شرایط ورود به دانشگاه های بین المللی چه جوریه و آیا بدون کنکور میشه وارد اون شد.معدل کل دیپلم من هم ۱۶/۴۱هس میخواست شرایط رو به طور کامل بگین .ممنون

 60. باسلام
  نحوه پذیرش در رشته دندان پزشکی واحد بین الملل به چه صورت است؟نیاز به شرکت در کنکورسراسری است؟
  لطفا شرایط را توضیح بدهید.ممنون

 61. با سلام
  دوستان تنها راه ورود به دانشگاه بین الملل کنکور سراسری تجربی می باشد وبدون کنکور امکان پذیر نیست.
  دانسجوی دندانپزشکی بین الملل.

 62. با سلام
  من فارغ التحصیل رشته زیست شناسى هستم و در کنکور سراسرى شرکت نکردم.
  میخواستم بدونم امکانش هست بدون کنکور وارد رشته داروسازى بشم؟
  ممنون از پاسختون

 63. سلام
  ممنون میشم جوابمو بدید
  واسه ثبت نام در رشته های پزشکی یا دندان پزشکی باید کنکور بدیم؟
  شرط معدل داره؟
  مصاحبه داره؟
  محدودیت در پذیرش هست؟
  شرایط خاص دیگه ای مطرحه؟
  هزینه هاش چقدره؟
  ممنون میشم شرایط و کلا هر چی که مربوطه بهش رو برام بگید
  ممنون

 64. شرایط پذیرش در رشته داروسازی چیست-هزینه آن چقدر است-

 65. با سلام؛
  آیا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در رشته ی دندانپزشکی در دانشگاه بین المللی اصفهان و… بتوانیم وارد شویم؟
  آیا بدون کنکور است؟
  آیا شرایط خاصی دارد؟

 66. اصلا چرا امتحان میگیرن؟مگه دندان دبی امتحان داره؟فقط شرط معدل داره

 67. با سلام؛
  آیا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در رشته ی دندانپزشکی در دانشگاه بین المللی اصفهان و… بتوانیم وارد شویم؟
  آیا بدون کنکور است؟
  آیا شرایط خاصی دارد؟

 68. ایا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در پردیس بین الملل بتوانیم وارد شویم؟
  بدون کنکور است؟اگر با کنکور است حداکثر رتبه چقدر است؟؟
  شرایط خاصی دارد؟
  شرط معدل هم است؟؟

 69. سلام؛من رتبه ام در کنکور ۹۲حدودا ۹۰۰۰ میشه ؛منطقه دوام،به نظرتون پزشکی بین الملل مشهد قبول میشم؛معدل دیپلمم ۱۹ است؛لطفا جواب بدین

 70. باید کنکور باشه من خودم ۲ سال رشته پزشکی سمنان هستم اگر قرار باشه یک دانشگاهی فقط با شرط معدل پذیرش بده که واقعا در حق ما ظلم می شود افراد ناشایستی امکان دارد وارد این رشته مقدس بشوند

 71. سلام.میخواستم. بدونم من که دیپلم انسانی دارم و مدرک پیش دانشگاهی هم انسانی هس میتونم پزشکی بین الملل شرکت کنم؟ درصد قبولیم چقدر هس ؟ شهریه رشته پزشکی ، دندانپزشکی چقدر است؟ ایا وام هم تعلق میگیره. مبلغ وام چقدر هس؟ و باید در طول تحصیل قسط وام واریز بشه؟ممنون میشم زودتر جوابمو بدین

 72. سلام.من علوم آزمایشگاهی دانشگاه گیلان خوندم.خرداد۹۲فارغ التحصیل شدم.میخوام داروسازی دانشگاه بین الملل بدون کنکور بخونم.معدل دبیرستان و پیش دانشگاهیم بالای ۱۹ است.معدل کارشناسیم هم بالای ۱۶ است.میتونم بدون کنکور داروسازی بین الملل بخونم؟شرایطش چطوره؟ممنون

 73. سلام!من دیپلم وپیش دانشگاهیم ریاضی بامعدل۱۸٫۴۸و۱۹٫۱۶دارم.ولیسانس شیمی کاربردی ازدانشگاه رازی روزانه بامعدل۱۳٫۹۶دارم.خواستم ببینم میشه برای دندانپزشکی بین الملل اقدام کنم؟فقط ازطریق کنکورسراسری میشه؟بدون کنکورنمیشه؟حدودا چه رتبه ای میخواد؟میتونم امسال اقدام کنم؟کنکورشرکت نکردم.

 74. با سلام

  برای پذیرش در دارو ، دندان و پزشکی بین الملل رتبه منطقه سه حداکثر چند باید باشد؟ سپاسگزارم

 75. باسلام.۱)معمولا با چه رتبه ای ویا چه معدلی امکان قبولی در رشته های پزشکی یا دندان پزشکی در اصفهان یا یزد هست؟ ۲) حدود هزینه هر ترم در اصفهان چقدر هست؟

 76. سلام -من لیسانس مامایی ۲۰سال سابقه کارمیتوانم دردانشگاه مشهد رشته پزشکی بدون کنکور شرکت کنم ؟چه کاری بایدانجام دهم ؟ راههایی راکه بایدانجام دهم رابازگوکنید .مرسی

 77. لیسانس رشته ریاضی و فیزیک هم میتواند در رشته دندانپزشکی شرکت کند؟
  هزینه سالانه دوره ها چقدر است؟
  محل برگزاری دوره ها کجاست؟ و زمان ثبت نام دوره ها؟!

 78. سلام.میخواستم بدونم شرایط پذیرش در رشته داروسازی به چه شکله؟ کنکور داره؟

 79. میخواستم بدونم پذیرش رشته داروسازی کنکور میخواد؟

 80. سلام من فوق لیسانس زیست و کارمند بهداشت ودرمانم .کنکور سراسری امسال شرکت کردم .چطوری میشه وارد واحد بین الملل بشم و رشته پزشکی بخونم لطفا راهنماییم بفرمایید.نگران شهریه هم نیستم .ممنون

 81. با سلام.معدل پیش دانشگاهی من ۱۹ به بالاست و هم اکنون در رشته مامایی سراسری درس میخونم.اما علاقه زیادی دارم دندانپزکی بخونم.میخواستم ببینم شرایط دانشگاه بین الملل چگونه هست؟ آیا بدون کنکور و با شرط معدل بر میدارن؟ و زمان دقیق ثبت نام کی هست؟ ممنون

 82. سلام میخواستم بپرسم پزشکی بین الملل دانشگاه یزد تا چه رتبه ای پذیرش داره؟
  دندان پزشکی بین الملل چه طور؟
  کلا اکه یزدم اطلاعات ندارین میخوام به طوز میانگین بم جواب بدین
  ممنون

 83. میخواستم بدانم شرایط پذیرش دانشجو برای رشته دندانپزشکی بدون کنکور چیست ؟

 84. فارغ التحصیل کارشناسی مامای هستم ایا معدل دیپلمم برای تمامی دانشگاههای بین لملل در رشته دندانپزشکی شرط است یا بسته به دانشگاه فرق میکند؟

 85. باسلام لطفا تحصیل دررشته پزشکی بدون کنکور با پول را اطلاع دهید

 86. با سلام من فارق التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه آزاد هستم با معدل ۱۸٫الان تمایل دارم دندانپزشکی بخونم.باید چیکار کنم؟آیا بدون کنکور میتونم درس بخونم؟اگه امکان داره هم آزاد و هم سراسری رو بهم بگید. و اینکه چند ترمه؟با تشکر فراوان.

 87. پذیرش از بهمن ماه از طریق کنکور سراسری انجام میشه
  شرط معدل بالای ۱۶ داره
  رتبه زیر ۶۰۰۰
  هزینه برای دندانپزشکی سالانه ۱۶
  پزشکی ۱۵-۱۶
  داروسازی ۱۵ ملیون تومان در سال
  باید در مصاحبه شرکت کنید
  ودیعه مالی میخاد

 88. هم گرونه (خیلی گرونه)
  هم تو مناطق دورافتاده تاسیس میکنن
  هم اذیت میکنن واحد نمیدن که طول بکشه مجبور شی پول بدی
  روابط بین دانشجو و دانشگاه کلا پولیه
  یه ترم شهریه ندی سر کلاس نمیتونی بری

  این تجربه منه
  دیگه خود دانی

 89. وارد این دانشگاه بشید تمومه
  باید تا تهش همون جا بمونید راه در رو هم نداره
  حتی حق انصراف هم نداری و در این صورت باید جریمه بدید!!

 90. سلام من معدل کتبی سومم ۱۷٫۹۵ و کل دیپلم ۱۹٫۲۰ …معدل پیش دانشگاهی ام ۱۶…امسال کنکور دادم طبق تخمین رتبه ،رتبه ام باید حدود ۱۶ هزار بشه به نظر شما میتونم با این شرایط پزشکی دانشگاه بین اللملی قبول بشم ؟مر۳۰

 91. با سلام
  میخواستم بدونم آیا رتبه ای که در کنکور سراسری می آوریم برای ثبت نام داروسازی واحدهای بین الملل موثر است یا فقط باید مجاز به انتخاب رشته بود؟

  خیلی ممنون

 92. سلام.آیا تنها از طریق کنکور سراسری می شود رشته پزشکی واحدهای بین المللی را قبول شد؟ تشکر

 93. سلام.میخواستم. بدونم من که دیپلم انسانی دارم و مدرک پیش دانشگاهی هم انسانی هس میتونم پزشکی بین الملل شرکت کنم؟ درصد قبولیم چقدر هس ؟ شهریه رشته پزشکی ، دندانپزشکی چقدر است؟ ایا وام هم تعلق میگیره. مبلغ وام چقدر هس؟ و باید در طول تحصیل قسط وام واریز بشه؟ممنون میشم زودتر جوابمو بدین

 94. سلام
  میخواستم ببینم بدون کنکور هم تو رشته ی پزشکی دانشجو میگیره بین المللی ؟
  اگه میگیره شرایطش چجوریه؟

 95. میشه شرایط پذیرش در رشته ی پزشکی دانشگاه بین المللی تازه تاسیس بگید .
  یا اصلا من رشته ی هوشبری ازاد تهران قبول شدم میشه با پزشکی بین المللی جابجا بکنم؟؟؟

 96. در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و دارو سازی پذیرش فعلا در چند سال اخیر که فقط از طریق کنکور سراسری انجام شده است مصاحبه هم دارد و حتی رتبه ۱۸۰۰۰ هم توانسته وارد شود.دلایل مطرح شده برای ایجاد این واحد ها درست .ولی دخترم با رتبه ۳۵۰۰ پارسال کنکور به علت عدم توانایی بنده به رشته زیست شناسی رفت و کاملا سرخورده شده است و بحران کار را هم به طور قطعی در اینده دارد. ولی دوستانش که فقط اهل تفریح و…… ب,دند با رتبه های چند برار بدتر و با تکیه بر پول پدران به رشته پزشکی و دندانپزشکی رفته اند و خانم دکتر شده اند.این بی عدالتی واقعا زندگی مارو از هم پاشونده ومن را تا مرز دق کردن برده.بساط این واحد ها بین اللملل را جمع کنید که ندارها قبلا می توانستند با درس خوانده به جایی رسند اون هم به این وضع افتاده. خدا این چه عدالتی است؟؟؟؟

 97. سلام. من ۲۹ سال دارم، دیپلم و پیش دانشگاهی علوم انسانی، و کارشناسی ارشد فرهنگ و زبانهای باستانی. میخواهم رشته پزشکی را شروع کنم اما دانشگاه سراسری به خاطر مدرک کارشناسی ارشد به من اجازه نمیدهد.می توانم وارد دانشگاه بین الملل شوم؟ و اقدام اولیه چیست؟ لطفا راهنمایی کنید. با سپاس

 98. سلام
  ببخشید میشه شماره تماس بگید ممنمون. یعنی همون شماره که بالای سایت مینویسه زنگ بزنم؟؟؟؟

 99. شرایط لازم برای ثبت نام در پزشکی واحد های بین الملل تازه تاسیس چیست؟
  آیا می توان با فبولی در آزمون کنکور سراسری ، در رشته ریاضی برای ورود به این واحد ها انتخاب رشته کنیم. یغنی در کنکور ریاضی ازمون بدم و رشته پزشکی ازاد و یا بین الملل رو انتخاب کنم؟

 100. با سلام
  من رشته تجربی معدل ۱۱ در کنکور ۹۲ شرکت کردم و تخمین رتبه ام در حدود ۴۰۰۰۰ می باشد . با توجه به علاقه اینجانب به رشته پزشکی آیا می توانم در بین الملل ثبت نام کرده ؟ و آخرین رتبه برای پذیرش در دانشگاه بین الملل چند می باشد ؟ خواهشمند است جواب سوال هایم را بفرمائید .

 101. با سلام لطفا,میخام بدونم بدون آزمون میشه پزشکی در شعب بین الملل درس بخونم,من لیسانس پرستاری دارم ,ارشد پرستاری در شعب بین‌الملل بدون آزمون میشه رفت?

 102. سلام
  من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم,معدل دیپلمم بالای ۱۹ و پیش دانشگاهی بالای ۱۸
  من واقعا می خوام پزشکی بخونم این ارزوی تمام عمرم بوده!لطف کنین بگید باید په کار کنم ؟ هزینه اش چه قدره؟ واقعا بدون کنکور قبول می کنن؟ و کی باید ثبت نام کرد؟
  بی صبرانه منتظرم جوابمو بدید!

 103. میخوام راهنماییم کنید که چطور در یک دانشگاه بین الملل بدون کنکور پزشکی بخونم.ایا دانشگاه های بین الملل در رشته پزشکی دانشجوی داخلی می پذیرند?اگه اره,به چه نحو? من کنکور دادم اما رتبم خوب نمیشه,می خوام به هر طریقی که میشه در هر شهری که بشه وارد شم.اخرین رتبه ای که پارسال جزو پذیرفته شدگان نهایی نه چند برابر ظرفیت بوده در این دانشگاها چنده?

 104. سلام من دکترای دامپزشکی دارم شبانه دولتی میتونم کنکور دولتی شرکت کنم در رشته دندانپزشکی قبول شم؟

 105. salam…mitunam ba pardakhtane shahriye,va bedoone konkor pezeshki bekhoonam….mer30

 106. باسلام .من فارق تحصیل کارشناسی مدیریت ازدانشگاه پیام نورهستم الانم میخوام دندانپزشکی بخونم .میشه راهنماییم کنیدآیابدون کنکورمیتونم تو شهرخودم یعنی ارومیه بخونم ؟چندترم طول میکشه تادندانپزشک بشم ؟باتشکرفراوان

 107. با سلام. شرایط پذیرش رشته بینایی سنجی بدون کنکور چگونه است؟

 108. من دانشجوی دندانپزشکی سال ۲۰۰۸ تو فیلیپین بودم بعد گذراندن ۳۸ واحد برگشتم ایران الان میتونم بدون داشتن تراز یا رتبه تو دانشگاه بین الملل ثبت نام کنم ممنون میشم راهنمایی کنید مخصوصان برای دانشجویان خار جاز کشور

 109. سلام
  میخواستم بدونم شرایط پذیرش برای رشته پزشکی چطوریه و کنکور داره؟ آیا برای اتباع خارجه هم پذیرش داره و هزینش چطوریه؟
  خواهشأ جواب بدید. من واقعأ گیج شدم.

 110. برای ورود به رشته دندان پزشکی در دانشگاه بین الملل آیا باید رتبه خوبی در کنکور سراسری بیاوریم؟شرایط پذیرش چیست؟

 111. باسلام.اینجانب دانشجوی رشته itبوده ولی از انجایی که به رشته پزشکی علاقه مندم قصد دارم بدون کنکور وداخل کشوربه تحصیل در این رشته ادامه دهم.لطفازمان ثبت نام رابه ایمیلم ارسال نمایید.باتشکر

 112. با سلام من ۲ سال در دبی دندان پزشکی خوندم و امسال هم کنکور شرکت کردم می خواستم بدونم به طریق مشه وارد دانشگاه بین الملل بشم و ایا می تونم واحدی اونجا رو منتقل کنم؟ ممنون

 113. سلام.میخواستم شرایط ورود به دانشگاههای پزشکی بدونه کنکور رو بدونم و دانشگاههایی که در این زمینه هستن رو بشناسم.

 114. سلام میخواستم بپرسم چطوری میتونم وارد دانشگاه بین الملل بشم؟
  امسال معدل کتبی سومم ۱۰٫۲۶ و معدل کُل م شده ۱۶٫۶۴
  میخواستم بدونم از لحاظ معدل محدودیت داره؟
  یا همینطور از لحاظ رتبه توی کنکور سراسری؟
  و اگه من نه شرایط معدلش رو داشته باشم نه رتبه
  دیگه هیچ راهی واسه ورود به این داشنگاه نیست؟
  و آیا توی استخدام شدن و سرکار رفتن مدرک داشنگاه بین الملل الویت و برتری نسبت به بقیه ی
  مدارکِ دانشگاه های دیگه داره؟
  و اگه ممکنه اسم تمام رشته هایی که میشه تو بین الملل تحصیل کرد همراه با هزینه ی هر ترم
  و شرایط خوابگاهیش رو بهم بگید
  همچنین دانشگاه های بین الملل سراسر کشور رو هم بهم معرفی کنید

 115. ارشد زبان انگلیسی هستم.
  میخواهم در رشته مامایی یا داروسازی تدریس کنم.
  آیا قبولی در دانشگاه های بین الملل ضوابط و شرایط خاصی دارد؟
  باید کنکور و مصاحبه بدهیم؟ آیا بعد اتمام تحصیل باید طرح بگذرانیم؟
  با سپاس فراوان.

 116. سلام من میخوام تو دانشگاه بین المللی واحد ارس پزشکی بخونم
  میشه شرایطشو بگید بدون کنکور میشه ثبت نام کرد؟

 117. با سلام می خواستم بدونم با چه رتبه ای میشه اینجا قبول شد؟ ممنونم

 118. با سلام ایا با ایجاد ۱۱ واحد بین الملل جدید علوم پزشکی تازه تاسیس میشه در رشته داروسازی بدون کنکور وارد دانشگاه شد؟اگه میشه لطفا زمان ثبت نام؟ممنون

 119. سلام .لطفا شرایط ثبت نام مهر ۹۲ در رشته پزشکی وزمان آن را بفرمایید.برای واحد بین المللی ارومیه

 120. سلام من رتبهام در کنکور۶۲۵۲۵شده می خواستم بدانم ایا در رشته فیزوتراپی قبول خواهم شد حتی راه دور؟ در ضمن میخواستم بدانمشهریه دانشگاهای بین لمللیبرای پزشکی تقریبا چقدر است؟

 121. با سلام:
  اینجانب دیپلم تجربی با معدل ۱۸ و پیش ۱۷ هستم برای شرکت در واحد بین الملی داروسازی چه
  شرایطی باید داشته باشم.برای شروع چه باید بکنم و ایناه هر ترم تقریبآ چه مقدار باید هزینه کنم؟
  کنکور ۹۲ هم دادم رتبه ام ۱۰۰۰۰ شده آیا در دفترچه واحد بین الملل دارد که با این رتبه بتوانم قبول شوم؟

 122. سلام . فارغالتحصیل پیش دانشگاهی تجربی با معدل نهایی ۱۷ هستم . می خواهم در دانشگاه بین الملل برای رشته داروسازی بدون کنکور ثبت نام کنم . شرایط و زمان ثبت نام و هزینه چگونه است . ممنو

 123. با عرض سلام
  برای قبول شدن در پردیس بین الملل در رشته پزشکی می تونم با رتبه ۶۲۰۰ ازمون سراسری قبول بشوم؟ رتبه ۴سال پیشم ۱۸۰۰ بود ولی متاسفانه امسال میخواستم رتبه ۶۰۰ بیارم ولی نشد، چون از عید شروع کردم، فکر کنم واسه همین رتبه خوبی نیاوردم….
  می خواستم بدونم واسه در رشته پزشکی پردیس بین الملل شرایط خاصی دارد؟
  من امسال فوق لیسانس رشته خودم در دانشگاه فردوسی مشهدقبول شدم و معدل دیپلم من تجربی ۱۹ بوده

 124. سلام میخواستم بدونم شرایط دانشگاه بین الملل پیرا پزشکی کرمانشاه چطور؟باید رتبت چند باشه که بتونی بری؟هزینه هر ترمش چقد؟؟؟؟؟؟

 125. لطفا اطلاعات و آدرس و… رو راجب این دانشگاه ها برای من بفرستید که چطور میشه (در شهر مشهد)ثبت نام کرد و کجا ها باید رفت و چه مدارکی میخواد.ممنون

 126. باسلام پسرم رتبه ۳۵۰۰۰ درمنطقه ۲آورده ودانش آموزاستعدادهای درخشان بود آیاامکان داره دررشته پزشکی دانشگاه بین الملل اورمیه تحصیل بکنه خودمون هم اهل اورمیه هستیم ممنون.

 127. سلام ایا شرط معدل جهت رشته دندانپزشکی الزامی است.

 128. سلام با رتبه ۵۲۲۱ می تونم بین الملل قشم قبول بشم؟

 129. سلام. من امسال کنکور شزکت کردم و مجاز به انتخاب رشته هستم در دانشگاه بین المللی ولی معدلم بالا نیست. من باید چکار کنم؟ لطفا کمکم کنید.

 130. سلام. من امسال کنکور شرکت کردم و مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه بین المللی هستم ولی معدل دیپلمم کم است. لطفا راهنمایی کنید.

 131. سلام من رتبه کنکورم ۴۰۰۰۰شده بهم بگید پزشکی آزاد یا بین الملل کجا قبول میشم که تو انتخاب رشته بزنم. معدل کتبی من ۱۴/۶۵و کل ۱۷/۶۵ تو رو خدا راهنمایییم کنید دیگه تحمل ندارم دارم تلف میشم…………….

 132. سلام وخسته نباشید.من لیسانس فیزیوتراپی ازدانشگاه جندی شاپوراهوازدارم.درکنکور۹۲رتبه ی زیرگروه۱درمنطقه ی۳من ۹۴۳۱شده.توروخدابه من بگیددندون بین الملل آبادان رومیارم یانه؟ازشماتقاضادارم جواب من روبدید.ممنون میشم.

 133. سلام با رتبه ی ۸۶۰۰ رشته ی داروسازی و دندان پزشکی دانشگاه بین الملل کدام شهرها میتوان رفت ؟وهزینه ی هرترم برای هر کدام از دو رشته چقدر است؟ وایا میتوان انصراف داد؟

 134. من بهزاد هستم مدتی در خارج ازکشور بیولوزی خوندم ودیپلم فنی و پیش تجربی بامعدل حدود١۶ دارم ودر کنکور امسال هم فقط مجاز بین المل دارم کلا زبان انگلیسی عالی در حد بالا ایامیتوانم در دانشگاهای بین المل در هر شهر ویا پولی در رشته دندان یا دارو ثبت نام کنم لطفا به ایمیلم راهنماىی کنید واگر میشود چگونه انتخاب رشته کنم

 135. سلام رتبه کنکور امسال من در سال ۹۲ -۷۷۰۰ در منطقه ۳شده است.خواستم میتوانم در رشته های دارو سازی-پزشکی یا دندانپزشکی در هر کدام از شهرهایی که دانشگاه بین الملل دارد (فرقی نمیکند کدام شهر باشد)پذیرفته شوم(اصلا رتبه ی من در حد نصاب هست یا نه)ممنون

 136. سلام
  واقعا برای ورود به دانشگاه های بین الملل چه رتبه ای میخواد واقعا بی انصافی اگه که شرط رتبه داشته باشه

 137. باسلام میخواستم بدونم شرایط پذیرفته شدن در رشته پزشکی دانشگاه آزاد. با دادن کنکور سراسری ۹۲ و مجاز شدن امکان دارد؟

 138. هزینه کل بزشکی چقد میشه؟چقدطول میکشه بزشکی بخونم؟
  مکان های دانشگاه کجاس؟

 139. سلام
  ممنون میشم جوابمو بدید
  واسه ثبت نام در رشته های پزشکی یا دندان پزشکی باید کنکور بدیم؟
  شرط معدل داره؟
  مصاحبه داره؟
  محدودیت در پذیرش هست؟
  شرایط خاص دیگه ای مطرحه؟
  هزینه هاش چقدره؟
  ممنون میشم شرایط و کلا هر چی که مربوطه بهش رو برام بگید
  ممنون

 140. salam man nomre kolam dar konkor 92; 7920 shode aya omidi hast daneshgahe beinol melal ghabol besham?

 141. باید در کنکور رتبه بیاری؟

 142. با سلام
  میخواستم بدونم پذیرش وثبت نامش با کنکور سراسریه؟شرط رتبه و معدلش چنده؟هزینش چقدره؟

 143. با سلام. رتبه پسرم ۱۳۰۰۰ شده.خواستم ببینم پزشکی یا دندان یا داروسازی بین الملل جائی قبول میشه؟ اگه جواب مثبته کجاها؟

 144. salam.rotbeye sarasarie man 8100 shode.aya mitonam beinolmelal ghabol besham?va inke to kodoumn yek az in danshgah haye beinolmelal mitonam pazirofte besham? khahesh mikonam sari javab bediin

 145. سلام.ایا با رتبه ی۶۰۰۰ منطقه ی۲ دختر ،پزشکی ازاد ،بین الملل قبول میشم؟
  تو رو خدا زود جواب بدین

 146. سلام . با رتبه هفده هزار و
  پانصدزیر گروه یک از رشته تجربی کنکور سال ۹۲ آیا در دانشگاه بین الملل یزد رشته پزشکی قبول میشوم . با معدل ۱۸ دیپلم و کتبی ۷۷/۱۶

 147. سلام آیا در کنکور سراسری وقتی مجاز بشی با چه رتبه میتونی پزشکی بین اللملی انتخاب کنی و آیا فقط شرایط پولی دارد لطفا جواب بدید ممنون

 148. ایا برای ایثارگران در بین الملل تخفیفی هست

 149. سلام با رتبه ی ۲۷۰۰۰ در رشته ی داروسازی یا دندان پزشکی در دانشگاه بین المللی بابل شانس قبولی است؟ لطفا جواب دهید

 150. سلام میخواستم بدونم قبول شدن در دانشگاه بین الملل مستقل از رتبه ی کنکور سراسری هست؟

 151. ba salam mikhastam bebinam ba rotbeye 5 raghami(tajrobi) ham mitonam dar reshteye pezeshki sherkat konam dar daneshgah azad kish?! mamnun

 152. سلام من رتبه ۲۰ هزار منطقه ۲ تجربی هستم متقاضی رشته داروسازی و معدل دیپلمم ۳۰/۱۷ است میخواستم بدانم آیا میتوانم در پردیس بین الملل داروسازی پذیرفته شوم؟ و همچنین هزینه سالیانه حدودا چه میزان است؟
  با تشکر

 153. شرایط پذیرش دانشجو در رشته ی داروسازی و دندانپزشکی در ادانشگاه های بین اتمللی چگونه است؟
  آیا شرکت در آزمون کنکور سراسری و مجاز شدن در دوره های روزانه لازم است؟
  طریقه شرکت و نحوه پذیرش چگونه است؟
  زمان ثبت نام برای سال ۱۳۹۲-۹۳ چه موقع است؟

 154. باعرض سلام میخواستم بدونم چطوری میشه تو رشته ی دندان پزشکی دانشجو شد درحالی ک رشته م ریاضیه..ممنون

 155. سلامن من دانشجوی پرستاریم.می خوام در دانشگاه بین الملل رشته پزشکی ثبت نام کنم در کنکورم شرکت نکردم .راه داره که ثبت نام کن مرسی

 156. آیا پذیرش در این دانشگاه بدون کنکور میسر است؟

 157. سلام میخواستم بدونم شرایط پذیریش چطوری؟

 158. با سلام أیا با معدل دیپلم ١٨ و رتبه ٧٠٠٠٠ منطقه ٢ شانس قبولی در دندانپزشکی بین الملل همدان هست

 159. سلام من امسال در کنکور۹۲ شرکت کردم،رتبه ی زیر گروه ۲ ۵۴۰۰ شده،میخواستم بدونم با معدل ۱۸چقدر شانس قبولی داروسازی در دانشگاه بین الملل اصفهان رو دارم؟؟ا

 160. تنوع رشته های علوم پزشکی دانشگاه بین المللی ارومیه ؟
  آدرس ساختمان واحددانشگاهی ارومیه ؟
  آیا واحدارومیه رشته های دندانپزشکی . فیزیوتراپی . اتاق عمل . هوشبری دارد ؟

 161. میشه بگید برای پزشکی چه رتبه ای میخوایم

 162. سلام.من یک سال پشت کنکور بودم معدل کتبی دیپلمم ۱۶٫۸۷ شد و معدل کلمم ۱۸٫۲۵ شد. هم پارسال رشته های پیراپزشکی دولتی رو می آوردم و هم امسال میارم ولی علاقه ندارم. میخوام دنداپزشکی بین الملل بخونم . لطفا منو راهنمایی کنید. آیا میشه واحد اصفهان بخونم؟ متشکرم

 163. سلام …من کنکور تجربی شرکت کردم…ولی فقط بین الملل مجاز شدم…هیچ مشکلی با هزینه ندارم..کدوم شهرم قبول شم اهمیتی نداره.!فقط میخوام بدونم منی ک فقط بین الملل و پیام نور مجاز شدم میتونم تو دانشگاهتون پزشکی بخونم؟

 164. سلام. من تو کنکور ۹۲ رتبه ام ۸۵۴۶ شده البته با اعمال سهمیه منطقه ۳ و معدل کتبی دیپلمم ۱۸٫۷۵ شده. در این صورت میتونم دندانپزشکی بین الملل شیراز قبول شم؟

 165. سلام خواهش میکنم جواب منو بدید خیلی مهم و ضروریه واسم دیپلمم انسانی بوده معدل ۱۹ امسال تجربی شرکت کردم اما غیبت کردم بدون کنکور هم میشه پردیس واسه پذشکی یا دارو پذیرش شد؟مرسسسسسس اگه جواب بدین لیسانس حسابداری دارم ولی پشیمونم

 166. با سلام………..من سال دوم هست که پشت کنکورم…………رشته تجربی هستم…معدل دیپلمم ۱۸/۸۶هست……رتبه کنکورم۹۰۰۰هست…ایا میتونم رشته دندان یا دارو تو دانشگاه بین الملل بخونم؟؟؟؟؟؟؟مشکل مالی ندارم…لطفا شرایط رو بگین…شدیدا نیاز دارم

 167. سلام.من معدل دیپلمم۱۷/۵۴.به داروسازی علاقه زیادی دارم میخواستم بدونم دانشگاه ببین اللمل تهران میشه بدون کنکوربرم داروسازی؟یابرای دانشگاه آزادمیشه داروسازی برم بدون کنکور؟‏(‏البته فقط تهران میخوام‏)اگه همچین دانشگاه هایی تو تهران هست بیزحمت بم بگیدکدوم دانشگاه وکجای تهران.ممنون

 168. سلام.میخوام توی این دانشگاه درس علوم پزشکی بخونم میشه شرایطشو برام میل کنید.ممنون.

 169. ایا باید کنکور بدیم؟

 170. سلام میخواستم بدونم دانشگاه بین المللی در رشته دندان پزشکی تا چه رتبه ای پذیرش داشتن یا دارن ؟
  من واقعا بد شانسی اوردم و رتبم خیلی بد شده علتش هم واقعا نمیدونم خیلی ناراحتم امیدم فقط بین الملل هست لطفا اخرین رتبه هایی که سال گذشته در سراسر ایران برای دندان گرفتن بهم بگید
  ممنون

 171. لطفا کلیه شرایط پذیرش را بگویید و در ضمن شماره تلفن و آدرسی که بتوان مراجعه کرد.باتشکر

 172. دانشکاه بین المللی فقط دکتری داره؟من رتبه ۴۳ هزار منطقه ۲ دارم تو کنکور ۹۲….دندان أزاد قبول میشم؟علوم أزمایشکاهی جی؟خواهشأ راهنمایی کنید.جه رشته و دانشکاهی خوبه برم؟منتظر جوابم

 173. بدونه کنکورمیشه دانشگاه علوم پزشکی ثبت نام کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه شرایطی لازمه؟؟؟کی باید ثبت نام کرد؟؟؟؟؟؟.اخه من کنکور ثبت نام نکردم.

 174. ایا بدون کنکور است با هر معدلی می توان وارد دانشگاههای بین المللی شد؟

 175. با سلام من امسال کنکور ۹۲ دادم و رتبم ۵۱۹۸ تو زیر گروه ۱ شده .منطقه ۱ هستم
  میخواستم بدونم واسه بین الملل کیش قبول میشم؟
  ممنون میشم جوابشو بهم ایمیل کنین
  ممنون

 176. سلام . تو رو خدا یکی جواب بده . با این شرایط میشه به دندان یا دارو بین الملل امید داشت !؟
  دیپلم ریاضی رتبه در زیر گروه ۱ تجربی:: ۴۷۰۰۰

 177. سلام و خسته نباشید به همه ی کنکوری های امسال من دانشجوی داروسازی یک واحد بین املل هستم ….
  اول باید بگم که بله شما باید حتما حتما توی انتخاب رشته تون واحد بین الملل را بزنید(حتما جز انتخاب اول تا دهم )
  بعد نتیجه اولیه اش اواخر مهر ماه میاد که توی دو واحد مجاز به مصاحبه می شید
  بعد از مصاحبه دوباره انتخاب رشته دارین از بین اون دوتا واحد قبولی
  و دست اخر نتایج نهایی اواخر بهمن میاد
  ….رتبه باید زیر ۱۰۰۰۰ باشه , معدل دیپلم مهمه, و تمکن مالی بعضی دانشگاه ها هم سفته میگیرن
  امیدوترم مفید بوده باشد

 178. من در کنکور ۹۲ رتبه ۷۵۰۰ آوردم. فرزانگانی بودم. معدل دیپلمم هم ۱۹/۸۰٫ پزشکی بین الملل قبول میشم!؟

 179. سلام من معدل دیپلمم ۱۵ست معدل درسهای اختصاصیم هم ۱۵ ست رشتمم ریاضی است می تونم در یکی از رشته های پزشکی بین الملل ثبت نام کنم امسال هم کنکور دادم زبانم بد نیست ولی رتبم زیاد خوب نشده

 180. سلام من دانش آموز بدبختی هستم که به دلیل مشکلات شخصی کنکور رو خراب کردم .
  درسم خوب بود به خدا ولی استرس کنکور و خانواده و فک وفامیل ۱ کاری کردن که کنکورو کاملا خراب کنم.
  امسال سال ۹۲ اولین سالی بود که کنکور میدادم و متاسفانه متاسفانه روم ب دیوار رتبم شده۱۵۳۰۰۰٫
  بابام هی میگه که آبروم جلوی فک و فامیل رفته
  منم دارم سکته میکنم
  حالا از شما سوال دارم که منه بدبخت سیاه بخت شانسی دارم دندون زشکی آزاد قبول شم؟
  البته بابام گفته که برا آبروش حاضر هر مبلغی رو واسه شهریه بپردازه .
  لطفا سریع تر راهنماییم کنین
  به ایمیلم جوابتونو ارسال کنین تو رو خدا سریع تر

 181. Salam man diplome tajrobi daram, mikhastam bedoonam ke baraye vorood be reshteye pezeshki daneshgah beinolmelal aya bayad konkoor dad ya mishe bedone konkooram vared shod va sharayete vorood be reshte haye pezeshkie sale 92 dar daneshgahaye beinolmelal chie?

  Merc

 182. سلام.میخوام داروسازی دانشگاه بین الملل بدون کنکور بخونم.میتونم بدون کنکور داروسازی بین الملل بخونم؟شرایطش چطوره؟از نظر مالی یه ذره هم مشکل ندارم.تورو خدا جواب بدید

 183. سلام.شرایط قبولی دردانشگاه بدون ازمون بین المللی ایران رومیخواستم.من معدل کتبی سال سوم وپیش کمی دارم.اماازنظرمالی شرایط پرداخت هزینه های دانشگاه رودارم.ایاامکان قبولی دررشته های دندان پزشکی،پزشکی،داروسازی دارم؟اگه امکان قبولی داره کدام شهرامیشه؟ممنون

 184. سلام میخواستم بدونم با رتبه ۴۰۰۰۰ رشته تجربی امکان قبولی در دانشگاه ازاد رشت های پیرا پزشکی تهران را دارم یا خیر لطفا پلسخ دهید ممنونم

 185. سلام میخواستم بدونم رشته های نیمه حضوری دانشگاه های تهران برای رشته تجربی چه رشت هایی هستند و من با رتبه ۴۰۰۰۰ در این رشته احتمال قبولی در چه رشته ای دارم ممنون

 186. سلام..دیپلم تجربی دارم با معدل ۱۷/۹۸ .امسال کنکور شرکت کردم و واسه بین الملل مجاز شدم.. اگه میشه راهنماییم کنید که چطور باید ثبت نام کنم.رشته مورد نظرم دندانپزشکی و داروسازیه.. اگر امکانش هست راجع به شهریه اش هم واسم توضیح بدید ممنون میشم..با تشکر

 187. با سلام من دخترم منطقه ۲ دیپلم ریاضی دارم کنکور تجربی زیر گروه ۱ ۴۷ هزار اوردم !!!! میخوام دندان یا دارو بین الملل بخونم فرقی نمیکنه کجا اباد باشه . امیدی هست ؟

 188. سلام من در ازمون سراسری شرکت نکرده ام ایا برای ورود به این دانشگاه به زمون خاصی احتیاج است ؟

 189. با عرض سلام و خسته نباشید.من در کنکور ۹۲ شرکت نکردم آیا امسال راهی هست که در تکمیل ظرفیت بین الملل شرکت کنم؟معدل کتبی نهایی ام ۱۵٫۳۵ هست.در سال ۸۶ فارغ التحصیل شدم

 190. سلام شرایط پذیرش بدون کنکور دندانپزشکی چیست؟هزینه ی آن چقدر است؟

 191. سلام من برای انتخاب رشتم سریعا به جواب نیاز دارم.میخواستم ببینم کدوم دانشگاهو انتخاب کنم تا حتما قبول شم مشکل مالی ندارم.معدل دیپلمم ۱۷٫۳۵ نمره کسب شده کنکورم ۷۰۰۶ واقعا دارم دیونه میشم لطفا یه راهنمایی کنین.دارو سازی پزشکیش دندونش فرق نداره فقط لطفا بگین چیکار کنم.

 192. ببخشید ایا برای تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه بین الملل کنکور لازم است؟ ایا بدون کنکور هم میشود؟

 193. برای پزیرش در رشته پزشکی دانشگاه بین الملل ایا کنکور لازم است؟بدون کنکور میشود؟

 194. سلام میخاستم بدونم پذیرش پردیس بین المللی چ شرایطی داره؟
  باید در کنکور سراسری رتبه خوب بیاریم؟
  من دندون میخام تهران یا اصفهان یا مشهد.ثبت نامش ججوریه و چ تاریخی؟ممنون منتظر جوابتون هستم
  رتبمم۴۰۰۰۰ومنطقه دو دخترم پرستاری هم قبول شم میرم اما پزشکی چی قبول میشم؟معدل نهاییم کتبی۱۷بوده

 195. سلام تو رو خدا جوابمو اگه میدومنید هرچه زود تر بدید من با چه رتبه و معدلی بین الملل بهشتی و شیراز قبول میشم شرایط معدل و تراز یا رتبه منطقه ۱ را تو رو خدا هر چه زود تر برام ایمیل کنید دندون میخوام یا دارو اگه این جا را نمیارم کرمان یا اصفهان چی یا جا های دیگه
  ممنون

 196. با سلام آیا حتما باید کنکور داد؟شرایط پذیرش به چه صورت هست؟آیا راهی هست در رشته پزشکی بدون کنکور وارد شد؟

 197. باسلام من پارسال پانزده هزار تو منطقه سه بودم میتونم با شرکت کنم؟ امسال رتبه ام بالای صدهزار هس میتونم بین الملل اردبیل بخونم؟

 198. میتونم بارتبه بالای صدهزار بیناللملل اردبیل شرکت کنم

 199. سلام.خسته نباشید.شرایط پذیرش براى رشته داروسازى به چه صورت هست؟حتما باید از طریق آزمون سنجش قبول بشیم؟لطفا اطلاع رسانیتونو بهتر کنید.کلا شرایط پذیرش چى هست؟

 200. سلام.میخواستم راجب نحوه ی ورود وهزینه یپزشکی در دانشگاههای بین الملل روبدونم با تشکر

 201. شما فقط ایمیل ها رو پخش میکنید دریغ از اینکه به یکی از اون ها جواب بدید.چه فایده؟مردم هزار تا سوال پرسیدند…….

 202. سلام.خسته نباشید. دختر با رتبه ۱۱۳۰۰ منطقه ۳ نمیتونه پزشکی بین الملل قبول شه؟لطفا جوابمو بدین

 203. با توجه به یکی شدن آزمون سراسری و آزاد رتبه ی قابل قبول برای پذیرش در رشته ی دندانپزشکی پردیس بین الملل شیراز چند است؟

 204. سلام عذر میخوام برای دانشگاه بین الملل شیراز واحد کیش رشته ی دندون پزشکی مصاحبش چه طوریه!? چه چیز هایی سوال میشه? و ایا شرط معدل رو حتما باید داشت?!

 205. سلام ببخشید من سال ۸۲ پیشم را تموم کردم اون سال رتبه ۲۴ هزار آوردم و سال بعدش هم ۲۰ هزار شدم به رشته پزشکی خیلی علاقه دارم معدل دیپلم هم چندان خوب نبوده حدود ۱۶ الان هم فوق لیسانس روزنامه نگاری دارم . می خواستم ببینم هیچ راهی است که می توی رشته پزشکی بین الملل شرکت کنم؟

 206. سلام ببخشید من سال ۸۰ فارغاتحصیل شدم می خواستم ببینم راهی به ورود به رشته دارو سازی بین الملل یزد دارم ؟

 207. سلام بچه ها هرکسی میخواد پزشکی یا دندان پزشکی یا دارو یا رشته های دیگه بخونه راحت میتونه بره هرکسی بخواد بهم بگه راهنماییش کنم بدون کنکور

 208. رتبه ۸۰۸۰تجربی منطقه۱ اصفهان هستم با معدل کتبی دیپلم ۱۸٫۲۳ ایا احتمال قبولی در رشته داروسازی بین الملل برای من وجود دارد؟ در صورت مثبت بودن احتمال قبولی در کدام شهر بیشتر است؟

 209. سلام
  می خواستم ببینم :
  ۱-برای پزشکی بین المللی حتما باید کنکور بدیم یا بدون کنکور هم میشه ثبت نام کرد؟
  ۲-هزینه اش حدودا چقدر میشه؟
  ۳-جاهای مختلف شهریه اش متفاوته؟

 210. ۴-برای قبولی جه رتبه ای لازم داریم؟

 211. با سلام من در کنکور۹۲ رتبه ام ۳۰۰۰۰ آیا میتونم در دانشگاه بین المللی جلفا یا ارومیه داروسازی بخونم

 212. با سلام من در کنکور۹۲ رتبه ام ۳۰۰۰۰ آیا میتونم در دانشگاه بین المللی جلفا یا ارومیه داروسازی بخونم

 213. سلام
  برای دندان بطور میانگین و برای تهران، چة رتبه ای نیاز هست و ایا دانشگاهی وجود دارد که نیاز به کنکور نداشته باشد .

 214. با سلام
  میخواستم بدونم شرایطش چجوریه؟ باید رتبه خاصی داشته باشیم! یا با رتبه بال هم میشه؟ هر رشته ای نیشه انتخاب کرد ؟ هزینش چقدخ؟؟ه

 215. slm
  man rotbam 12000 shode qabul misham
  nomram ham 7200hast moadelam ham18.84

 216. برای دندان بطور میانگین و برای تهران، چة رتبه ای نیاز هست و ایا دانشگاهی وجود دارد که نیاز به کنکور نداشته باشد

 217. سلام با رتبه ی ۵۵۰۰ زیر گروه ۲ در منطقه ی ۱ میشه داروسازی آزاد خوند؟ با رتبه ی۶۲۰۰ زیرگروه ۱ در منطقه ی ۱ فیزیوتراپی چطور ؟ میشه خوند؟ پزشکی چطور؟

 218. سلام.من رتبه ام ۲۸۵۵ منطقه ۳ و ایا پزشکی ازاد قبول می شم؟

 219. سلام.من تو کنکور سراسری امسال شرکت کردم ولی رتبه ام خوب نشد.می تونم دانشگاه پردیس قبول بشم؟زبان انگلیسیم هم خیلی خوبه.خواهش می کنم جواب بدین چندین بار سؤال کردم ولی شما جواب ندادین خیلی عجله دارم.مرسی

 220. من رتبه ام زیادخوب نشده ولی بخداخیلی درس خون هستم میشه بدون کنکوردررشته دندان ثبت نام کنم؟توروقرآن جواب بدین هزینه هاشم که هرچی باشه مهم نیست

 221. با سلام. من رتبه ام ۴۰۰۰۰ شده و در دوره ی روزانه غیر مجاز شده ام. ایا میتونم در رشته های بین الملل پزشکی انتخاب کنم؟

 222. باید زیر ۵۰۰ بیاری دیگه اگه میخوای واسه دندان تهران قبول شی

 223. با سلام
  لطفا با توجه به محدودیت زمانی به سوال بنده هر چه سریعتر پاسخ دهید:
  آیا میتوان با دیپلم ریاضی درآزمون سراری ۹۲ در رشته های پزشکی (اعم از آزاد و پردیس بین المللی) شرکت کرد؟
  با تشکر.

 224. سلام ، رتبه ی من ۷۸۹۴ منطقه ی ۲ است . معدلم سال سوم من هم ۱۹/۶۵ است.آیا شانس قبولی در رشته ی پزشکی و یا دندان پزشکی بین الملل را دارم؟ در این صورت کدام دانشگاه بین الملل رو انتخاب کنم؟ همچنین با توجه به این که بومی استان خوزستان هستم آیا تاثیری دارد بین الملل اهواز رو انتخاب کنم.

 225. من پسرم تو منطقه ی ۲ با رتبه ی ۳۴۹۶ کل و زیر گروه۲ ۵۴۴۴ آیا دارو سازی بین المللی قبول میشم خواهشا زود جواب بدید …………..
  تو رو خدا

 226. doostan tavajoh konid ke paziresh daneshgah beinolmelali bar mabnaye konkur sarasari sal 92 va be hich vajh paziresh bedun kunkur vojood nadare.baraye paziresh dar daneshgah haye beinolmelali be taraz haye motefaveti niaz darid masalan baraye paziresh dar daneshgah beinolmelali ramsar hadeaghal taraz mored niaz 7200.va baghie be hamin tartib,omidvaram komak karde basham.

 227. سلام.شهریه دانشگاه بین لمللی مشهد در رشته داروسازی چقدر است؟پذیرش دانشجو تا حدود چه رتبه ای است؟

 228. سلام میشه شرایط قبولی در دانشگاه های بین المللی رو بگید داندانو دارو و بزشکی؟ایا به ظرفیتم بستگی داره؟

 229. سلام میشه با رتبه ی ۶٠ هزار بزشکی بین الملل قبول شد؟ از لحاظ هزینه مشکلی نیست، سودا جون جیجوری میشه؟

 230. با سلام من درکنکور۹۲ شرکت کردم و رتبم ۸۴۰۰ توی منطقه۱ شده میخواستم بدونم دانشگاه های بین الملل به طور دقیق تا چه رتبه و ترازی قبول میکنند؟؟ رتبم به پزشکی بین الملل مشهد میرسه؟؟

 231. سلام.میشه خواهش کنم شرایط این دانشگاهارو بگید؟برای قبول شدن تو رشته ی دندان پزشکی چه رتبه ای لازم داره؟هزینش چقده؟تروخدا زود جواب بدید خیلی ضروریه

 232. salam mikhastam bedonam mishe ba rotbeye 15000 beynolmelal ghabol sham?

 233. سلام من در کنکور ۹۲ رتبه ۷۱۰۰ اوردم ایا میتونم دانشگاه بین الملل در یکی از رشته های دندان دارو یا پزشکی قبول بشم؟و اگر میشه شهریه هر ترم رو بگید ممنون

 234. سلام من در کنکور ۹۲ شرکت کردم رتبه ام ۷۲۰۰ شد معدل کتبیم ۱۹ است و مدرک زبان دارم میتونم در دانشگاه بین الملل رشته پزشکی با دندانپزشکی یا داروسازی بخونم؟

 235. سلام می خواستم ببینم با رته ۱۶۷۷۴ پزشکی بین الملل میارم یا نه؟

 236. سلام
  می خواستم ببینم تا چه رتبه ای در دندانپزشکی بین الملل میشه قبول شد
  با تشکر

 237. باسلام
  من فارغ التحصیل۱۳۸۹ کارشناس رادیولوژی از دانشگاه دولتی هستم.
  میخواستم بدونم آیا میتونم با شرکت در کنکور در رشته دندانپزشکی بین المللی ارس در سبخونم؟
  در ضمن درصد قبولی نمران کنکور باید در چه حدی باشه تا بتونم قبول بشم.ضمنا قادر به پرداخت شهریه هم هستم.

 238. سلام من در کنکور ۹۲رتبه ۱۸۴۰۰۰ اوردم ایا شانس قبولی در رشته پزشکی یا دندانپزشکی پردیس ارومیه رو دارم معدل کل۱۴/۶۰ و کتبی۹/۳
  و هزینه تحصیل چقدر هست؟
  با تشکر

 239. سلام شرایط پذیرش در دانشگاه بین المللی و در رشته دندان پزشکی و پزشکی چطوره؟

 240. سلام میخواستم ببینم شهریه رشته یداروسازی در دانشگاه شما چقدر است؟

 241. سلام
  ممنون میشم جوابمو بدید
  واسه ثبت نام در رشته های پزشکی یا دندان پزشکی باید کنکور بدیم؟
  شرط معدل داره؟
  مصاحبه داره؟
  محدودیت در پذیرش هست؟
  شرایط خاص دیگه ای مطرحه؟
  هزینه هاش چقدره؟
  ممنون میشم شرایط و کلا هر چی که مربوطه بهش رو برام بگید

 242. سلام من رتبه ی ۷۲۰۰ شدم.آیا برای قبولی در رشته های پزشکی دانشگاه بین الملل تهران امیدی هست؟؟؟لطفا جواب بدید.ممنون.

 243. سلام.میشه خواهش کنم شرایط این دانشگاهارو بگید؟برای قبول شدن تو رشته ی دندان پزشکی چه رتبه ای لازم داره….بابام یه پراید خریده ..باهاش تو تاکسی سرویس هستم.میخوام بفرشمش و وام بگیرم ثبت نام کنم

 244. باسلام معدل ۱۱٫رتبه۲۷۸۱۴۱علاقه شدید ب پزشکی دارم پولم نداریم بریم ازاد ایا امیدی ب ادامه تحصیلم هس؟

 245. سلام جزییات واحد بین الملل یزد

 246. سلام من با رتبه ۱۶۰۰۰ میتونم پزشکی بین المللی شرکت کنم؟

 247. با سلام- من دیپلم ریاضی دارم امسال کنکور تجربی دادم و زیر گروه ۱ ۴۷۰۰۰ اوردم منطقه ۲ ام به نظرتون هیچ راهی نداره از دندان یا دارو قبول شم . هزینش اصلاااااا مهم نیس فقط میخوام بدونم ۲ انتخاب رشته چی بزنم.

 248. لطفا شراط معدل رو بردارید و فقط رتبه رو در نظر بگیرید

 249. سلام معدل کتبی دیپلم من در گروه ریاضی ١٢.۵هست و سال آینده می خوام در گروه تجربی شرکت کنم به نظر شما آیا به چه رتبه ای می تونم پزشکی بین الملل قبول بشم و در ضمن معدل من مشگل ساز نیست؟توی دفترچه انتخاب رشته هم که حرفی از معدل نزده بعضی ها می گن شرط معدل رو برداشتن و فقط رتبه مهمه آیا وافعیت داره؟

 250. در واحد بین المللی دانشگاه علوم پزشکی چابهار نیز هزینه های دوره اعم از شهریه ثابت و متغیر، هزینه تردد و سایر هزینه های اقامتی به عهده دانشجویان است اما در عین حال دانشجویان کلیه رشته ها در صورت نیاز می توانند از وام شهریه تحصیلی از صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال برخوردار شوند.

  مقطع تحصیلی

  شهریه ثابت
  ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال
  شهریه متغیر عمومی تئوری
  ۱ میلیون و ۱۰۴ هزار ریال
  شهریه متغیر تخصصی تئوری
  ۱۵ میلیون و ۳۶۰ هزار ریال
  شهریه متغیر عملی
  ۷۲۰ هزار ریال

 251. سلام.
  می خواستم شرایط قبول شدن در دانشگاه بین الملل در رشته ی دندان پزشکی رو بدونم؟

 252. slm. man rotbam 16000 pezeshkie beynolmelam ghabul misham?

 253. سلام دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزادو چه جوری بگیرم

 254. با سلام و تشکر رتبه زیر گروه ۱ من ۱۰۸۰۰ شده.به نظرتون دندان پزشکی بین الملل یا ازاد بومی خودمو میارم؟

 255. سلام!من هم همین سوالات را دارم شرایط ثبت نامش چگونه است..کجا بریم چه کار کنیم…هیچ سایتی اطلاعات دقیقی به ما نمیدهد..واحد البرز پزشکی دارد؟..اگه توضیح بدهید ممنون میشوم.

 256. راستی سطح علمی این دانشگاه ها چگونه است؟

 257. رتبه هم مهمه؟تا چه رتبه ای؟نی ثبت نام و اطلاع از رشته هایی که دارد هم اگرتوضیح بدین ممنون میشم

 258. سلام ,من دیپلم تجربی با معدل کتبی نهایی ۱۴ و پیش ۱۸ هستم.
  آیا بدون کنکور می توان در هر کدام از دانشگاههای بین المللی که باشد(مهم نیست کجای ایران)می توانم در رشته داروسازی ثبت نام کنم.(هزینه مهم نیست)
  لطفا جواب دهید.

 259. سلام دوستان من سال قبل رتبه ام بود ۳۰۰۰ امسال شدم ۲۷۰۰۰ کی باورش میشه

 260. سلام.ببخشید با رتبه ی ۹۰۰۰ در زیر گروه ۱ و نمره کل ۷۸۴۰ زیر گروه ۱ و معدل ۱۶:۳۰ دیپلم ایا احتمال قبولی در پزشکی بین الملل شهید بهشتی وجود دارد؟

 261. آیا با رتبه۱۰۷۲۸رشته پزشکی یا دندان یا دارو دردانشگاه بین الملل یاآزاد قبول می شوم

 262. سلام آ یادانشگاه های آزاد مشهد هم بدون آزمون دانشجو می پذیرداگرقبول می کند چرا رشته های آن درسایت azmoon نیست

 263. سلام!من رتبه کنکورم ۳۰۰۰۰ شده به نظر شما میتونم بین الملل اروند پزشکی بیارم،هزینش اصلا مهم نیس
  خواهش میکنم جواب بدید،ممنون

 264. آیا دانشگاه آزاد مشهد روانشناسی بالینی بدون آزمون قبول می کند یا خیر لطفآ پاسخ دهید

 265. سلام

  با رتبه ۶۸۰۰ منطقه۲ میتونم در رشته دندان پزشکی بین الملل شهر خودم تحصیل کنم

 266. سلام خسته نباشید من لیست هزینه دانشگاه ازاد بین الملل کیش و قشم را برای رشته دندانپزشکی پزشکی و دارو سازی میخواستم اما پیدا نکردم لطفا من را راهنمایی کنید و ضمنا من فارغ التحصیل رشته کارشناسی مامایی از دانشگاه سراسری شیراز هستم ایا در صورت پذیرفته شدن در رشته های بین الملل دانشگاه ازاد واحد های درسی از من پذیرفته میشود یا نه؟با تشکرا

 267. ترو خدا شرط معدل رو در دانشگاه بین الملل بردارید و فقط رتبه رو در نظر بگیرید این ظلمه شاید ما سر امتحان دیپلم حالمون بد شده باشه این ظلمه ظلم!!!

 268. ترو خدا وضعیت دقیق دانشگاه بین الملل رو مشخص کنید مشخص کردید که کردید اگه نکردید پس کی مشخص می کنید؟

 269. به خدا شرط معدل برای دانشگاه زمانی که ما نمی تونیم معدلمون رو جبران کنیم ظلمه ظلم!!!!

 270. سلام لطفا شرایط اختصاص دانشگاه بین الملل اصفهان رو بگید مثل اینکه هر واحدی برا خودش شرایط خاصی رو داره

 271. مرگ بر ظالم
  پس چرا متن منو پاک می کنید
  خوب شرط معدل ظلمه

 272. شرط معدل تو دانشگاه بین الملل برقراره؟

 273. سلام من با رتبه ۷۶۰۰ سراسری وبا سهمیه جانبازی پدرم(جانباز۳۰%) آیا امکان در رشته های پزشکی داروسازی دندان پزشکی فیزیوتراپی وبیناسنجی را دارم معدل دیپلمم ۱۹٫۱۴ومعدل پیشم ۱۷٫۹۴ است

 274. سلام
  واسه ثبت نام در رشته های پزشکی یا دندان پزشکی باید کنکور بدیم؟
  شرط معدل داره؟
  مصاحبه داره؟
  محدودیت در پذیرش هست؟
  شرایط خاص دیگه ای مطرحه؟
  هزینه هاش چقدره؟
  ممنون میشم شرایط و کلا هر چی که مربوطه بهش رو برام بگید

 275. سلام من با رتبه ۷۶۰۰ سراسری وبا سهمیه جانبازی پدرم(جانباز۳۰%) آیا امکان در رشته های پزشکی داروسازی دندان پزشکی فیزیوتراپی وبیناسنجی در واحدهای بین المللی را دارم ؟معدل دیپلمم ۱۹٫۱۴ومعدل پیشم ۱۷٫۹۴ است
  اگر دارم در کدام شهرها؟

 276. سلااااااااااام
  شرایط قبولی دردانشگاه بین الملل چابهار چگونه هس؟؟؟؟؟؟؟؟

 277. توجه توجه همه گوش کنند

  دانشگاهی در تهران زیر نظر ارمنستان بدون کنکور دانشجو در رشته ی پزشکی و طب سنتی دانشجو می پذیرد و کلاسهای ان در خود دانشگاه شهید بهشتی برگزار میشود شهریه ان هم بر اساس دلار است و زیر نظر موسسه تحقیقاتی و پژوهشی حجامت دانشگاه شهید بهشتی میباشد شهریه ان از بین الملل هم کمتر است ……………………. .

 278. سلام.با رتبه ۱۸۰۰۰ میشه یکی از بین الملل های بابل.کرج.تهران.رامسر.قشم.کیش.رو آورد؟؟؟ شهریه هرترم چقدره؟؟؟خوابگاه داره؟؟اگه داره هزینه اون چقدره؟؟؟

 279. سلام دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزادو چه جوری بگیرم

 280. سلام دفترچه ازاد کی میاد؟
  نوشتن۱۷میاد امروز۱۸اماهنوز خبری نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 281. رتبه کنکورسراسری برای ورود به دانشگاه بین المللی آبادان مهم است؟بارتبه۴۷۰۰۰قبولم؟

 282. سلام من سال ۸۲ فارغ اتحصیل شدم فوق لیسانس روزنامه نگاری دارم رتبه اون سالم ۲۰۰۰۰ بوده آیا می تونم بدون کنکور تو واحد بین الملل یزد ثبت نام کنم

 283. سلام.میشه راهنمایی کنید برای بین الملل چه رتبه ای رو می پذیرند؟رتبه ی من ۳۴۰۰۰ شده میشه در بین الملل پزشکی شرکت کنم ؟

 284. دوستان سلام/.
  من دانشجوی دمدانپزشکی بین الملل شهید بهشتی هستم
  واقعیتش برای رتبه مورد نیاز ک سوال همه هست باید بگم که
  تو دانشگاه ما رتبه برای پذیرش از منطقه یک نهایتا ۴۰۰۰ اونم برای پزشکی هست
  تو کلاس خودمون هم بدترین رتبه ۲۸۰۰داره دندون میخونه
  اما برای کسایی ک رتبشون خوب نیست
  میتونن بین الملل کرمان.زاهدان و دانشگاههای تازه تاسیس مثل زنجان برن و اونا تا حدود۸۰۰۰ منطقه یک پذیرش دارن

 285. من رتبم داغونه ۱۷۰هزار شدم.غیر انتفاعی و پیام نور و بین الملل مجاز شدم.میشه با این رتبه یکی از این رشته هرو تو دانشگاه های ازاد مازندران قبول شم؟(فیزیوتراپی.روانشناسی.هوشبری.حسابداری.تکنسین پروتز دندان . شیلات).تروخدا جواب رو زودتر بهم ایمیل کنید

 286. سلام اخرین سطح رتبه قبولی واسه دانشگاه بین الملل چنده ممنون میشم اگه سریع تر جواب بدید

 287. سلام دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزادو چه جوری بگیرم

 288. با سلام رتبه منطقه ۳ من۷۲۰۰۰است چه رشته ای قبول می شوم

 289. سلام میخواستم ببینم با توجه به افزایش ظرفیت دانشگاه های بین الملل من میتونم با رتبه ی ۴۲۰۰۰و معدل کل ۱۹ و معدل دیپلم ۱۶/۸۴پزشکی یا داروسازیه دانشگاه بین الملل قبول شم ؟ ساکن ارومیه هستم ایا بهتره اول پردیس ارومیه رو انتخاب کنم؟

 290. باسلام با رتبه چند امکان قبولی در پردیس کیش رو دارم و امن با رشته انسانی توی گروه تجربی کنکور دادم شرایط چیه لطفا.

 291. سلام
  من با رتبه ۱۱۷۰۰ زیر گروه یک میتونم پزشکی قبول بشم؟؟؟شرایط دقیق ثبت نام تو دانشگاه بین الملل تهران به چه صورته؟؟؟

 292. سلام
  من رتبه ازمون سراسری چند سال قبل تجربی منطقه ۱ حدود ۲۵۰۰ و معدل دیپلم تجربی ۱۹٫۹ دارم. مدرک کارشناسی بیمه اکو با رتبه نخبگی و نمره آزمون تافل ۱۰۰ هم دارم. برای ثبت نام در رشته داروسازی بین الملل هر کدام از دانشگاهها مایل شرکت کنم. آیاباید کنکور جدید بدهم؟ همان کنکور قبلی قبول نیست؟
  شرط معدل داره؟ مصاحبه داره؟ محدودیت در پذیرش هست؟شرایط خاص دیگه ای مطرحه؟ هزینه هاش چقدره؟ از کجا باید شروع کنم؟ لطفا راهنمایی کنید. با سپاس

 293. با سلام من در دانشگاه بین الملل مجاز شدم دانشجوی فوق لیسانس هستم در رشته ریاضی و علاقه مند به خواندن رشته پزشکی .ایا اگر در این رشته در دانشگاههای بین الملل قبول شوم و نخواهم در این دانشگاه ادامه تحصیل دهم ایا از شرکت در کنکور سال آینده محروم میشوم؟ایا میتوانم هم در این دانشگاه دانشجو باشم و در کنکور سال اینده نیز شرکت کنم یا باید حتما انصراف بدهم.به عنوان مثال اگر دانش اموزی در دانشگاه پیام نور قبول شود بدون انصراف از دانشگاه میتواند در کنکور سال اینده شرکت نماید سول دیگری که دارم در مورد محل برگزاری کلاسها و همچنین به دانشجویان پزشکی در زمان اینترن و سپس در زمان گذراندن طرح حقوقی به عنوان کمک هزینه داده میشود میخواهم بدانم ایا در این دانشگاه نیز چنین است یا خود دانشجو برای گذران طرح باید هزینه ای پرداخت کند .از پاسخ شما متشکرم

 294. باسلام فارغ التحصیل ۱۲سال پیش هستم دران زمان درکنکوردولتی مجازشدم ولی دردانشگاه ازاد تحصیل کردم.باتوجه به اینکه مجازشدم ایا برای ادامه تحصیل دردانشگاه بین الملل باید دوباره کنکور بدم؟البته اون زمان دانشگاه بین الملل رو انتخاب نکردم

 295. سلام میشه بگید ثبت نام دانشگاه ازاد چجوریه؟

 296. سلام ببخشید میخواستم بدونم با رتبه۴۰۹۰ داروسازی بینالملل اصفهان میارم ؟ شهریه هر ترم کاملش چقدر میشه؟ سر کلاسا استادا به زبان انگلیسی حرف می زنن یا نه؟

 297. باسلام.خسته نباشید.من رتبه ۶۰۰۰کشوری در رشته تجربی هستم.آیاپزشکی یادندانپزشکی آزاد قبول میشم یا نه؟ممنون

 298. اگر میشه اطلاعات رو به ایمیلم بفرستید ممنون میشم:(

 299. باسلام، من رتبه ۳۰۰۰۰هزارم کدام رشته های پیرا پزشکی دانشگاه آزاد سنندج قبول میشم؟

 300. سلام دختر من ۱۳۰۰۰ اوردهمنطقه ۱ میخواستم ببینمدر رشته داروسازی بین الملل قبول میشه ؟ایا با توجه به بومی بودن دانشجو میگیرند؟وایا اولویت بندی شهد ها وجود دارد واسه انتخاب رشته؟

 301. سلام لطفا شرایط مالی ثبت نام بین الملل اصفهان زا به طور کامل و دقیق توضیح دهید; سپاسگذارم.

 302. سلام خسته نباشید من مشتاق تحصیل در رشته داندان پزشکی یا پزشکی
  هستم ولی اصلا از شرایط پذیرش ان اطلاع ندارم در حال حاضر در کنکور سراسری شرکت کردم و در واحد بین الملل مجاز شدم و معدل دیپلم م هم ۱۷ هست ممنون میشم هر چه سریعتر اطلاعات اولیه و ضروری رو بهم برسونید

 303. با سلام
  می خواستم بدونم رشته پزشکی بین الملل ارومیه بدون کنکور هم بر میداره؟

 304. سلام من الان ۳ سال کنکور سراسری میدم و مجاز به روزانه و بین الملل میشم اما قبول نمیشم رشته داروسازی میخوام چطوری میتونم ثبت نام کنم ؟۲سال مامایی خوندم اما انصراف دادم کنکور میدم اما موفق نمیشم ایا حتما باید معدل بالا داشت؟یا رتبه خاصی باید داشت؟چطوری میتونم در دانشگاه بین الملل رامسر یا کیش ثبت نام کنم؟راهی نیست؟اکه میشه راهنمایی کنید.شما میگید باید مجاز شد پس چرا وقتی انتخاب رشته میکنم قبول نمیشم؟

 305. من رتبم ۱۳ شده ولی چون نحسه سراسری قبول نشدم

 306. با سلام.کارشناسی ارشد میکروبیولوژی می باشم.میخواهم دکترا تخصص و داروسازی یا پزشکی از دانشگاه بین الملل ارومیه بگیرم.لطفا نحوه اقدامات را از طریق ایمیلم مطلعم سازید.خیلی فوری است

 307. رتبه ی منطقه یکم ۱۲۶۴۰ شده پزشکی بین الملل میارم؟

 308. سلام . معدل دیپلم من ۱۹٫۱۲ بدون کنکور میشه وارد دانشگاه بین المللی شد ؟

 309. سلام
  من رتبه ام تو منطقه دو استان اذربایجان شرقی شده ۲۲۰۰۰ میخواستم ببینم میشه تو بین الملل دارو یا دندان قبول بشم؟
  ضمنا من معدل کل دیپلمم ۱۹/۴۱ و معدل کتبیم ۱۷/۶۹ هست.
  واینکه چیکار باید بکنم ایا باید بادانشگاه تماس گرفته و شرایطم رو قبل از انتخاب رشته توضیح بدم؟هیچ مشکل مالی هم ندارم.ممنون میشم زود جواب بدین

 310. با رتبه ی ۱۵۰۰۰ می شه پزشکی بین اللمل قبول شد؟ البته با معدل ۱۵؟

 311. سلام می خواستم بدونم با رتبه ۱۲۰۰۰ منطقه ۱ میشه کجا بین الملل دندان قبول شم ممنون میشم زود جواب بدید

 312. سلام رتبه من در منطقه یک شده ۲۴۳۰ .آیا ممکنه با این رتبه پزشکی شهر دور بیارم.پزشکی آزاد چی؟..
  و همچنین میخواستم بدونم هزینه ی دانشگاه بین الملل اصفهان چقدره؟

 313. با سلام و خسته نباشید.لطفا بفرمایید این دانشگاه پردیس بین الملل کجاست؟ و چطور در این دانشگاه میشه برای رشته پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی پذیرش گرفت .شرایط هزینه ها و باقی مسائل چگونه ست؟و همچنین چه زمانهایی دانشجو میپذیرند؟
  ممنون میشم اگه جواب بدید

 314. سلام با استناد به پیام قبلی میخواستم لطف کنید درجه اعتبار مدارک نهایی دانشجویان این دانشگاه را بفرمایید.

 315. ببخشید من امشب میخوام انتخاب رشته کنم اگه میشه سریعتر جواب بدبد…..من امسال کنکوری بودم و در رشته تجربی شرکت کردم…..میخواستم بدونم با رتبه۶۳۸۴۵ زیرگروه یک تجربی و با رتبه۶۵۳۸۸ زیرگروه دو تجربی میشه در دانشگاه بین المللی کیش قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دانشگاه های بین المللی دیگه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون………منتظرم.

 316. سلام . من کارشناسی ارشد پرستاری و عضو هیات علمی یکی از دانشکده های پرستاری هستم. سی و شش سالمه و سال ۷۳ دیپلم گرفتم. آیا با توجه به اینکه مدرک کارشناسی ارشد دارم اجازه شرکت در آزمون برای پزشکی واحد بین الملل رو دارم؟

 317. با سلام من معدل دیپلمم۱۳٫۵۰شده و مجازبه انتخاب رشته دانشگاه سراسری میباشم.خواهشمندم بنده را راهنمایی کنید که آیا میتوانم برای دانشگاه بینالملل در رشته داروسازی انتخاب نمایم

 318. salam baraye ghabuli dandan pezaeshki che rotbee ,emkane ghabuli hast

 319. سلام من کنکور سراسری رتبم ۱۰۰٫۰۰۰شده میخوام بدونم احتمال قبولیم تو بین الملل هست؟جاش و شاخه اش هم مهم نیست دارو یا دندون یا پزشکی فقط بگید قبولم؟؟؟؟
  لطفا زود جواب بدید فردا میخوام انتخاب رشته کنم

 320. سلام .ازتون تمنا می کنم جواب این سوالو هر کسی میدونه به ایمیلم بفرسته من سه ترم مونده که درسم تموم بشه.ولی اصلا رشتم رو دوست ندارم دارم زمین شناسی میخونم .سوالی که دارم اینه که ایا میشه کارشناسی ارشدمو یکی از رشته های پیراپزشکی کنکور بدم؟یعنی فقط واسه قبول شدم تو این رشته کافیه که کتاب های کنکور کارشناسی ارشد این رشته رو بخونم یا این که باید یک سری از درس هارو تو دوره ی لیسانس حتما پاس کرده باشم.

 321. باسلام من لیسانس زیست شناسی از دانشگاه دولتی دارم و معدل دیپلمم بالای ۱۷ است میخواستم بدونم پزشکی دانشگاه بین الملل بدون کنکوره؟ شهریه اش چقدره؟

 322. من میتونم با وجود این لیسانس پزشکی دانشگاه بین الملل بخونم؟ خواهش میکنم کمکم کنید

 323. Salam. Man faregholtahsil az yek dabirestane amricayi hastam (12 sal tahsilam ra dar an keshvar boodam). Mikhastam bebinam ke aya mishavad bedoone konkoor dar pardise daneshgah esfahan sabte nam kard? Va agar in emkan pazir ast, makane pardise daneshgah esfahan kojast ast? Aya in daneshgah site darad?

 324. توروخدا یکی به من بگه با رتبه۱۸۰۰۰تجربی سال۹۲ میشه بینایی سنجی دانشگاه بین الملل قبول شد؟؟؟؟؟؟توروخدا جوابمو بدین خیلی ناراحتم واسترس دارم

 325. سلام من میخواستم بدونم برای پذیرش شدن در رشته دندانپزشکی دانشگاه بین الملل باید در کنکور سراسری شرکت کنم یا بدون کنکور هم میشود؟ اگر باید در کنکور سراسری شرکت کنم باید رتبم چقدر باشه؟

 326. سلام برای پذیرش در دانشگاه بین الملل در رشته دندانپزشکی باید در کنکور سراسری شرکت کنم یا بدون کنکور هم پذیرش میشوم؟ اگه باید شرکت کنم رتبم باید چقدر باشه؟ داروسازی چطور؟

 327. سلام…میخواستم ببینم برای معدل کتبی ورتبه کنکور چه شرایطی داره؟؟
  ممنون
  لطفا میزان معدل ورتبه رو قید کنید

 328. سلام میشه لطفا بگید با رتبه ۵۰۰۰ سال ۸۶ میتونم امسال بین الملل برم؟ الان لیسانس پرستاری دانشگاه تهران هستم

 329. با سلام
  من دانشجوی سال آخر عمران دانشگاه آزاد هستم .کارت معافیت خدمت دارم .در ضمن دیپلم تجربی هستم .میخواهم در رشته پزشکی در واحد بین الملل دوباره شروع به تحصیل کنم و هزینه اش مهم نیست برام .فقط باید کجا ثبت نام کنم ؟آیا آزمون خاصی دارد ؟قبولی آن سخت است ؟

 330. پردیس کیش دارو سازی با رتبه ۶٠،٠٠٠میشه؟

 331. سلام من دیپلم تجربی هستم با معدل بالا
  بدون کنکور قبول می کنند؟
  تو کدوم شهر راحت تر قبولم می کنند قم -تهران-ساری؟
  شهریه ازاد یا بدون کنکور چقدره؟
  اگر دندون پزشکی بخوام بخونم چند سال طول میکشه؟

 332. لطفا شروع ثبت نام را اطلاع دهید

 333. سلام من رتبم ۱۲۰۰۰ شده پزشکی یا دندان می یارم ؟شانس قبولیم در کدام شهر بیشتره؟

 334. می خواستم بدونم با رتبه ۱۹۰۰۰ تجربی آیا در دانشگاه های بین الملل تهران، اصفهان، کاشان،بابل، یزد، پزشکی یا داروسازی قبول می شوم؟

 335. سلام’ ایا در رشته دندان پزشکی بدون کنکور میتوان پذیرش گرفت؟! ممنون

 336. سلام من دانش اموز منطقه۳ هستم رتبه کل م در منطقه ۴۶۰۰ودر زیر گروه ۱ ۴۳۰۰شده رتبه کشوری م هم ۱۹۰۰۰ شده آیا با این شرایط می تونم دندان پردیس بین المللی قبول شم.؟داروچطور؟ممنون میشم جوابمو بدید .مرسی

 337. سلام برای قبولی رشته های پزشکی دانشگاه بین الملل چ رتبه ای لازم است و شهریه ان چقدر می باشد؟

 338. سلام من دانشجوی ترم ۴ مهندسی شیمی هستم میخواستم شرایط پذیرش داروسازی رو بدونم ممنون

 339. آیا بدون کنکور می توانم در یکی از دانشگاه های بین املل دندان پزشکی یا پزشکی بخوانم
  اگر با کنکور است با چه رتبه ای میتوانم بین املل بخوانم
  با تشکر

 340. man ba rotbe 25000 keshvari pezeshki beinalmelal gabool misham ha ja bashe mohem nist!

 341. سلام
  خسته نباشید
  میخوام بدونم تو کشور خودم ( jتهران ) یا … ، یه دانشگاه وجود نداره که بدون کنکور بتونم پذیرش بگیرم شبیه خارج ( که ربطی به معدل و .. نباشه فقط شاید یه امتحان ورودی و گرفتن هزینه تحصیل ) . به علت بیماریهام چند سال عقب موندم ولی میخوام اگه بشه از بهمن ماه بخونم . میخوام برم بیرون که مسلما کمترین هزینه میشه ۵۰۰ میلیون البته اگه طی سه سال برای عمومی تموم کنم و بعد از اون شاید یکم حماقت باشه برگردم جایی که مجبور بودم واسه راحت تر ادامه تحصیل دادن به دلیل مشکلاتم و اینکه برای من بیمار شرایط طوری بوده که برای پذیرش باید استرس زیادی به دوش بکشم در نتیجه اوت بیماری و روز از نو روزی از نو . هزینش مهم نیست جایی تو کشور خصوصا تهران مرکزی نیست بتونم از بهمن پذیرش بگیرم بدون امتحان و ……

 342. سلام میخواستم بدونم با رتبه ۵۲۰۰ هزاد پزشکی میارم؟؟؟؟؟؟؟

 343. سلام . من با رتبه ۱۴۰۲۸ و تراز ۶۹۵۰ میتونم پزشکی واحد بین الملل مشهد قبول شم ؟

 344. سلام. می خواستم بدونم شرایط پذیرش در رشته دندان پزشکی دانشگاه ارومیه چگونه است؟ امکان انتقال از دانشگاه پردیس ارومیه به پردیس ارس جلفا است؟

 345. من لیسانس شیمی کاربردی هستم از دانشگاه تبریز و امسال دوباره کنکور دادم می خوام از رشته ی داروسازی پردیس جلفا قبول بشم می خواستم رتبه ی قبولی و شرایطشو بدونم؟

 346. سلام
  من دیپلم نظام قدیم دارم.
  البته ادامه تحصیل دادم ولی تمایل دارم در رشته ی پزشکی ادامه تحصیل بدم.
  آیا می تونم در رشته ی پزشکی واحد بین الملل بدون کنکور وارد شم؟
  شرایط سنی داره؟
  متشکرم از اینکه پاسخم رو لطف می فرمایید.

 347. سلام.آخرین رتبه قبولی در سه رشته دندون دارو پزشکی بین الملل چیه؟ و برای پذیرش چه سطخ زبان قابل قبول؟ از این که جوابمو میدین خیلی ممنونم.

 348. سلام من کارشناسی ارشد شیمی تجزیه از دانشگاه ازاد رو گرفتم امسال هم کنکور سراسری رو ندادم و دوست دارم داروسازی بخونم چه جوری می تونم پذیرش بشم در صورتی که کنکور ندادم خواهش میکنم منو راهنمایی کنید

 349. سلام با رتبه ۵۰۰۰میشه دارو اصفهان بین الملل قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  جواب بدید لطفا

 350. با سلام .. پسر هستم منطقه ۳ رتبه ۳۵۰۰ شدم کشوری ۱۶۰۰۰ میخواستم بدونم شانس قبولی پزشکی دارو دندان ازاد برای من چقدره ؟

 351. سلام خواستم بدونم شرایط برای قبول شدن در رشته های ÷زشکی و دندان ÷زشکی بین الملل چی هست؟ معدل کتبی باید چند باشه؟تو رو خدا جوابمو بدین؟

 352. سلام من پیش و دیپلم ریاضی دارم میخاستم بدونم آیا واسه پزشکی یا دندان پزشکی بدون کنکور میتونم ثبت نام کنم؟ با تشکر

 353. رتبه ی من ۸۵۶۶۴است ایابه رشته ی دندانپز شکی قبول می شوم معدل دیپلم من ۱۲٫۴۸است .تشکر

 354. سلام خسته نباشید من میخواستم شرایط تحصیل رشته دندانپزشکی دانشگاه پردیس جلفا رو بدونم ممنون میشم هر چه سریعتر بهم ایمیل کنین……..

 355. با سلام لطفا” در خصوص زمان ثبت نام یعنی اینکه اگر میخواهیم مهر ۹۲ به این دانشگاه ها راه پیدا کنیم و شهریه هر ترم رشته های داروسازی- پزشکی و دندانپزشکی در اصفهان اطلاعاتی به من بدهید و همچنین اینکه سوالات متداول این دانشگاه در مصاحبه را میخواستم.ممنونم

 356. من ارشد شیمی هستم کنکور ندادم می توانم بین المل ثبت نام کنم یا باید کنکور بدم شرایط بینالمل چیست

 357. سلام من لیسانسیه ی دانشگاه ملی دوره ی روزانه هستم آیا این امکان وجود داره بدون کنکور بتونم برای رشته ی دندانپزشکی یا داروسازی اقدام کنم؟

 358. هزینه تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاه بین الملل را لطفا بگویید

 359. سلام.بارتبه ۶۷۰۰منطقه ۳ شانس قبولی دندان پزشکی آزاد و یا بین الملل را دارم؟

 360. شرایط پذیرش در دانشگاه علوم پزشکی بین الملل اصفهان چگونه است

 361. سلام شنیدم دانشگاهای بین الملل شرط معدل رو برداشته واقعیت داره؟
  در ضمن کجا ما می تونیم شرایط اختصاصی دانشگاه بین الملل اصفهان رو ببینیم؟ ترو خدا راهنمایی کنید

 362. با سلام.خواستم شرایط وزمان ثبت نام در پردیس رشته پزشکی همدان یا کرمانشاه رو بدونم

 363. سلام
  من رشتهء ریاضی هستم و معدل کتبیم پایینه. لیسانس آی تی رو تمام کردم
  امسال کنکور امتحان ندادم میخاستم بدونم میتونم مهرماه دانشگاه بین المللی کیش یا قشم داروسازی یا دندان پزشکی ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟

 364. حقیقتش چند وقت پیش اعلام کرده بودن که دانشگاه بین الملل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی دون کنکور دانشجو می گیره,اگه لطف کنید بگید که کی باید اقدام کرد و هزینه اش چقدر می شه تقریبا خیلی ممنونتون میشم!

 365. سلام من معدل کارشناسیم از دانشگاه علوم پزشکی اهواز ۱۷/۷۷ میباشد (رشته مامایی)چطور میتونم بدون کنکور وبصورت پولی دندان یا پزشکی وارد شوم ممنونم

 366. س ایا بدون کنکور هم میشه وارد دانشگاه بین الملل ،رشته پزشکی شد؟؟؟؟هزینه هر ترم چقدر است؟؟؟

 367. salam man moade katbim 8/37 hastesh rotbe konkooramam 172000 hastesh mitoonam reshteye pezeshki ro dar in daneshgah sabtenam konam? bad vase sabtenam too in daneshgah hatman bayad konkoor dade bashim ya inke bedoone konkooram mishe?

 368. با سلام ایا می توان بدون کنکور وارد دانشگاه بین المللی رشته پزشکی شد راههای ورود را توضیح دهید و همچنین ورود به دانشگاه ازاد واحد بین الملل پزشکی با تشکر

 369. سلام من با رتبه ی ۲۸۰۰۰چه رشته ای از رشته های بین الملل رو میتونم قبول بشم؟

 370. سلام امسال رتبم ۲۹۰۰ زیرگروه ۱ منطقه ۳ شده معدل دیپلمم ۱۹٫۴۰ هستش به نظرتون دندان پزشکی بین المللو قبولم؟ وضعیت خوابگاهاش چه طوره؟اصلا خوابگاه میدند؟! اگه میشه سریع جوابمو بدید خیلی واسم مهمه

 371. سلام.من با رتبه ی ۴۸۰۰ منطقه ۳ و معدل کتبی دیپلم ۱۸٫۶۰ و کل دیپلم ۱۹٫۶۵ چقدر امکان قبولی در داروسازی بین الملل واحد اردبیل دارم؟

 372. سلام من رتبم ۹۰٫۰۰۰منطقه ۲ شده مادرم سرطان داره و شرایط درس خوندن ندارم همه رشته های بین الملل همه ی شهرهارو انتخاب کردم به نظرتون قبول میشم؟تورو خدا دعا کنید قبول بشم خیلی علاقه دارم ولی شرایطم خیلی بده

  به ترتیب پزشکی دندان دارو بینایی سنجی فیزیوتراپی تغزیه زدم

 373. سلام من دانشجوی سال آخر کشاورزیم به دارو سازی خیلی علاقه دارم شرائط پذیرش دارو سازی در دانشگاه ها ی بین المللی چیه ؟آیا هر کدوم از دانشگاه های بین المللی شرائط خاص خودشو داره ؟ آیا بدون کنکورن؟ برای تموم کرد نش چقدر هزینه میخواد؟ لطفا زود جوابمو بدید

 374. من فوق لیسانس دارم در یکی از رشته های پیراپزشکی از دانشگاه تهران. دارای علاقه و استعداد برای ورود به رشته دندانپزشکی و پزشکی هستم. طبق قانون جدید حتی در دانشگاه آزاد هم نمی شود شرکت کرد. چه راهنمایی به من می کنید؟؟

 375. سلام.من فارغ التحصیل پیش تجربی هستم.می خواهم رشته داروسازی بدون کنکور دانشگاه آزاد و بین الملل شرکت کنم.شرایط ثبت نام و هزینه اش چگونه است؟

 376. سلام،ایا با رتبه ۲۶۰۰۰ منطقه ۲ در زیر گروه ۱ میتونم پزشکی یا دندان پزشکی در دانشگاه بین المللی کیش وی یا قشم قبول شم

 377. سلام میخواستم بدونم پردیس ارومیه بدون کنکور و مصاحبه پذیرش میکنه؟من لیسانس حقوق دارم رشتم انسانی بوده.میخوام تغییر رشته بدم دندان پزشکی بخونم.و بفرمایید هزینه ی ترمش چقدر میشه؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

 378. با سلام-خواستم بدانم ایا با رتبه بین ۱۲۰۰۰تا ۱۳۰۰۰در ازمون رشته تجربی سال۹۲ که رشته محل های دانشگاههای بین الملل (بزشکی عمومی) را انتخاب کرده(و نیز ارسال نموده است) امکان قبولی وجود دارد؟ با تشکر

 379. با سلام
  من لیسانس شیمی دارم ولی چون علاقه زیادی به پزشکی دارم اون را ادامه ندادم .ایا بدون کنکور می توانم در یکی ارز دانشگاههای بین الملل رشته پزشکی بخوانم.
  با تشکر

 380. با سلام میخواستم بدونم اگر رشته های بین ا لملل پزشکی یا دندان پزشکی رابعد از رشته های روزانه و بعد از الویت ۱۰۰ انتخاب کنیم بررسی میشود یا حتما باید در الویت های اول انتخاب شود

 381. ایا لازم است در کنکور سراسری شرکت کنیم؟و حد اکثر رتبه مورد نیاز برای قبولی در رشته دندان پزشکی چیست؟بدون کنکور پزشکی کدوم شهر ها دانشجو میگیرن؟
  لطفا جواب بدید

 382. سلام.من امسال در ازمون سراسری شرکت کردم اما رتبه لازم را برای پذیرش بین الملل نیاوردم و قصد مهاجرت به خارج از کشور برای ادامه تحصیل دارم.ولی دوست دارم در کشور خودم تحصیل کنم اگر هزینه مهاجرتمو کمک به دانشگاه کنم امکان پذیرش هست؟

 383. سلام.من با توجه به مشکلی که داشتم با معدل ۸۱٫ ۱۱ سال سوم و رتبه ی۵۵۳۲۰ میخواستم بدونم میتونم توی این دانشگاه ثبت نام کنم فرقی نمی کنه پزشکی یا دندون پزشکی یا دارو سازی یا زیر شاخه های پزشکی خواهش میکنم منو راهنمایی کنید . و دربارهی دانشگاه بین الملل بدون کنکور در جزیرهای ازاد اطلاعاتی به من بدین ممنونم لطفا جوابمو بدین

 384. سلام.نمیتونین دکتری دارو سازی بخونین.رشته های دکتری بیوشیمی،دکتری شیمی تجزیه و…می تونین ادامه بدین.

 385. سلام آیا بدون اینکه کنکور داده باشی میتوان امسال (۹۲) در دانشگاه بین المللی ثبت نانم کرد

 386. با سلام و احترام لطفا آخرین رتبه لازم برای قبولی در ۳ رشته ی پزشکی – دندانپزشکی- داروسازی حدودا چند است؟
  ممنون

 387. من درهندوستان داروسازی میخونم می خواستم چه جور میتونم انتقالی به یکی از این دانشگاهها بگیرم. متشکرم

 388. با سلام و خسته نباشید.لطفا بفرماییدچطور در این دانشگاه میشه برای رشته پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی پذیرش گرفت .شرایط هزینه ها و باقی مسائل چگونه ست؟و همچنین چه زمانهایی دانشجو میپذیرند؟معدل کل دیپلم من ۱۱/۱۷ هست می تونم با این معدل پزشکی قبول شم؟رتبه کنکورم مهمه؟
  ممنون میشم اگه جواب بدید

 389. سلام با رتبه ى ٨٢٠٠٠ کشورى امکان قبول شدن در رشته ى دارو سازی بین الملل وجود دارد؟؟رتبه ام در منطقه ٣ ٢۵٠٠٠ شده.و یه سؤال دیگه اینه که با نمره کل ۶۴۶٠ امکان قبول شدن در پزشکى ازاد بین الملل کیش یا قشم را دارم؟مامایى تهران ازاد چطور؟

 390. سلاموخسته نباشید.من کارشناس مامایی هستم ورودی ۸۳ در دانشگاه دولتی.رتبه من ۲۸۰۰ در منطقه ۱ بوده است.معدل دیپلم هم ۱۸ بوده و قصد خواندن دندانپزشکی را در دانشگاه بین المللی دارم.ایا می توانم دوباره کنکور بدهم؟شرایطش چگونه است؟الزاما دوباره باید کنکور بدهم؟لطفاپاسخ بدهیدواگر امسال میتوانم پذیرش بگیرم مرا راهنمایی کنید.با تشکر فراوان

 391. سلام من ارشد شیمی تجزیه دارم می گیرم phd داروسازی می تونم پولی شرکت کنم جایی داره ی راه حل بهم بدید

 392. سلام خسته نباشین میخواستم شرایط پذیرش توی این دانشگاه های بین المللی روبدونم

 393. با سلام
  من کارشناسی ارشد تربیت بدنی خوندم . میخوام زشته پزشکی بخونم.شرایط ثبت نام رو میخوام؟
  شهریه چقدره؟
  میشه دانشگاه اردبیل ثبت نام کرد؟

 394. سلام -
  باعرض خسته نباشید میخواستم بدونم اگه امکان تحصیل در یکی از رشته های پزشکی دانشگاههای بین المللی ایران بدون کنکور امکان پذیر هست ؟
  ضمنا من در کنکور ۹۲ با رتبه ۴۲۰۰۰ مجاز شده ام ولی تا امروز (دوشنبه ۲۸ مرداد) انتخاب رشته نکرده ام . با تشکر

 395. سلام
  من قبلا هم از شما راهنمایی خواستم
  من دیپلم نظام قدیم سال ۷۵ هستم
  معدل کل ۱۷/۸۷ و معدل کتبی ام ۱۲/۷۳ می باشد
  آیا برای من مقدور هست که با این شرایط بدون کنکور وارد دانشگاه بین الملل علوم پزشکی در ایران شوم.
  لطفا منو راهنمایی بفرمایید چون در غیر اینصورت به دلیل عشق به پزشکی قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارم.
  لطفا هر چه زودتر پاسخ من رو بفرمایید.
  متشکرم

 396. سلام
  دانشجوی سال یک دندان پزشکی هستم و قبلش دوره ی پیش پزشکی رو در مجارستان گذراندم ، همچنین من پیش دانشگاهی ندارم و معدل سال آخرم ۸۹٫۴۵% شد خواستم بدونم میشه بدون کنکور و پیش بااینکه سال یک هستم منو بپذیرید یعنی میشه ترانسفر کنم !؟!؟!؟ ممنون میشم زودی جواب بدید

 397. باعرض خسته نباشید میخواستم بدونم اگه امکان تحصیل در یکی از رشته های پزشکی دانشگاههای بین المللی ایران بدون کنکور امکان پذیر هست ؟

 398. ببخشید< ایا شرایط بدون کنکور واقعا درسته؟.من رتبه ام در کنکور ۹۲ <40000 است ومعدل دیپلمم۱۶ است ایا من میتوانم داروسازی بخونم؟؟؟ لطفا کمکم کنین مرسی

 399. سلام
  من می خواستم بگم که با رتبه زیر ۱۰۰۰۰ حتما میشه بین الملل قبول شد اگر کسی رتبه اش از این بدتر شده من بین الملل چابهار رو بهش پیشنهاد میکنم یادتون باشه قبولی در بین الملل های دانشگاه های مادر مثل تهران توی کیش بهشتی توی قشم کرمان توی ارگ جدید بم یا شیراز یا مشهد و تبریز و … هم بهتره هم امکاناتشون خوبه مخصوصا ارگ جدید بم که واقعا عالیه و حرف نداره

 400. با سلام. من کارشناس پرستاری از دانشگاه تهران ولی عاشق رشته پزشکی هسم. لطف کنین شرایط ورود به دانشگاه بین الملل رو واسم توضیح بدین هزینش هم بگین ممنون میشم…

 401. سلام من دانشجو ی ترم ٣ پزشکی بین الملل هستم ولى به دندانپزشکی علاقه دارم ایا إمکان تغییر رشته به دندانپزشکی برایم هست؟ خواهر من فوق لیسانس شیمی الی است ایا امکان ادامه تحصیل در رشته دکترى داروسازى ازاد یا بین الملل برایش هست؟

 402. آیا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در بین الملل علوم پزشکی بتوانیم وارد شویم؟
  بدون کنکور است؟
  شرایط خاصی دارد؟

 403. سلام.من سال ۹۲ کنکور تجربی شرکت کردم رتبم شد ۳۰٫۰۰۰ به نظرتون بین الملل کیش یا قشم قبول میشم؟معدل کتبیم هم ۱۶٫۲۵ بوده.از پس مخارجش هم بر میام.دیپلم ریاضی دارم

 404. سلام من دانشجوی کارشناسی هستم برای پذیرش باید انصراف بدم؟ لطفا در مورد شرایط پذیرش هم راهنمایی کنید با تشکر

 405. سلام من رویاهستم دیپلم ادبیات دارم،وایسانس مترجمی خیلی دوسدارم کد پزشکی بخونم،بااین شرایط میتونم؟اگه راه کاری هست راهنمایی بفرمایین لطفأ شرایط ووقت ثبت نام رو هم بفرمایید

 406. salam man 26000 mantaghe 1 shodam daneshgahe beynolmelal ghabool misham?

 407. سلام
  من از شما یه راهنمایی میخوام برای ورود به رشته ی پزشکی
  من دیپلم فنی از هنرستان دارم
  لیسانس رشته برق-الکترونیک هستم

  یه راهی پیش پام بزارین تا بتونم وارد رشته پزشکی بشم
  هر راهی باشه مشکلی نیست
  چون رشتم غیر مرتبط هستش هیچ راهی به ذهنم نمیرسه
  شما به عنوان کارشناس کمکم کنید
  متشکرم

 408. سلام خسته نباشین ازتون خواهش میکنم منو از سردرگمی دربیارین .

  من ۱۴۰۰۰منطقه ۲ شدم با معدل ۱۸ .۳۰ امکانش هست پزشکی یا دندون یا داروی بین الملل بیارم؟ آزاد چی؟

  توروخدا جواب بدین

 409. معدل کتبی نهاییم ۱۸٫۳۰ شده وگرنه معدل دیپلمم ۱۹٫۵۷ هستش.منتظر جوابتونم

 410. سلام.میخواستم بدونم میشه بدون کنکور وتنها با پرداخت شهریه رشته دندانپزشکی مشهد بخونم.من لیسانس حسابداری هستم با معدل ۱۶,۹۵٫رشته دندونو خیلی دوست دارم بخونم.چیکار کنم.میتونم شهر دیگه ای هم برای این رشته بوم.

 411. برای قبولی در کارشناسی ارشد شعب بین الملل شرایط چکونه است؟
  لازم است در کنکور سراسری شرکت کنیم و ایا رتبه مهم است برای پذیرفته شدن؟

 412. ببخشیدمن رتبه ام در کنکور ۹۲ ۳۰۰۰۰ است ایا من میتوانم داروسازی بخونم؟؟؟ لطفا کمکم کنیند مرسی

 413. باسلام میخاستم بپرسم رشته های پزشکی بدون کنکور ثبت نام می کنیدیانه؟من فوق دیپلم رشته دامپزشکی دارم

 414. سلام- من امسال پیش دانشگاهی تجربی رو با معدل کل ۱۳ تموم کردم و کنکور سراسری دادم،بعد رتبم خوب نشد واسه پزشکی، بالای ۵۰هزار بود، میخاستم ببینم میتونم تو یکی از دانشگاهای بین الملل پزشکی یا دندون پزشکی ثبت نام کنم؟؟ واسه انتخاب رشته سراسری هم فقط دانشگاهای بین الملل رو انتخاب کردم،لطفا حتما زود جواب بدید خیلی مهمه

 415. با سلام و خسته نباشید
  چند سوال؟
  ۱٫ به چه رتبه ای می شود در دانشگاه بین الملل رشته دندانپزشکی،دارو، پزشکی قبول شد در مناطق مختلف؟
  ۲٫آیا دیپلم انسانی میتواند با معدل۱۶ به بالا در رشته پزشکی یا دندانپزشکی یا دارو با رتبه زیر ۱۰۰۰۰ادامه تحصیل بدهد؟

 416. salam man mikhastam bedunam akharin taraze ghabulie dandunpezeshkie azade kish vahede beinolmelale parsal cheghad bude?man ba taraze 5700 emsal ghabul misham?

 417. ba rotbe zirgoroh1 ke 37666 ast aya mishe beinolmelali ghabol shod?javab dahin lotfan

 418. salam ba rotbeye zir goroh1 ke 37666 ast aya mishe beinolmelali pezeshki ya dandon ya daro ghabol shod?mantaghe 2 hastam.shahram baram mohem nist.lotfan javab bedahid

 419. سلام؛من فارغ التحصیل کاردانی رادیولوژی دانشگاه شهید بهشتی هستم؛با معدل کتبی دیپلم۱۸/۹۸ ومعدل پیش ۱۹/۰۸؛امسال تو کنکور سراسری شرکت کردم ورتبه ۱۱۸۰۰۰ اوردم ولی میخوام دندون پردیس بخونم هرجا که شد فرقی نداره؛تو انتخاب رشته زدم این رشته رو؛به نظرتون امیدی به قبولی هست؟با تشکر

 420. دانشگاه بین المللی تا چه رتبه ای قبول میکنه من امسال رتبم ۲۷۰۰۰ شده ایا پزشکی بین الملل قبول میشم؟ میتونم اگه قبول نشدم بدون انتخاب رشته وارد دانشگاه بشم؟ازاد تا چه رتبه ای برای پزشکی قبول میکنه ؟این که گفتن ظرفیت دانشگاه بین المللی را بالا بردن یعنی رتبه هایی مثل ما رو قبول میکنن یا نه؟لطفا جواب بدین نمیتونم تا اعلام نتایج انتخاب رشته صبر کنم با تشکر .

 421. سلام
  میخواستم بپرسم که دانشگاه بین الملل بدون کنکور هم دانشجو میگیره؟ و اینکه چطوری بایداقدام کنیم؟
  من معدل دبیرستانم خیلی خوبه،ولی متاسفانه پزشکی قبول نشدم
  قصد دارم که از ایران برم،ولی خب یه شرایط خیلی سختی داره،همین طور اینکه تنها هستم و خانوادم ایناجازرو بهم نمیدن،چون پدر و مادرم سالهاست ک فوت شدن و میترسن ازینکه من تنها از ایران برم
  رشته داروسازی و دندان پزشکی رو هم خیلی دوست دارم
  لطفا بهم راهنمایی کنید که چطوری میتونم اقدام کنم،ممنون میشم

 422. رتبه من در کنکورسراسری ۳۶۰۰۰ شده ایا می توانم دارو یا دندان پزشکی بین الملل امسال درس بخوانم ؟با تشکر

 423. سلام وخسته نباشید به تمامی استادان میخواستم بدونم ایا امسال هر کی خواست میتونه در دانشگاه پردیس در رشته های پزشکی ادامه تحصیل بده چون من به پزشکی خیلی علاقه دارم لطفا جواب بدین

 424. میخواستم بدونم بدون کنکورمیشه توی یکی از رشته های پزشکی پذیرفته شد.

 425. سلام میخواستم بدونم با رتبه ی ۶۸۰۰۰ منطقه ۳ و معدل کتبی نهایی۱۲/۹۶ و معدل دیپلم۱۸ و معدل پیش ۱۵/۵۰در رشته تجربی میتونم دانشگاه بین الملل هر شهری و یکی از رشته های زیرگروه پزشکی و قبول شم؟؟؟پزشکی؟دارو؟دندان؟اگه مرحله اول و قبول شم مصاحبه و …. چطوریه؟من خیلی استرس دارم….تروخدا جواب بدین

 426. سلام خسته نباشید
  من در مراکز آموزشی جامع علمی کاربردی (کارشناسی حرفه ای نا پیوسته۹۲) که به صورت بدون آزمونه، ثبت نام کرده ام نمی دونم اعلام نتایج آن چندمه؟ ممنون میشم کمکم کنید

 427. سلام . ۹۱ دانشجوی روزانه هستم ایا می توانم پزشکی بین الملل شرکت کنم ؟ با چه رتبه ای قبول می شوم ؟ ازاد پزشکی چه ظور ؟ با چه رتبه ای؟ مرسی

 428. باسلام من با رتبه ۱۳۷۰۰ منطقه ۲ و معدل کتبی ۱۵/۹۵ میتونم در رشته دندان پزشکی یا دارو سازی بین الملل قبول بشم متشکرم منتظر جوابتون هستم

 429. سلام من کارشناسی پرستاری دارم سال ٨٩ فارغ التحصیل شدم، میخوام مجددا توی کنکور سراسری با هدف قبول شدن پزشکی دانشگاه دولتی شرکت کنم آیا شرایطشو دارم؟

 430. با عرض سلام میخواستم زمان و شرایط ثبت نام رشته پزشکی بدون کنکور واحد بین الملل را بدونم و اگه لطف کنید بگید با چه رتبه ای میتونم اونجا قبول بشم ممنون میشم.با تشکر.

 431. باسلام
  من در رشته ریاضی پیش دانشگاهی را گذراندم
  ایا امکان تحصیل در رشته دندان پزشکی هست؟
  با تشکر

 432. با عرض سلام و خسته نباشید. ۳۰ ساله هستم . کارشناسی نرم افزار دارم. میخواستم ببینم امکان تحصیل در رشته داروسازی یا دندان پزشکی در دانشگاههای بین الملل چجوری هستش؟.. هزینه اش چقدره…ایا اصفهان چنین دانشگاهی داره؟ ممنون از راهنماییتون.

 433. سلام من علاقه زیادی به رشته پزشکی دارم باتوجه به اینکه یکبار قبول شدم ولی چون شهرستان بود ونرفتم تصمیم دارم مجدداآن را پیگیری کنم ۳۸ساله هستم ولی نمدونم آیا موفق میشوم یا نه و آیادانشگاهی هست که بدون آزمون رشته پزشکی بگیرد یا نه در این شرایط شما چه پیشنهادی به من میکنید لطفا من را راهنمایی کنید تا به این آرزویم برسم

 434. سلام رتبه کنکور ۹۲ من ۸۰۰۰ منطقه یک میباشد میخواستم ببینم میتونم داروسازی بخونم شرایط و هزینه اش چطوری است ممنون میشم

 435. سلام من رتبم توکنکور۹۲<40000شدم تو سراسری وازادپزشکی بینالملل انتخابرشته کردم معدل ریپلمم خوبه ایاقبول میشم؟؟؟؟؟؟ایاشرایط بدون کنکوروجودداره؟؟؟؟؟حتی برای چابهار

 436. من با رتبه ۳۰۰۰ کنکور ۸۸ ومعدل دیپلم ۱۸٫۳۰ لیسانس پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهانو دارم میخاستم ببسنم میتونم پزشکی یا دندون یا دارو ی بین الملل ادامه بدم؟

 437. با سلام و خسته نباشید،من رتبم ۴۸۰۰۰منطقه۳شدم،ایا در هیچکدام یک از دانشگاه های بین المللی کشور بخصوص اصفهان در رشته های دارو و دندان قبول میشم؟؟؟؟
  ضمنا جزئیات شهریه و ثبت نام رو هم میخواستم بدونم! لطفا کمکم کنید ممنون

 438. سلام میخواستم بدونم من با نمره ۶۰۵۱ میتونم علوم ازمایشگاهی دانشگاه ازاد برم؟مرسی
  معدل کتبیم ۱۶ هستش و رتبه ام ۳۰۰۰۰ هست

 439. با عرض سلام
  آیا پذیرش در دانشگاه هاى بین الملل در رشته دندان پزشکى بدون کنکور است ؟

 440. سلام.من امسال(۹۲)کنکور دادم و ۳۱هزار شدم و توی انتخاب رشته تا سومین انتخابمو بین الملل زدم میخاستم بدونم اسامی پذیرفته شدگان برای دعوت به مصاحبه بین المللا چه زمانی میاد ؟؟؟
  من هرچی توی سایت سازمان سنجش میرم چیزی نیست که ببینم

 441. سلام دوستان.میخواستم بدونم شرایط پذیرفته شدن در دانشگاه های بین الملل واحد دندانپزشکی دقیقا چیه؟ رتبه کنکور من ۶۰۰۰ منطقه ۲ هستش ایا شانسی برای قبولی دارم ؟ تو رو خدا هرچه زودتر جوابمو بدین@

 442. سلام معدل دیپلمم ۱۰ شده کنکور رتبم ۹۵۰۰۰ منطقه شده میخوام حتما امسال دانشگاه برم ازاد و بین الملل فرقی نداره فقط پزشکی دندان و دارو میخوام قبول میشم یا نه؟ ممنون

 443. سلام با رتبه ۵۲۰۰۰امکان قبول شدن در رشته داروسازی بین اللمللی های رادارم لطفا راهنمای کنید وکدام بین المللی بدون کنکور مپذیرد

 444. با سلام.آیا پذیرش در رشته پزشکی.دندان.دارو در هیچیک از دانشگاه های بین الملل بدون کنکور امکانپذیر است؟من معدل دیپلم و پیش دانشگاهی بالای ۱۸٫۵ کسب کرده ام.اما متاسفانه و بنا بدلایلی در آزمون کنکور موفق به قبولی در این رشته ها نشدم و سال اول مقطع کارشناسی هستم که البته اصلا مورد علاقه ام نبوده و میخواهم انصراف بدهم..خواهشمندم هرچه سریعتر اگر ممکن است راهنمایی بفرمایید..متشکرم

 445. تورو خدا جواب بدین من منتظرم :( (((((من با نمره ۶۰۵۱ و معدل دیپلم ۱۸٫۴۴میتونم علوم ازمایشگاهی دانشگاه ازاد برم؟:(((

 446. با سلام و خسته نباشید من رتبم ۴۸۰۰۰ منطقه ۳ شده می خواستم بدونم هیچ کدوم از دانشگاه های بین الملل به خصوص اصفهان در رشته های دندان یا دارو قبول می شم یا نه؟
  ضمنا جزئیات شهریه و ثبت نام این دانشگاه رو هم می خواستم بدونم.

 447. با سلام ممکن است بفرمایید
  آیا بدون کنکور می توانم در یکی از دانشگاه های بین املل دندانپزشکی بخوانم؟
  حقیقتش چند وقت پیش اعلام کرده بودن که دانشگاه بین الملل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی بدون کنکور دانشجو می گیره,ا سلام
  می خواستم بدونم:
  ۱- بدون کنکوراست؟
  ۲-برای چه مقاطعی پذیرش دارید؟
  ۳- شهریه هر مقطع چقدر است؟
  اطلاعات لازم را از چه سایتی بگیریم؟
  لطفا” در خصوص زمان ثبت نام یعنی اینکه اگر میخواهیم مهر ۹۲ به این دانشگاه ها راه پیدا کنیم در رشته ی دندانپزشکی اطلاعاتی به من بدهید. متشکرم ا گه لطف کنید بگید که کی باید اقدام کرد خیلی ممنونتون میشم!

 448. سلام علیکم
  با احترام لطفا راهنمایی کنید که آیا با رتبه ۳۵۰۰ منطقه ۱ و ۱۱۵۰۰ کشوری احتمال قبولی در رشته دارو، دندان و پزشکی دانشگاه آزاد چقدر می باشد.

 449. سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد یکی از رشته های علوم پزشکی هستم و علاقه مند به رشته دندانپزشکی ام لطفا شرایط ورود بدون کنکور در این رشته و شهریه آن را برای من بگویید
  با تشکر

 450. سلام مدرک دیپلم وپیش دانشگاهی من ریاضیه درضمن چون نمی خواستم ادامه تحصیل بدم معدل دیپلمم خیلی کمه از یه طرف هم موردسربازی رو دارم دلم نمی خواد برم دانشگاه آزاد یه رشته فنی بخونم دوست دارم دندانپزشکی بخونم میتونم دانشگاه پردیس ثبت نام کنم ؟ لطفأراهنمائیم کنید متشکرم

 451. سلام من درکنکور٩٢ رتبم درسهمیه منطقه٣، ١٣٠٠٠ شده.درزیرگروه١ رتبم ١٢٠٠٠شده.معدل هرسه سال آخر دبیرستانم بالای١٨ است.میخواستم ببینم باتوجه به این شرایط وباتوجه به منطقه٣بودنم میتونم توی رشته دندان پزشکی بین الملل قبول شم؟چون ساکن شیراز هستم میخوام دندان شیراز بخونم آیا امکانش هست؟دررشته دارو و یا پزشکی چطور؟ممنون میشم جواب بدید.

 452. سلام

  من دیپلم فنی از هنرستان دارم
  لیسانس رشته کامپیوتر هستم،(دوره کاردانی روزانه خواندم وکارشناسی رو شبانه)آیا می تونم تو کنکور سراسری تجربی
  شرکت کنم

  متشکرم

 453. سلام من کنکور دادم رتبه ی کنکورم ۴۰۰۰۰ معدل کتبی نهاییم ۱۶/۵۰ معدل سال چهارمم ۱۷/۷۳ می خواستم بدونم دانشگاه بین الملل رشته ی دندان پزشکی . هر شهری که باشه مهم نیست.قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 454. با سلام چگونگی پذیرش دندان چابهار و شهریه اش چقدر؟

 455. سلام من امسال رتبم ۲۷۰۰۰ شد میخوام بدونم احتمال قبولیم در پزشکی بین المللی چقدره؟ امسال که گفتن ظرفیت قبولی زیاد شده یعنی یه همچین رتبهای رو میگیرن؟ جواب انتخاب رشتمون ۲۱ شهریور میاد پند در صد احتمال داره مهر یا بهمن اسممون تو اسامی قبولی در بیاد ببخشید اینقدر سوال پرسیدم چون میخوام برای کنکور مجدد شروع کنم بخونم میخواستم یکم وضعیتم زودتر مشخص بشه لطفا جواب بدین به خدا افسردگی گرفتم ۱۷ روز زودتر بفهمم هم۱۷ روزه.

 456. ضمنا منطقه ۱ خراسان رضوی هستم فقط هم در بین المللی ها پزشکی بین المللی مشهدو زدم احتمال قبولیم در این دانشگاهو میخواستم بدونم با تشکر.

 457. سلام لطفا منو راهنمایی کنید که آیا میتوانم بدون کنکور وارد دانشگاه بین المل رشته دندانپزشکی بشوم تا مجبور نشوم برای ادامه تحصیل به خارج کشور بروم با تشکر از شما

 458. سلام. میخواستم بپرسم رشته پزشکی و دندانپزشکی کسی که دولتی روزانه مجازنشده فقط پیام نور و غیرانتفاعی و بین الملل و دانشگاه مجازی مجاز شده میتونه آزاد یا بین الملل قبول شه. با تشکر لطفا جوابمو بدین

 459. سلام لطفا من را راهنمایی کنید
  من داروساز هستم میخواهم در رشته پزشکی بدون کنکور وارد شوم آیا امکان این کار وجود دارد؟

 460. سلام لطفا منو راهنمایی کنید که آیا میتوانم بدون کنکور وارد دانشگاه بین المل رشته دندانپزشکی بشوم تا مجبور نشوم برای ادامه تحصیل به خارج کشور بروم با تشکر از شما

 461. سلام اخرین رتبه لازم برای قبولی رشته پزشکی روزانه واحد بین الملل و همچنین اخرین تراز لازم برای قبولی رشته دامپزشکی دانشگاه ازاد در شهرهای مختلف چقدر است متشکرم

 462. سلام
  امسال که ظرفیت ها زیاد شده حد اکثر با چه رتبه ای میشه پزشکی یا دندان یا دارو قبول شد؟ و الان باید چه اقداماتی انجام بدیم؟

 463. سلام می خواستم بدونم آیا شرکت در کنکور سراسری الزامیه یا خیر ؟ و مبلغ شهریه هر رشته چقدره ؟

 464. سلام وخسته نباشد سوالم اینه که میشه بدون کنکور وارد دانشگاه های بین الملل ایران شد و یاشهریه بیشتری پرداخت کرد اما وارد دانشگاه شد بسیار متشکرم

 465. در دانشگاه بین المللی مجاز به انتخاب رشته شده ام لطفا سایر شرایط مربوط به انتخاب رشته و تحصیل در رشته دندان در دانشگاه بین المللی ارومیه را در صورت امکان اعلام فرمایید متشکرم

 466. باسلام
  برای اطلاع دوستان از قیمتهای دانشگاه های بین المللی می گم ، شهریه ی دانشگاه های بین المللی (حداقل در مورد دانشگاه تهرانش) به دلار مصاحبه می شه و در مورد رشته هایی که عملی ندارند مثل رشته های علوم انسانی بدون محاسبه هزینه ی خوابگاه هزینه ی فقط ۲ سال تحصیلش اگر اشتباه نکنم یه چیزی بیشتر از ۴۰ میلیون تومان در میاد ، البته بدون هزینه حوابگاه
  حالا رشته های پزشکی و داروسازی و دندان پزشکی که اکثر دروسشون عملیه و طی ۶ و ۴ سال ادامه داره دیگه قیمتش از سر آدم برق ۳ فاز می پرونه …….

 467. سلام میخواستم بپرسم رشته تحصیلی من فنی حرفه ای ودیپلم کامپیوتر است ایا میتوانم در رشته هایی مثل مامایی پرستاری یا پزشکی ادامه تحصیل دهم لطفا راهنمایی کنید اگر میشود چگونه با ازمون بی ازمون زمان ثبت نام و… لطفا راهنمایی کامل نمایید با تشکر منتظر جوابتون هستم.

 468. سلام با عرض خسته نباشید.من ٢۴سال دارم لیسانس میکروبیولوژی دارم اما شدیداً دوست دارم پزشکی بخونم تصمیم گرفتم از ایران برم حتی هند اما اگر اینجا بتونم واسه امسال برم هر کدوم از بین المللی ها دیگه نمیرم میشه من کنکور شرکت نکردم و دیگه فرصتی ندارم میشه اینجا کاری کنم من تک فرزند خانوادمم مادر و پدرم خیلی اصرار دارن من اینجا بخونم هزینش رو هم حاضرن متقبل شن

 469. سلام خواستم بدونم شهریه این دانشگاه واسه رشته ی دارو سازی چقدره و خواستم بدونم که این دانشگاه ها رشته فیزیو تراپی هم دارن وشهریه اون چنده ممنون میشم بگین این دورشته هرکدوم ترمی چقدرن خیلی برام مهمه ممنون

 470. salaam,,man zir gorohe 1 konkore tajrobi 92 shode hodode 7400,,,ehtemale ghabolim to beynolmelal cheghadre???mantaghe 1 hastaam,,,az nazare polam hich moshkeli nadaraam lotfan rahnamaei konin,,mamnoooon

 471. لطفا به سایت ib.sums.ac.ir مراجعه فرمایید یا در صورت باز نشدن وارد سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز به آدرس sums.ac.ir شوید و سپس وارد سایت واحد بین الملل آن شوید.
  در ضمن قبولی در واحد بین الملل صرفا از طریق کنکور سراسری و سپس مصاحبه است

 472. با سلام
  امتحان کنکور را غائب بودم آیا می توانم برای شرکت در دانشگاههای بین الملل شرکت کنم

 473. سلام ایامیتونم رشته دندانبزشکی بینالملل قبول شم این درخواست درحالی که من روزانه مجاز نشده ام وشرایط کلی پذیرش شما چیست.

 474. با سلام
  من فارق التحصیل رشته ی مهندسی نرم افزار هستم اما هیچ وقت به رشته ی ریاضی علاقه نداشتم و به سفارش معلمینم این رشته را انتخاب کردم حالا می خوام بدونم می تونم پزشکی بخونم و میدونم هزینه ی تحصیل بالا است ؟

 475. سلام میخواستم شرایط بذیرش و شهریه لازم و زمان بذیرش رو ببرسم.ایا شرکت در کنکور سراسری برای بذیرش الزامیست؟

 476. سلام من دیپلم انسانی دارم با معدل معمولی میتونم در دانشگاه بین الملل رشته ی پزشکی بخونم فوق دیپلم مدیریت هم دارم لطفا جوابمو بدین ممنون

 477. سلام من دکتر تغذیه (PhD) هستم. می خواهم پزشکی بخونم. باید در کنکور سراسری شرکت کنم؟ آیا واحدی از درسهای مشترک را قبول میکنند؟
  با تشکر

 478. سلام….من رتبه ام امسال ۴۷۰۰ شده و ترازم ۹۲۰۰ هس…پزشکی بین الملل همه رو زدممم جز قشم و کیش……قبول میشم؟؟؟؟؟؟شهید بهشتی و ایران شانسی دارم؟؟؟؟؟؟؟ممنون از لطفتون..ضمنا دختر هستم منطقه۲…با تشکر

 479. من دانشجوی ترم ۳ ارشد روزانه هستم کارشناسی ام رو هم سراسری خوندم ایا با توجه به اینکه هنوز مدرک ارشد رو نگرفتم میتونم تو ازمون سراسری دندان پزشکی شرکت کنم؟ایا امکان داره این قانون برا کنکور ۹۳ حدف بشه؟

 480. سلام من ورودى ٨٩هستم و الان در دانشگاه دولتى کارشناسى میخونم ، در انتخاب رشته ام دانشگاه هاى بین الملل را انتخاب کرده بودم اما در کارنامه نهایى چیزى ننوشته بود. حالا با این شرایط شانسى دارم که در سال جدید براى دانشگاه هاى بین الملل ثبت نام کنم؟معدل نهایى دیپلمم بالاى ١٧است. ممنون میشم سریع پاسخ دهید.

 481. سلام.میخواستم شرایط ورود به دانشگاههای پزشکی بدونه کنکور رو بدونم و دانشگاههایی که در این زمینه هستن رو بشناسم.

 482. سلام
  کسی در ازمون سراسری فقط در دانشگاههای پردیس را مجاز شده باشد می تواند رشته دندان پزشکی این پردیس را در هر شهری قبول شود

 483. با سلام من لیسانس پرستاری دانشگاه سراسری با معدل ۱۸ دارم .میخواستم بدونم برای وارد شدن به رشته دندانپزشکی واحد بین الملل باید کنکور شرکت کنم یا نه؟و چه طور میتونم وارد این رشته در ایران بشم و خارج از کشور نرم………..ممنون

 484. سلام
  میخواستم بدانم بدون شرکت در کنکور سراسری راهی وجود داره در واحد بین الملل دکتری حرفه ای داروسازی خواند
  در ضمن من فارغ التحصیل کارشناسی علوم ازمایشگاهی با معدل ۱۶٫۳۹هستم

 485. من دانشجوی رشته پزشکی مقطع پایان استاژری دانشگاه آزاد تهران یوده و ۲۱۶ وا حد گذرانده ام وبه دلائلی موفق به قبولی در امتحانات پره انترنی نشدم (با اختلاف جزئی ازحد نصاب) . اکنون که مجبورم به رشته ای پائین تر تغییر رشته دهم علیرغم اینکه واحدهای بسیاری را از دست خواهم داد علاقه ای هم به سایر رشته ها ندارم.
  آیاامکان ادامه تحصیل من در رشته پزشکی در دانشگاه شما و یا دانشگاههای وابسته وجود دارد ؟
  با توجه به اینکه من فرصت تحصیل در رشته های دیگر را به دلیل تحصیل در این رشته از خود سلب نمودم .(رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد و زیست شناسی دانشگاه شهید بهشتی)
  در این مورد چنانچه مشاوره یا راهنمایی بفرمائید موجب امتنان خواهد بود. با سپاس فراوان

 486. سلام من رتبه کنکور امسالم بد شده ایامیتونم دندان بین الملل قبول بشم. ترخدا راهنماییم کنیید. خواهش میکنم هزینش اصلا مهم نیست

 487. سلام به من گفتید اگر عجله دارم میتونم زنگ بزنم میشه خواهش کنم شماره تلفنتون رو بدید

 488. Kheyli in sayt alieee

 489. سلام من لیسانس مهندسی عمران هستم اما دوست دارم پزشکی بخونم چگونه میتوانم در واحد بین الملل قبول بشم؟

 490. سلام من در کنکور شرکت نکرده ام.آیا می توانم در رشته پزشکی واحد بین الملل ثبت نام کنم؟

 491. سلام لطفا منو راهنمایی کنید که آیا میتوانم بدون کنکور وارد دانشگاه بین المل رشته ی پزشکی یا دندانپزشکی بشوم تا مجبور نشوم برای ادامه تحصیل به خارج کشور بروم با تشکر از شما

 492. لطفا راهنمایی بفرمایید شعب بین الملل چگونه باید ثبت نام کنیم چون من در کنکور ارشد وزارت بهداشت شعب بین الملل را همراه واحدهای اصلی دانشگاه انتخاب کردم ولی در موقع نتایج فقط نوشته بود پذیرفته نشده اید یعنی پس گزینش این شعب چی شد؟

 493. سلام میخواستم ببینم حتما برای ثبت نام بدونه کنکور در رشته های پزشکی بایدحتما دیپلم تجربی داشته باشیم؟اگردیپلم ریاضی داشته باشیم میشه ثبت نام کنیم؟
  میشه باشرط معدل. وارد دانشگاه شد ؟

 494. اگرسوالی درموردرشته پزشکی و دندانپزشکی وداروسازی داشتین درخدمتم***

 495. سلام .امروز ۸ شهریوره .و من میخواستم از مهر ماه در دانشگاه بین المللی و رشته پزشکیه بدون کنکور بخوانم . آیا لازم بوده در کنکور سراسری شرکت کنم ؟ آیا الان که شرکت نکرده ام و به مهر نزدیک است شرایط خاصی برای جذب دانشجو به صورت آزاد ندارید؟ در مورد شهریه و شرایط ترمی هم برام بنویسید. اهل ارومیه هستم و در مورد ثبت نام از مهرماه در دانشگاه بین المللی ارومیه چه کار میتوانم بکنم؟ لطفا اگر همچین شرایطی بدون کنکور شدنی است در اسرع وقت پاسخ و راهنمایی بفرستید.من تا مهر منتظر پاسخ شما خواهم بود.

 496. سلام..من در کنکور شرکت نکرده ام…ایا میتوانم در رشته های علوم پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی شرکت کنم؟چه شرایطی دارد؟مهلت ثبت نام تا کی هست؟در چه شهرهایی امکان تحصیل در رشته های علوم پزشکی بدون کنکور هست؟لطفا جواب دهید…ممنون

 497. سلام و عرض خسته نباشید من دانشجوی ترم ۷پرستاری اصفهان هستم.میتونم بعد از ترم ۸بدون گذراندن طرح اجباری برای پذیرش داروسازی بین الملل اصفهان اقدام کنم یا حتما باید طرحمو گذرانده باشم؟و این که آیا دوباره باید کنکور بدم یا با معدل دیپلمم که۱۹.۴۵هست میتونم بدون کنکور وارد شم؟ممنون میشم اگر راهنماییم کنید حیلی به کمکتون احتیاج دارم.

 498. با سلام
  لطفا شرایط پذیرش در رشته دندانپزشکی رو اعلام کنید

 499. با سلام
  ایا در رشته ی پزشکی یا دندونپزشکی بدون کنکور ثبت نام میکنن؟ فرقی نمیکنه کدوم دانشگاه باشه ، هزینشم مهم نیست.

 500. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من کارشناس پرستاری با معدل ۱۷ ,و معدل دیپلم هم ۱۹ بود
  میخاستم بدونم بدون کنکور میشه پزشکی بخونم?ایا در بعضی دروس میشه معادل سازی کرد?شهریه هر ترم چه قیمتی میباشد?ایا ارشد پرستاری از نرم بهمن ماه ثبت نام میکنید?

 501. معدل دیپلم بنده ۱۹٫۵۱ و پیش دانشگاهی من ۱۸٫۹۱ میباشد. زبان انگلیسی من در حد خوب است و اخیرا برای امتحان ایلتس ثبت نام کرده ام از نظ مالی هم هیچ مشکلی ندارم و حاضرم دوبرابر هزینه را بپردازم. لذا بدون کنکور میتوانم پذیرش بگیرم در رشته دندان؟

 502. سلام میخواستم بدونم باید حتما در کنکور شرکت کرد ؟چجوری میشه تحصیل کر تو این دانشگاه ها ،رشته پروتز دندونم داره؟

 503. با عرض سلام و خسته نباشی
  من نیکتا متولد ۱۸ . ۴ .۶۵ هستم . فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت دولتی پیام نور .. و مهندسی برق و مخابرات از دانشگاه آزاد با معدل حدودا ۱۴ و دیپلم ریاضی با معدل کل بالای ۱۸ هستم . میخواستم در رشته پزشکی دانشگاه بین المللی شروع به تحصیل کنم . شرایط چیه ؟ میشه زود راهنماییم کنین ؟ از لطفتون ممنون میشم .

 504. چطوری اطلاع پیدا کنم که در شعبه بین الملل قبول شدم یا نه

 505. باسلام .میخواستم ببینم اخرین رتبه مجاز به قبول شدن تو دانشگاه بین المللی چه رتبه ای هست با تشکر
  .شهریه ثابت چقدر است

 506. متولد۲۵/۱۲/۶۲ ساکن اهواز و کارشناس ارشد کتابداری هستم . علاقه زیادی به پزشکی و داروسازی و داندانپزشکی دارم. میخوام در یکی از این رشته ها ادامه تحصیل بدم چگونه وکجا میتوانم بخوان هزینه و محل دانشگاه و شرایط ان چیه. متشکرم

 507. سلام من در آزمون سراسری پارسال دندانپزشکی جلفا قبول شدم و پدرم آزاده هستن معدل قبولی را نداشتم ولی در شیراز شرایطرا داشتم .میشه شرط معدل برای دندان پزشکی را بگید که چنده؟

 508. دررشته تجربی شده توروخداتوروقران جواب بدیدایاامکان دارهسلام من رتبم شصت ودودربین الملل قبول شم؟شهرش واسم فرقنمیکنرشته دارویادندان یاپزشکی فرقی نمیکنهرن

 509. ایا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در پردیس بین الملل بتوانیم وارد شویم؟
  ۱-بدون کنکور است؟ شرایط خاصی دارد؟
  ۲-برای چه مقاطعی پذیرش دارید؟
  ۳- شهریه هر مقطع چقدر است؟
  برای ادامه تحصیل فرزندانم به این اطلاعات نیاز دارم دخترم اصرار دارد برای ادامه تحصیل به خارج برود در حال حاضر دانشجوی ژنتیک دانشگاه آزاد هست
  متشکرم

 510. سلام من در کنکور ۹۲ شرکت نکرده ام و ب دلیل مشکلی که داشتم معدل سال سوم خوب نیست آیا می تونم در رشته ی داروسازی یا دندان پزشکی دانشگاه بین الملل ادامه تحصیل بدم؟؟؟مرسی

 511. سلام.من در کنکور ۹۲ شرکت نکرده ام و آیا می توانم در رشته ی دارو سازی و داندان پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین الملل ادامه تحصیل بدم ؟؟و سال سوم ب دلیل مشکلی ک داشتم معدل خوبی ندارم لطفا جواب بدید

 512. من لیسانس بیوشیمی با معدل ۱۳٫۷۰ هستم و معدل دیپلم ۱۶میباشم. ایا میتونم وارد رشته دندان پزشکی یا داروسازی دانشگاه بین الملل تحصیل کنم؟ کنکور سراسری باید بدم؟ بی ازمون ورودی هست؟ لطفا راهنماییم کنید

 513. من لیسانس بیوشیمی با معدل ۱۳٫۷۰ هستم و معدل دیپلم ۱۶٫ایا میتونم وارد رشته دندان پزشکی یا پزشکی دانشگاه بین الملل بشم؟ کنکور باید ثبت نام کنم یا ازمون ورودی داره؟لطفا هر چه زوذتر راهنماییم کنید.

 514. سلام خسته نیاشید ، من فارغ التحصیل سال ۷۵ هستم می خواستم بدونم آخرین تراز برای رشته داروسازی بین الملل مشهد چند است ؟ با تشکر

 515. برای قبولی در رشته داروسازی شبانه تهران چه رتبه ای باید آورد؟
  با تشکر

 516. سلام سودا جون گفتی راجع به دانشگاه که میتونه بره دندان پزشکی. خواستم بگم میشه راهنماییم کنی ممنون ترخدا عجله دارم

 517. با سلام
  ایا در رشته ی پزشکی یا دندونپزشکی ،پرستاری یا پیرا پزشکی بدون کنکور ثبت نام میکنن؟ فرقی نمیکنه کدوم دانشگاه باشه

 518. من امسال درکنکور۹۲شرکت کرده ام ولی چون به رشته ی پزشکی علاقه دارم انتخاب رشته نکردم.الان که این مطالبوخوندم خواستم لطف کنیداز هزینه و شرایطش باخبرم کنید.ممنون میشم.من خیلی عجله دارم لطفازودتر جوابموبدین.ممنون.

 519. راستی من در بین الملل مجاز شدم

 520. رتبه قبولی در دانشگاه بین الملل در رشته دندانپزشکی چند باید باشد؟شهریه چقدر است؟

 521. من لیسانس پرستاری دارم.می خوام بدونم رتبه قبولی در دانشگاه بین الملل در رشته دندانپزشکی چند باید باشد؟شهریه چقدر است؟

 522. سلام من درسهمیه منطقه۳ رتبه۱۳۰۰ اوردم و معدل سال اول و دوم من بالای۱۹و معدل سال سوم چهارم من بالای ۱۸ میباشد.باتوجه به این شرایط و باتوجه به داشتن توانایی لازم در پرداخت هزینه های ان ایا امکان دارد بتوانم در یکی از دانشگاه ها رشته دندان پزشکی رو بخونم؟لطفا جواب بدید

 523. من لیسانس بیوشیمی با معدل ۱۳٫۷۰ هستم و معدل دیپلم ۱۶٫ایا میتونم وارد رشته دندان پزشکی یا پزشکی دانشگاه بین الملل بشم؟ کنکور باید ثبت نام کنم یا ازمون ورودی داره؟لطفا هر چه زوذتر راهنماییم کنید.

 524. هل هذه هی الامومه ؟؟ فهمونی ؟

 525. سلام ،
  می خواستم بدونم شهریه دکترای پیوسته رشته داروسازی دانشگاه شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران(ساری) چقده؟ اصلاً شهریه باید بدیم یا نه؟
  ممنون

 526. ایا میتونم بدون کنکور وارد دانشگاه بین المللی در رشته داندان بزشکی بشوم؟/ با تشکر فراوان

 527. ایا میتونم بدون کنکور وارد دانشگاه بین المللی در رشته داندان بزشکی بشوم؟/ با تشکر فراوان در ضمن معدل کتبی ۱۷٫۰۲

 528. سلام
  من کارشناسی نرم افزار هستم.میتونم بدون کنکور پزشکی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟

 529. سلام

  من می‌خواهم دخترم را برای رشته پزشکی‌ به یکی‌ از کشور‌های اطراف ببرم.آیا امکانش هست که امسال بدون کنکور در این دانشگاه برای پزشکی‌ ادامه تحصیل بده؟آیا شرط معدل داره؟یا شرایط خاصی‌ داره؟ممنون میشم اگر پاسخ سوالاتم را همراه هزینهٔ دانشگاه برای من ارسال بفرمایید

 530. سلام من کنکور دادم و رتبم ۴۷۰۳شده با این رتبه مجاز به تعیین رشته هستم؟اگر هست چه رشته هایی؟لطفا جواب رو برام ایمیل کنید واقعا لازممه ممنون

 531. در ضمن دانشگاه ازاد کنکور دادم.با تشکر.منتظر پاسخ شما هستم

 532. با معدل کتبی ۱۵٫۷۵ و رتبه ی ۴۳۰۰۰ امکان قبولی در رشته فیزیوتراپی واحد بین الملل بابل وجود دارد ؟ و هزینه ی کل ترم اول چقدر می شود ؟

 533. با عرض سلام وخسته نباشید
  من فارغ التحصیل کارشناسی اموزش زبان انگلیسی میباشم میخواستم شرایط پذیرش رشته داروسازی بدونم.لطفا دقیق در مورد نحوه پذیرش-شهریه هر ترم-شرط معدل و محل تحصیل در ارومیه منو راهنمایی کنید

 534. سلام خسته نباشید من دانشجوی ارشد معماری هستم و دیپلم ریاضی هستم می خوام بدونم کدوم دانشگاه هایی بدون کنکور پزشکی میشه رفت؟ و چه طور می تونم ثبت نام کنم؟

 535. با عرض سلام وخسته نباشید
  من لیسانس رشته علوم حدیث هستم و دیپلم رشته تجربی با معدل ۱۴/۷۶ و امسال در کنکور شرکت نکردم ولی با توجه به علاقه و استعدادی که در خودم میبینم ارزومندم که بتونم پزشکی بخوانم میخواستم بدونم ایا میتونم در دانشگاه بین الملل ثبت نام کنم و اینکه شهریه اش چقدره و ایا در تهران و اطافش و شهرای نزدیکش شعبه داره؟
  با تشکر از شما

 536. سلام باتوجه به افزایش ظرفیت بازهم باید در کنکور شرکت کرد واگر باید شرکت کرد چه رتبه ای مجازمیباشد.

 537. سلام من رتبم تو کنکور ۹۲ ۱۶۸۴۰شده میتونم از دندان پزشکی دانشگاه بین المللی در بیام معدل نهاییم ۱۴٫۶۵ شده کل ۱۶٫۹۹ شده معدل پیشم ۱۹٫۱شده مرسی فقط زود جواب بدین

 538. با سلام
  من دیپلم تجربی با معدل ۱۶ هستم می خواستم بدونم نحوه پذیرش دانشگاه بین المللی کیش؟

 539. سلام من امسال کنکور شرکت کردم اما چون دانشجوم هیچی نتونستم بخونم من فقط پزشکی میخوام تمام بین المملی ها رو زدم امکانش هست با رتبه بد یکی از این دانشگاهها قبول کنه؟

 540. سلام، با احترام
  میخواستم بدونم بدون کنکور میتونم وارد این رشته ها بشم؟ (چون مطالب کنکور ایران روسالهاست که فراموش کرده ام ولی تمام شرط های دیگه که ذکر کرده اید رو دارم) بنده یک ترم در رشته کامپیوتر در خارج از کشور تحصیل کرده ام و مدارک toefl و gre هم دارم

 541. سلام. من متولد ۱۳۶۷ هستم. لیسانس مامایی دانشگاه ازاد با معدل ۱۷٫۵۰
  کنکور سراسری ۹۲ رتبه ۲۴۰۰۰ اوردم. در ضمن معدل کتب دیپلم ۱۴٫۵۶
  امکان قبولی در دانشگاه بین الملل رشته دندانپزشکی را دارم؟

 542. میشه جواب سوال منو بدین ممنون میشم

 543. سلام من مدرک کارشناسی ارشد در پردیس دانشگاه گیلان را دارم می خواهم رشته پزشکی بخوانم،
  برای پذیرش رشته پرشکی آیا نیاز به شرکت در کنکور سراسری هست یا با آزمون داخلی است؟ شرایط خاصی دارد؟

 544. سلام<من دکتر داروسازهستم ومیخواهم دردانشگاه بین الملل رشته پزشکی بخوانم.لطفا شرایط ومیزان شهریه را بفرماییدوآیا برای ورود باید حتما درکنکور سراسری باید شرکت کنم.

 545. (((((((با سلام من علاقه زیادی به رشته بینای سنجی دارم ولی معدل کتبی ام پایین است به نظر شما چه رتبه ای برای قبولی لازم دارم ؟؟؟؟؟ولطفا دانشگاه هایی که رشته بینایی سنجی را دارند معرفی کنید مرسی……))))))))

 546. سلام خسته نباشید . من قبلا هم سوال پر سیدم ولی جوابی نگرفتم . شمارو به خدا منو از نگرانی در بیارین.

  جوابتونو برام ایمیل میکنین ؟ اگرنه باید از کجا جوابتونو بخونم.

  من ۱۴۰۰۰منطقه ۲ شدم معدل کتبی ۱۸٫۳۰ و معدل دیپلمم ۱۹٫۵۷٫

  توروخدا جوابمو بدین.

 547. کسی اطلاعات داره که شرایطش چیه؟؟؟؟

 548. سلام من لیسانس زیست شناسی فردوسی مشهدم و میخواهم در رشته ی پزشکی یا داروسازی ادامه تحصیل دهم ایا حتما باید در کنکور سراسری شرکت کنم؟

 549. سلام من الهه هستم متولد ۱۳۷۴/۸/۹ با دیپلم تجربی و امسال میرم پیش دانشگاهی و دارم برای کنکور میخونم.میخواستم شرایط پذیرش در دانشگاه بین المللی رو بهم بگید. و اینکه معدلم باید در چه حد باشه و شهریه و مقررات پرداخت چجوریه؟ از لطفتون ممنون

 550. سلام این همه سوال رو که دیدم یاد وضعیت دو سال پیش خودم افتادم.باید تو کنکور شرکت کنید.معدلم کتبی باید بالای ۱۵/۱۶ باشه. جاهای مختلف قیمت ها متفاوته با این واحد های جدیدی هم که باز کردن ظرفیت خیلی خوب رفته بالا.هزینه ها حدودا سالی ۱۲ تا ۱۸ اینا متغییره . کیش هزینه اش خیلی بالاس خوابگاه و خونه هم گرون تر از بقیه جاهاس اونجا.چابهار ارزون تره از بقیه جاها نسبتا. فقط بین الملل بدیش اینه که جون ادم به لب میرسه تا نتیجه بیاد.حدودا اواخر مهر ماه جواب میاد که مثلا دو جا برای مصاحبه قبول شدید بعد تو ابان میرید مصاحبه. اواسط بهمن نتیجه نهایی میاد

 551. سلام خسته نباشید
  تغداد نفراتی که به مصاحبه راه بیدا میکنن جند نفره؟؟
  اخرین فردی که برای رشته داروسازی قبول شده جند بوده؟؟

 552. با سلام
  من دیپلم ریاضی دارم و مهندسی معماری خوندم … اما علاقه شیدید به دندانپزشکی دارم.آیا بدون کنکور و با همان دیپلم ریاضی میتوانم شرکت کنم ؟؟
  شرط معدل دارد ؟؟
  تا چه زمانی برای ثبت نام وقت دارد؟
  چگونه باید برای ثبت نام اقدام کنیم؟

 553. با سلام من فارغ التحصیل رشته مهندسی پزشکی هستم،متولد ۶۸ ،میخواهم در رشته دندان پزشکی بین الملل تحصیل کنم،معدل دیپلمم ۱۶٫۶۰و معدل کل نهایی ام ۱۵٫۹۸ است ،کنکور سراسری امسال ندادم،می خواستم ببینم امتحان داخلی داره که شرکت کنم؟ یا کلا شرایطش چیه؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

 554. ایا با رتبه ۳۵۰۰۰ امکان قبولی توی پزشکی یا داروسازی بین المللی هست؟
  حالا هر جایی که باشه

 555. با سلام
  می خواستم بدونم:
  ۱- بدون کنکوراست؟
  ۲-برای چه مقاطعی پذیرش دارید؟
  ۳- شهریه هر مقطع چقدر است؟

 556. با سلام
  می خواستم بدونم:
  ۱- بدون کنکوراست؟
  ۲-برای چه مقاطعی پذیرش دارید؟
  ۳- شهریه هر مقطع چقدر است؟
  برای ادامه تحصیل فرزندانم به این اطلاعات نیاز دارم
  متشکرم

 557. سلام شماره تلفن از کجابگیرم؟خیلی ممنون فقط خیلی سریع

 558. سلام.با رتبه ۴۰۰۰۰ میشه بین الملل پزشکی قبول شد؟

 559. سلام من مدرک کارشناسی کشاورزی دارم ، میخواستم بدون کنکور رشته دندان یا داروسازی بخونم ،لطفا راهنمایی کنید . با چه شماره هایی میتونم تماس بگیرم.
  ممنونم

 560. با عرض سلام
  میخواستم بدونم برای ورود به رشته های پزشکی این دانشگاه نیاز به شرکت در آزمون سراسری داره؟
  و نحوه ورود و ثبت نام چطوره؟ برای خانواده های ایثارگران شرایط خاصی هست؟لطفا کامل توضیح بدین ممنون

 561. چرا جواب منو ندادید؟؟؟؟؟واقعاااااا استرس دارم…….من دختر از منطقه ۲ هستم…رتبه ام ۴۷۰۰ و ترازم ۹۲۰۰شده……بین الملل همه جا جز قشم کیش زدم قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/مرسیییییی لطفا جواب بدیدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

 562. من پزشکی قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 563. سلام.من دانشجوی دکتری شیمی هستم.دوست دارم که تحصیلاتم را در رشته دندانپزشکی ادامه بدم.میخواستم بدونم ایا راهی هست که بدون کنکور وارد دانشگاه خودگردان شد؟مرسی

 564. salam mikhastam bedonam bedon konkore

 565. با سلام
  اینجانب کارشناسی ارشد فیزیولوژی دام وطیور هستم ولی علاقمند به ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی را دارم آیا با توجه به اینکه کنکور سراسری شرکت نکرده ام امکان تحصیل وجود دارد؟ من دیپلم تجربی بودم

 566. سلام.لطفا شماره رو خیلی زود بدیدممنون

 567. باسلام.من دانشجوی رشته اتاق عمل هستم و می خوام تو رشته دندان یا دارو تحصیل کنم.میخواستم بدونم بدونم بدون کنکور میتونم تو واحد بین الملل که ارومیه تاسیس شده ادامه تحصیل بدم؟

 568. سلام.میخواستم بدونم بدون کنکور چطوری میتونم تو رشته پزشکی تو دانشگاه جلفا ادامه تحصیل بدم؟

 569. سلام میشه بگید که ترمی چند تومان باید برای پزشکی و دندان پزشکی و دارسازی بین الملل پرداخت؟

 570. سلام.شماره رو بفرستین خیلی ممنون

 571. سلام میشه بگید نتایج قبولی ۵ برابر ظرفیت کی اعلام میشه؟ ۲۱ ام همراه با نتایج سراسری اعلام میشه؟

 572. سلام.دانشجوشیمی هستم ایابدون کنکورمیشه دررشته پزشکی درس خوند؟

 573. سلام.چه جوری ؟وچه موقع ثبت نام میکنن؟

 574. سلام شرایت شرایط ثبت نام چیه؟ برای وارد شدن به دانشگاه باید کنکور داد؟ زمان ثبت نام کی هست؟ من امسال کنکور دادمو مجاز شدم رشته های پزشکی رو برای دانشگاه بین المللی انتخاب کردم جوابش کی میاد؟

 575. مدرکه من دىپلم مکانىک اىا مىشه تو رشته دندانپزشکى شرکت کنم با معدل چهارده

 576. سلام خسته نباشید سوال منم مثل بقیه دوستان همینه که دانشگاه بین الملل بدون کنکور هم دانشجومیپزیره اگه این خبر صحت داره لطفا اطلاعات بیشتری بدین ممنون.

 577. با سلام
  شرایط ثبت نام چیه؟
  بدون کنکور هستش ؟ اگه کنکور باشه رتبه آخرش چند هستش؟
  هزینه های اون و زمان ثبت نام
  با تشکر

 578. سلام
  من و همسرم لیسانس الکترونیک هستیم و قصد تغییر رشته داریم.
  شرایط ثبت نام دانشکده علوم پزشکی برای رشته دندانپزشکی چیه؟
  آیا نیاز به کنکور یا مصاحبه هم هست؟
  زمان ثبت نام و شرایط و هزینه هر ترم به چه صورت هست (شیراز) ؟

 579. سلام.لظفا شرایط ثبت نام و سایت مرتبط رو برام ایمیل کنید.خیلی ممنونم.

 580. سلام به دوستانی که قبول شدن تبزیک میگم خواهشا قبولی های پرشگی ودندانپزشگی ودارو تراز ورتبه شان را اعلام کنندبرای دیگران
  حواهش میکنم این کمک بزرگی به کنکوری هاست

 581. سلام.چگونه میتوانم ثبت نام کنم؟

 582. ۱۷٫۷٫۹۲ جوابا میاد

 583. سلام تو را خدا جواب بدین واسه رشته های پزشکی دانشگاه پردیس حتما باید کنکور سراسری داد و بهم بگین کدوم دانشگاه های پردیس رشته داروسازی دارن؟

 584. سلام من رتبم ۸۰۰۰ در انتخاب رشته برای دانشگاه بین المللی مجاز شدم و اقدام کردم.نتیجش کی و در چه سایتی می آید؟آیا با نتایج سازمان سنجش برای کنکور سراسری میزند آمده است؟اگر با نتایج آزمون سراسری نیامده یعنی نمیتوانم وارد دانشگاه بین المللی شوم؟

 585. سلام
  میخواسم بپرسم چه معیار هایی برای پذیرش دانشجو در رشته دندون پزشکی بین الملل مهمه ؟ میگن رتبه زیر ده هزار باشه حله … درسته ؟؟؟
  برای مصاحبه چی ؟

 586. سلام رتبه من در سهمیه منطقه ی ۱ (مشهد) کنکور امسال ۹۲۰۰ شده آیا میتونم دندان پزشکی بین الملل مشهد قبول شوم؟؟ حدود رتبه ی لازم برای قبولی در رشته ی دندان پزشکی و داروسازی بین الملل مشهد چقدر است؟

 587. ایا با داشتن مدرک کارشناسی زبان فرانسه می توانم بدون شرکت در کنکور سراسری در رشته دارو سازی دانشگاه بین المللی ادامه تحصیل بدهم خواهشمند است مرا راهنمایی کنید

 588. salam man ba rotbeye 35000 mitonam binol melal vase daro ya pezeshki biyaram key natayej miyad ?

 589. با سلام شرایط ثبت نام در دانشگاه بین المللی کرمانشاه چیه؟
  رشته داروسازی بدون کنکوره؟ هزینش ترمی چقدره؟
  من امسال کنکور شرکت نکردم آیا میشه ثبت نام کنم؟
  ممنون

 590. سلام . من تو کنکور ۹۲ شرکت کردم و هنگام انتخاب رشته بین المللی ها رو هم زدم اما وقتی جوابا رو دادن دیدم قبول نشدم به علت اینکه معدل دیپلمم پایین بود . الان میخوام بدونم من کلآ از چه راهی میتونم رشته دندانپزشکی یا پزشکی یا داروسازی بخونم ؟ آزاد یا بین الملل یا هر راه دیگه فرقی نمیکنه .
  تشکر

 591. با سلام دانشگاه بین الملل تکمیل ظرفیت هم داره احتمال داره قبول شم تو تکمیل ظرفیت

 592. lبا سلام
  من نرم افزار خوندم،علاقه شدیدی به دندان دارم
  امسال کنکور شرکت نکردم
  میخوام ببینم امکانش هست بدون کنکور تو پردیس ارس تبریز بدون کنکور ثبت نام کنم؟
  لطفا راهنماییم کنید
  ممنون

 593. سلام من با رتبه ۷۰۰۰ و معدل ۱۸ امکان قبولی در پزشکی در دانشگاه بین الملل را دارم؟

 594. با سلام، دانشگاه های بین الملل جدید تاسیس شده رو در انتخاب رشته در دفترچه نبوده تکلیف چیست شاید با تراز م قبول می شدم اطفا راهنمائی فرمائید با تشکر

 595. با سلام مجدد ای کاش جواب سوالات رو تو سایت می دادید تا با مشاهده آنها خودتان کمتر به زحمت می افتادین زیرا سوالات تکراری عنوان نمی کردیم مانند این سوال خواهشا قبولی های پرشکی ودندانپزشکی ودارو تراز ورتبه شان را اعلام کنندبرای دیگران
  خواهش میکنم این کمک بزرگی به کنکوری هاست با تشکر

 596. شرایط جدید شرایط پذیرش بدون کنکور چیست؟ آیا پس از فارغ التحصیل شدن مدرک قابل قبول خواهد بود؟ آیا امکان انتقال به واحد شرمان را داریم؟ زبان خارجه در آزمون ورودی چقدر موثر است؟

 597. سلام خسته نباشید توروخدا سریع جوابمو بدید. میخواستم بدونم شرایط پذیرش بدون کنکور چیه؟ من تو انتخاب رشته سراسری بین المللی رو هم زدم اما قبول نشدم امکان دارم الان قبول شم؟ ایا ازمون زبان خارجه هم میگیرن؟ و چقد تاثیر داره تو قبولی؟

 598. ایا پذیرش در این دانشگاه برای رشته پزشکی نیاز به کنکور دارد

 599. سلام می خواستم بدونم مصاحبه ی دانشگاه بین المللی اصفهان برای داروسازی و دندانپزشکی شامل چه مراحلیه و ایا شامل امتحانه؟ سهمیه فرند جانباز ٣٠ درصد در قبولی دانشگاه بین المللی مؤثر است؟ خواهشمندم جواب بدید.

 600. با سلام، من در کنکور ۸۷ رشته دامپزشکی دوره روزانه قبول شدم و بعد از یک ترم به دانشگاه دیگر انتقالی گرفتم و طبق قوانین دانشگاه مقصد ملزم به پرداخت شهریه دوره نوبت دوم شدم . آیا با این شرایط باز هم امکان شرکت در آزمون سراسری را دارم؟

 601. سلام من معدل کتبیم ۱۳/۱۵هستش و کا ۱۶/۷۰ورتبم ۱۶۲۶۲۷شده ایا میتونم تو دانشگاه پردیس کرمانشاه یا جای دیگه دندان سازی بخونم خواهش میکنم ج بدین شرایطش چیه خواهشا ج بدین

 602. شماره تلفن میشه بدین

 603. سلام
  میخواستم بدونم با چه رتبه ای میشه به دانشگاه بین المللی قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟

 604. با سلام.من فارغ التحصیل رشته صنایع غذایی با معدل ۱۷/۸۵ هستم.و معدل کتبی دیپلمم ۱۳/۹۲ است و میخواهم در رشته پزشکی یا دندانپزشکی یا داروسازی ادامه تحصیل دهم.ایا امکان قبولیم در دانشگاه بین المللی وجود دارد؟لطفا راهنماییم کنید؟

 605. کدام دانشگاه پزشکی بین المللی هم اکنون پذیرش دانشجو پزشکی در سال ۹۲/۹۳ دارد تا ما اقدام کنیم؟

 606. شماره تماس میشه اعلام بفرمیید؟

 607. با سلام.من فارغ التحصیل رشته صنایع غذایی با معدل ۱۷/۸۵ هستم.و معدل کتبی دیپلمم ۱۳/۹۲ است و میخواهم در رشته پزشکی یا دندانپزشکی یا داروسازی ادامه تحصیل دهم.ایا امکان قبولیم در دانشگاه بین المللی وجود دارد؟لطفا راهنماییم کنید؟ لطفا جواب بدین.

 608. با سلام چگونه میشود در رشته های پزشکی بدون کنکور ادامه تحصیل داد و ایا میشود با دیپلم ریاضی در این رشته ادامه تحصیل داد
  با تشکر

 609. با سلام
  رتبه لازم برای قبولی رشته دندانپزشکی واحد بین الملل چند است؟
  آیا با رتبه ۸۱۰۰ منطقه ۲ میتوان قبول شد؟
  لطفا پاسخم را سریعتر بدهید
  با تشکر

 610. سلام بارتبه ۴۲۰۰۰ ومعدل نهایی ۱۷٫۶۳ ومعدل کل۱۸٫۸۰میشه علوم تغذیه یا فیزیوتراپی یابینایی سنجی بین الملل تهران قبول شم؟

 611. سلام شرایط دانشگاه بین الملل رابرای من بگویید؟وایا این شرط که معدل دروس فیزیک وشیمی وزیست نهایی بالای ۱۶باشد نیز جزو شرایط لازمه است؟؟

 612. با سلام.من فارغ التحصیل رشته بهداشت عمومی با معدل ۱۶/۱۷ هستم.و معدل کتبی دیپلمم ۴۸/۱۱ ومعدل کل ۱۴ است و میخواهم در رشته پزشکی یا دندانپزشکی ادامه تحصیل دهم.ازنظر مالی مشکلی ندارم ایا امکان قبولیم در دانشگاه بین المللی وجود دارد؟آیا حتما باید کنکور شرکت کنم لطفا راهنماییم کنید؟

 613. با سلام .من سال ۹۲در آزمون ووزارت بهداشت رشته روانشناسی بالینی شرکت کردم و پذیرفته نشدم و گزینه بین الملل را تیک زدم ولی گزینه دانشگاههای انتخاب را برایم نمایان نکرد و الان میخاستم ببینم که میشه کاری کرد که تو اسامی بین الملل اسم من را رد کنند چرا که از نظر هزینه مشکلی ندارم خواهشمندم مرا راهنمایی کنید لطفا

 614. سلام
  من دیپلم رشته علوم انسانی ازایران دارم والان درکشورافغانستان دانجو ترم اول پزشکی هستم ایا میتوانم دردانشگاه پزشکی کاشان دربخش بین الملل ادامه تحصیل بدهم
  لطفا زود جواب بدهید خیلی ضروری است

 615. من با رتبه کشوری۹۴۰۰وزیرگروه یک۸۹۰۰وتراز۸۵۰۰٫اولیت اولم پزشکی های بین الملل بوده.امیدی ب قبوای هست؟؟خواهش میکنم پاسخ بدید که اگر نیست درس بخونم.

 616. سلام دوستان
  اگه درست بشینید درس بخونید لازم نیست این همه نگران باشید که تو این دانشگاه قبول بشید..

 617. به هرحال شما پزشک هم که بشید..با پول پزشک شدید …بهتون میگن دکترپولی …پزشکی زمانی ارزش داره که واسش زحمت بکشید نه این که با رتبه چندین هزار بری پزشکی بخونی

 618. با سئلام من در کنکور سراسری شرکت کردم وبین الملل ها رو هم انتخاب کردم ولی قبول نشدم. اگه بخوام بین الملل ها رو برم شرایطش چیه چه رتبه هایی رو میخوان؟پذیزشش چطوریه؟
  لطفا جواب بدید

 619. لطفا پاسخ ایمیل ها را بدهید .ما منتظریم…….
  ایا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در پردیس بین الملل بتوانیم وارد شویم؟
  بدون کنکور میشه شرکت کرد؟
  شرایط خاصی داره؟

 620. سلام میشه بدون دندان خوند ؟؟

 621. با سلام من فارغ التحصیل ارشد گیاهپزشکی (مهندسی کشاورزی) هستم قصد تغییر رشته دارم شرایط ثبت نام در دانشگاه بین المللی کرمانشاه چیه؟
  در کل تقریبا هزینه رشته دندانپزشکی آن چند است ؟
  من امسال کنکور شرکت نکردم آیا میشه ثبت نام کنم؟
  ممنون

 622. با سلام من فارغ التحصیل ارشد گیاهپزشکی (مهندسی کشاورزی) هستم قصد تغییر رشته دارم شرایط ثبت نام در دانشگاه بین المللی کرمانشاه چیه؟
  در کل تقریبا هزینه رشته دندانپزشکی آن چند است ؟
  من امسال کنکور شرکت نکردم آیا میشه ثبت نام کنم؟ متشکرم

 623. اره همه قبولید..غصه نخورید..پولش مهمه

 624. سلام من کنکور ۹۲ شرکت کردم دانشگاه بین والمللی را هم در انتخواب رشته خود زده ام ایا با تراز ۶۵۸۲ ومعدل کتبی نهایی ۱۶ میتوانم پزشکی بین والمللی شرکت کنم اگر پزشکی نشود فیزیوتراپی میشود ممنون میشم سریع تر جواب بدهید چون بلا تکلیف ام

 625. سلام من کنکور ۹۲ شرکت کردم دانشگاه بین والمللی را هم در انتخواب رشته خود زده ام ایا با تراز ۶۵۸۲ ومعدل کتبی نهایی ۱۶ میتوانم پزشکی بین والمللی شرکت کنم

 626. با چه شماره ای تماس بگیرم اگه میشه شماره بدهید یا جوابشو همین جا بفرستید ممنون میشم

 627. جواب بین الملل ۱۷ مهرمیاد..همیشه دیراعلام میشه

 628. سلام من کنکور۹۲شرکت کردم.ترازم ۷۸۳۵ .معدل دیپلم ۱۹/۶۶ و کتبی نهایی ۱۸/۷۷است. آیا با این تراز شانس قبولی در رشته ی پزشکی یا داروسازی و یا فیزیوتراپی دارم؟ راستی مدرک زبان و کامپیوتر دارم و همچنین مقاله ی من برگزیده کشوری شده است و هر شهری باشد میروم. آیا شانس قبولی دارم؟

 629. سلام ایا دانشگاههای بین المللی بدون کنکور در رشته ی پزشکی دانشجو می پذیرند

 630. سلام لیسانس پرستاری هستم قصد تحصیل در رشته پزشکی دارم متولد ۱۳۵۴ هستم آیا می توان در واحدهای بین الملل مثلا یزد ثبت نام کرد ممنون

 631. سلام . من دانشجوی دکتری وزارت بهداشت هستم. میخوام دوبراه کنکور بدم و پزشکی هم بخونم، ایا امکانش هست چون من دوبار از سهمیه دولتی استفاده کردم بیام دوباره پزشکی بین الملل بخونم؟
  و دوم اینکه ظاهرا معدل شرط لازم برای قبولی هست ایا من معدل دیپلمم زیر ۱۶ هست میتونم بیام بخونم؟

 632. سلام من کنکور ۹۲ شرکت کردم دانشگاه بین والمللی را هم در انتخواب رشته خود زده ام بامعدل ۱۹٫۳۱ میخواستم بدونم بارتبه ۱۵۰۰۰منطقه ۲ درواقع رتبه کشوریم ۲۸۰۰۰ بوده میتوانم بین والملل داروسازی یا داندان پزشکی قبول شوم درصورت قبول نشدن می توانم ثبت نام کنم ؟.تشکر.

 633. چطوری میتونم بدون قبول شدن ثبت نام کنم ؟.تشکر.

 634. salam man dar konkure 92 rotbam 9000 shod emkane ghabuli dar daneshgahaye beinolmeli reshteye darusaziro daram?? ba sepas

 635. سلام-فوق لیسانس حقوق خصونی هستم-قصد تحصیل در رشته پزشکی بین الملل دارم -ایا بدون شرکت در کنکور میتوان ثبت نام نمود -نحوه پذیرش و شرایط لازم جهت ثبت نام چگونه است -و هزینه هر ترم چقدر است -مدرک تحصیلی دیپلمم علوم تجربی میباشد-شزایط سنی دارد یا خیر

 636. سلام می خواستم بدونم می شه بدون کنکور در دانشگاه بین الملل در رشته دندانپزشکی ادامه تحصیل داد معدل دیپلمم زیر ۱۵ است ولی زبان انگلیسیم خوبه،ممنون

 637. سلام
  اینجانب امسال در هیچ آزمونی شرکت نکرده ام. مدرک من کارشناسی هوشبری دولتی می باشد.
  آیا می توانم امسال در دانشگاه بین المللی پزشکی یا دندانپزشکی ثبت نام کنم؟
  با تشکر

 638. سلام..امکانش هست بدون شرکت در ازمون سراسری در دانشگاه های بین الملل ثبت نام کنم؟؟
  من رشته پزشکی رو میخوام بخونم هر دانشگاه بین المللی که شد

 639. سلام من رشته ریاضی و فیزیک هستم کنکور۹۲ شرکت کردم با رتبه ۲۲۰۰۰منطقه۲ معدلسال سومم بالای۱۵ است داخل انتخاب رشته هم دانشگاه بین الملل را انتخاب نکردم در ضمن رشته مهندسی شیمی شبانه دانشگاه صنعتی سیرجان قبول شدم ایا می تونم بدون کنکور یا در تکمیل ظرفیت به رشته داروسازی وارد شوم؟؟

 640. سلام.بدون کنکور هم میشه در رشته ی پزشکی یا دندان پزشکی دانشگاه بین المللی ثبت نام کرد؟و ثبت نام در این رشته ها از کی شروع میشه؟

 641. سلام من متولد ۶۷ هستم.علاقه زیادی به رشته داروسازی دارم میخواتسم بینم میتونم بدون کنکور جایی ثبت نام کنم از لحاظ مالی مشکلی ندارم ممنون میشم اگه جواب بدید و راهنماییم کنید

 642. سلام من ترازم ۶۲۰۰ هست و معدل کتبیم ۱۵/۲۰ شانس قبولی در رشته دندون دارو پزشکی هر جای ایران دارم؟از لحاظ مالی هم کمک می کنم

 643. شرایط ثبت نام بدون کنکور در رشته های دندان پزشکی و پیرا پزشکی را لطفا توضیح دهید ولطفا مکان دانشگاهارو ذکر کنید ممنون

 644. با سلام: قصد ثبت نام در رشته پزشکی پردیس بین الملل کیش را دارم. وارد سایتهای مختلف شدم ولی راهنمایی دقیق تری می خواهم تا بتوانم همین ترم مشغول تخصیل شوم. چگونه ثبت نام را انجام دهم ؟ مبلغ شهریه چقدر است ؟ من در حال حاضرفوق دیپلم آموزش زبان دارم .

 645. سلام فارغ التحصیل کارشناسی برق هستم,علاقه زیادی به دندان پزشکی دارم,ایا میتونم ثبت نام کنم؟شهریه اش چقدره؟وقت ثبت نام کی؟

 646. سلام من رشته تجربی سال دوم دبیرستان هستم می خواهم بزشک شوم باید چکار کنم چه شرایطی داشته باشم ممنون

 647. ببخشید من به رشته فیزیوتراپی علاقه زیادی دارم.میخواستم بدونم مصاحبش برای چه زمانی هست.من مشکل مالی هم ندارم.

 648. سلام.معدل دیپلمم ۱۶و۵است.امسال کنکور دارم.میخواستم بدونم شرایط پذیرش در پردیس کیش چطوره؟

 649. سلام ایا دانشگاههای بین المللی بدون کنکور در رشته ی داروسازی دانشجو می پذیرند

 650. سلام ایا دانشگاههای بین المللی بدون کنکور در رشته داروسازی دانشجو می پذیرند

 651. باسلام دیپلم تجربی هستم با معدل ۱۹ شرایط ثبت نام چیست هزینه ء ترم برایم مشکل نیست رشته داروسازی می توانم ثبت نام کنم اگر کنکور قبول نشوم با تشکر

 652. با سلام مجدد دیگر احتیاج نیست اسامی قبول شدگان ازسازمان سنجش اعلام شود ؟

 653. سلام
  من دانشجوی کارشناسی OR هستم و می خواستم شرایط ورود به دانشگاه های آزاد بین الملل رو در رشته پزشکی بدونم (شرایط قبولی – هزینه و … )

 654. بدون کنکور میتوانم در رشته پزشکی تحصیل کنم لطفا جواب دهید

 655. سلام برای ورود به رشته پزشکی در واحد بین الملل نیاز به شرکت در آزمون است یا بدون آزمون هم پذیرش انجام می شود. قصد دارم فرزندم را به خارج بفرستم چون بدون آزمون پذیرش می شوند. آیا امکان پذیرش فرزندم بدون آزمون می باشد تا هزینه ای که قرار است به خارجی ها پرداخت شود در این صرف شود؟

 656. سلام با رتبه ی ۸۰۰۰۰ از پیراپزشکی قبول میشم؟؟

 657. با سلام
  بنده دانشجوی ترم اخر زیست شناسی عمومی روزانه دانشگاه سیستان و بلوچستان هستم با معدل ۱۴٫۴۰٫
  معدل کل دبیرستان ۱۸٫۴۸ و معدل پیش دانشگاهی ۱۷٫۶۸
  نمرات اتحان نهایی زیست.شیمی.ریاضی ۱۹ و فیزیک ۱۷٫۵
  برای ادامه تحصیل در رشته داروسازی و یا دندان پزشکی در دانشگاه بین الملل باید چه کنم؟ از شهریه هم اطلاع دارم
  امسال در کنکور سراسری شرکت نکرده ام
  لطفه راهنماییم کنید.

 658. سلام من دیپلم فنی هستم میتونم پزشکی بدون کنکور بخونم؟

 659. با سلام
  من به تازگی متوجه شدم ک دانشگاه بین الملل واحد ارومیه دایر شده و ثبت نام می کند. متاسفانه در کنکور سال جاری هم شرکت نکرده ام. می خواستم ببینم آیا این دانشگاه در رشته دندانپزشکی تکمیل ظرفیت خواهد داشت؟
  و اینکه آیا من می توانم بدون کنکور و با

 660. با سلام
  من به تازگی متوجه شدم که دانشگاه بین الملل واحد ارومیه دایر شده و ثبت نام می کند. متاسفانه در کنکور سال جاری هم شرکت نکرده ام. می خواستم ببینم آیا این دانشگاه در رشته دندانپزشکی تکمیل ظرفیت خواهد داشت؟
  و اینکه آیا من می توانم بدون کنکور و با پرداخت هزینه در تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟
  در صورت ممکن مرا راهنمایی کنید‍

 661. سلام…امسال رتبه ی من زیر گروه یک ۸۷۰۰ بود.همه جارم زدم.اولویتمم پزشکی.امکانش هست قبول شم؟؟؟ ج بدییییییییییییییییییییییییییییییین لطفا:)

 662. سلام.بارتبه ۲۲۰۰۰میشه پزشکی هرجا ی ایران قبول شد.

 663. بابا چه خبر همه میخوان برن دندون پزشکی‌ بخوننا و پزشکی‌،فک کردن الکی‌ به همین راحتی‌ می‌شه خوند همه کامنتا را خوندم عدم واقعا به فکر فرو میره این همه دندون پزشکی‌ و پزشکی‌ طرفدار داره،هر کی‌ با هر رشتی‌ و مدرکی‌ و معدلی می‌خواد دکتر بشه

 664. سلام میخواستم بدونم برای ثبت نام بدون ازمون دانشگاه های بین الملل چه شرایطی لازم است البته رشته های پزشکی و زیر مجموعه هاش

 665. میخوام اگه پذیرش نمیشم برا ادامه تحصیل از ایران برم حداقل شماره تلفن بدین خواهش میکنم البته معدل کتبیم پایین هست

 666. باسلام من کارشناس ارشد روانشناسی صنعتی سازمانی هستم تصمیم دارم به خاطر علاقه شدیدی که همیشه به رشته دندان پزشکی داشتم این رشته را بخونم با توجه به اینکه رشته دبیرستان من انسانی بوده امکان پذیرش من در دانشگاه بین الملل وجود داره؟و ایا برای ورود به دانشگاه بین الملل باید کنکور داد؟ باتشکراز راهنمائیتان

 667. سلام من دو سال کنکور امتحان دادم ولی رتبه خوبی برای دانشگاه أصفهان برای رشته دارو سازی نیاوردم . حال می توانم در دانشگاه بین المللی أصفهان در رشته ی دارو سازی ثبت نام کنم

 668. سلام من دیپلم ریاضی دارم امسال کنکورتجربی دادم رتبم۶۱هزار شدمنطقه سه به نظرشمامن میتونم دانشگاه آزاد بین المللی دندانپزشکی یبخونم واسه بهمن؟لطفازود جواب بدید اگه میشه هزینش ترمی چندمیشه وچطوری باید ثبت نام کنم؟ممنون

 669. با سلام

  من در آزمون سراسری شرکت نکردم اما مایلم تا در رشته پزشکی واحد بین الملل مشغول تحصیل شوم. ایا ممکن است؟
  اولویتم با واحد شیراز است.
  در رابطه با هزینه هر ترم هم اگر امکان دارد توضیح دهید.

  با تشکر

 670. سلام چگونه می توانم در رشته داروسازی دانشگاه بین المللی بدون کنکور ادامه تحصیل بدهم ….آیا این امکان وجود دارد لطفا”راهنمایی کنید

 671. باسلام
  آیا میتوان با لیسانس نرم افزار در آزمون ارشد پزشکی یا پرستاری شرکت کرد؟
  باتشکر

 672. سلام
  آیا بایدآزمون داد یانه؟

 673. باسلام من دانشجوی ترم آخر حسابداری هستم و علاقه بسیار زیادی به رشته دندانپزشکی دارم و دیپلم تجربی هستم با معدل ۱۸ با توجه به اینکه من در کنکور سراسری سال ۹۲ شرکت نکردم ومیخواهم در یکی از دانشگاه های بین الملل در رشته دندانپزشکی تحصیل کنم لطفا مرا راهنمایی کنید که چگونه میتوانم اقدام کنم با توجه به شرایطی که گفتم ؟لطفا هر چه سریعتر پاسخگو باشید

 674. سلام من امسال در آزمون سراسری شرکت کردم و میخواستم پزشکی قبول شم اما نه سراسری و نه آزاد قبول شدم. موقع انتخاب رشته هم بین الملل را انتخاب نکردم . میشه بدون انتخاب رشته هم واسه مصاحبه اقدام کنم ؟آیا راهی هست واسه این که من بدون انتخاب رشته پزشکی بین الملل قبول شم؟

 675. با سلام وخسته نباشید میخواستم بدونم واحد بین الملل ارومیه رشته داروسازی رو داره؟شرایط وزمان ثبت نامش چیه؟لطفا جواب بدید ممنون

 676. با سلام
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی آب هستم اما علاقه ریادی به تحصیل در رشته داروسازی دارم می خواستم بدانم آیا امکان تحصیل در واحدهای بین الملل بدون کنکور هست یا نه؟
  اگر هست چه زمانی باید برای ثبت نام اقدام کنم؟شرایط خاصی برای پذیرش هست؟ واحد بین الملل شیراز هم پذیرش بدون کنکور دارد؟ ممنون

 677. با سلام من دانشجوی ترم آخر رشته حسابداری در نوبت روزانه هستم و میخوام در رشته دندانپزشکی ذر یکی از دانشگاه های بین الملل شرکت کنم ولی در آزمون سراسری سال ۹۲ شرکت نکردم آیا ب نظر شما با وجود شرکت نکردن من در کنکور سراسری سال ۹۲ هم چنان راه حلی جهت پذیرش در دانشگاه های بین الملل وجود دارد لطفا مرا راهنمایی کنید

 678. سلام
  من تو انتخاب رشته دندان÷زشکی بین الملل زدم ولی نیاوردم . چه راهی وجود داره که بخام برم دندان÷زشکی بخونم .

 679. سلام…من درکنکور۹۲رتبه ۱۴۰۰۰منطقه۳شدم ولی دردانشگاه ازادبین الملل قشم رشته پزشکی پذیرفته نشدم می خواستم بدونم برای تکمیل ظرفیت شانسی دارم البته اخرین رتبه پذیرفته شده۱۱۰۰۰بوده.ممنون

 680. با سلام
  من به تازگی متوجه شدم که دانشگاه بین الملل واحد ارومیه دایر شده و ثبت نام می کند. متاسفانه در کنکور سال جاری هم شرکت نکرده ام. می خواستم ببینم آیا این دانشگاه در رشته دندانپزشکی تکمیل ظرفیت خواهد داشت؟
  و اینکه آیا من می توانم بدون کنکور و با پرداخت هزینه در تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟
  در صورت ممکن مرا راهنمایی کنید‍

 681. سلام فارغ التحصیل کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستم اما از رشتم راضی نیستم و میخوام پزشکی بخونم . برای بین الملل باید کنکور بدم ؟ معدل دیپلمم ۱۲ و پیش ۱۳ ایا میشه قبول شد ؟ هر ترم چقدر پول میخواد ؟

 682. سلام من٧٨٠٠منطقه٣اوردم نمیدونستم جطور انتخاب رشته بین المل داشته باشم ایا شانسی برای تکمیل ظرفیت دارم .البته تورشته دندانبزشکى.لطفا جوابمو بدید

 683. من امسال با رتبه ١٣٠٠٠ دندان بندر عباس و أردبیل قبول شدم و یکی إز دوستام با ١٨٠٠٠ پزشکی زنجان و همدان قبول شد در کل تعدادش که زیاد شد بهتر شد

 684. میخواستم ببینم مصاحبه چی میپرسن؟

 685. سلام،من در انتخاب رشته رشته ی اولم را پزشکی بین الملل همدان زدم،اما قبول نشدم
  آیا راهی هست که بتوانم در این دانشگاه ثبتنام کنم؟ خواهش میکنم زود جواب دهید.ممنون

 686. شعبه کرمانشاه داخل سایت نوشته از بهمن ماه پذیرش دانشجو داره کنکور سراسری شرکت نکردم و رشته ام مهندسی برق میتونم دندانپزشکی ثبت نام کنم

 687. سلام من لیسانس نساجی ترم آخرم میتونم تغییر رشته به پزشکی بدهم دیپلم ریاضی هم هستم

 688. سلام باید حتما کنکور داده شود.
  بدون کنکور نمیشود

 689. سلام.رتبه ی لازم برای دندانپزشکی بین الملل کرج چنده؟شهریه سالانه اش چقدره؟
  راستی سال بعد کنکور آزاد پزشکی از سراسری جدا میشه؟

 690. باسلام…
  من در ازمون سراسری ۹۲ شرکت نکردم اما میخوام پزشکی بین الملل بخونم میشه منو راهنمایی بفرمایید.الان تمامی دانشگاه های بین الملل ثبت نام دارن اما حتما باید اسمت توی سایت سامان باشه یعنی هیچ راه دیگه ای نیست؟؟؟؟
  اگر امکانش هست جواب منو به ایمیلم بفرستید
  پول هم میخوایم بدیم شرط میزارن!!۱این کارو بار ایرانه

 691. سلام.من می خواستم بدونم برای پذیرش پزشکی باید در کنکور امسال شرکت کرده باشیم و اینکه اگر لازم نیست الان چطوری میتونیم پذیرش بشیم

 692. سلام .من دانشجوی کارشناسی ژنتیک هستم اما از رشتم راضی نیستم و میخوام دندانپزشکی بخونم . برای بین الملل باید کنکور بدم ؟

 693. سلام من لیسانس از دانشگاه سراسری دوره روزانه هستم طرح هایی برای رشته دندان دارم اما نمی دونم از کجا شروع کنم آیا امکان داره از طریق این دانشگاه یا هر مرکز دانشگاهی دیگه ای کارم رو شروع کنم اگر امکانش هست ممنون می شم راهنمایی کنید.

 694. با سلام.آیا برای پذیرش در دانشگاه بین الملل در رشته پزشکی حتما باید کنکور شرکت کرده باشیم؟من معدل دیپلم تجربی۱۸٫۸۸ومعدل نهایی ۱۶٫۲۷ دارم.ایا برای بهمن ۹۲ در مشهد و بابل و شهرای دیگر پذیرش دارد؟خواهش میکنم پاسخ دهید.من دانشجوی پرستاری هستم اما علاقه دارم پزشکی بخونم.متشکر

 695. سلام میخوام حداکثر رتبه برای قبولی در رشته ی پزشکی واحد بین الملل بدونم

 696. سلام روز بخیر .من فارغ التحصیل رشته تکنسین اتاق عمل هستم . به علت علاقه زیاد به رشته داروسازی میخواستم از یکی از دانشگاهای خارجی پذیرش بگیرم ایا در ایران امکان ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه بین الملل هست یا نه ؟ در غیر این صورت حدود رتبه لازم برای داروسازی چند است؟

 697. ایا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در پردیس بین الملل بتوانیم وارد شویم؟
  بدون کنکور است؟
  شرایط خاصی دارد؟

 698. با عرض سلام.
  میخواستم بپرسم اتباع خارجی با لیسانس کامپیوتر از دانشگاه خارجی(وبا توجه به اینکه هیچ دوره ی تحصیلی رو در ایران نگذروندن.) چطور میتونن وارد رشته دندانپزشکی بین الملل بشن؟بدون کنکور میشه یا نه؟
  و اینکه برای خودمون حدود رتبه قبولی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی بین الملل چقدره؟
  ممنون.

 699. سلام من کارشناس ارشد شیمی هستم ولی به داروسازی علاقه مندم .چطور میتوانم داروسازی بخوانم ؟باید در کنکور شرکت کنم؟چطور میتوانم در دانشگاه پردیس تحصیل کنم؟

 700. سلام من علاقه خیلی زیادی به رشته دندانپزشکی دارم و در کنکور به دلیل استرس زیاد موفق نشدم در این رشته رتبه لازم را کسب کنم ولی معدل دیپلمم ۱۸/۵ بوده میخوام ببینم میتونم بدون کنکور وارد این رشته در دانشگاه بین الملل شوم خواهشمند است مرا راهنمایی فرمایید در ضمن الان مشغول خواندن رشته زنتیک در دانشگاه آزاد میباشم.

 701. سلام.من لیسانس شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه هستم.ودانشجوی کارشناسی ارشد هستم.میخواستم بدونم میتونم در رشته داروسازی دانشگاه بین الملل علوم پزشکی کرمانشاه پذیرفته بشم؟واینکه باید کنکور سراسری شرکت کنم؟ هزینه کامل تحصیل چقدر است؟

 702. با سلام من دانشجوی ترم هفت رشته حسابداری هستم و در کنکور سراسری سال ۹۲ هم شرکت نکردم و علاقمند به تحصیل در رشته دندانپزشکی هستم با توجه به اینکه در کنکور سراسری شرکت نکردم آیا میتونم اقدام به تحصیل در یکی از دانشگاهها ی بین الملل بدون کنکور بکنم لطفا در این زمینه راهنمایی کنید

 703. سلام نحوه پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی و دندانپزشکی رو برام توضیح میدید ممنون میشم اگه جدول شهریه هارو هم بفرستید

 704. با سلام.می خوام بدونم که برای ثبت نام در پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی آیا حتما باید در کنکور شرکت کرد؟ اگر باید شرکت کرد کسب چه رتبه ای لازم است؟ و چه شرایطی داره؟ ممنون.

 705. سلام من امسال با۶۰۰۰ منطقه ۳ دارو سازی وپزشکی کرمانشاه قبول شدم نمیدونین مصاحبه چی میپرسن

 706. سلام من متولد ۶۱ هستم دکتر دامپزشکم معدل سال ۷۹ که مدرکمو گرفتم زیاد نیست شاید۱۳ یا ۱۴ حالا می خام بیام پز شکی بخونم امکان پذیرش دارم .چگونه سایت خیلی خوبیه

 707. با چه رتبه ای میشه بزشکی ارس ثبت نام کرد یا شرایط لازم/متشکرم

 708. با سلام من دیپلم کامپیوتر با معدل ۱۷ دارم و مدرک فوق دیپلم روابط عمومی دارم امکانش هست در رشته داروسازی تحصیل کنم. با تشکر زمان و نحوه پذیرش را لطفا بگین. با سپاس .

 709. آیا دانشگاه بین المللی بدون کنکور رشته پزشکی دانشجومی پذیرد؟چون من میخوام بجای رفتن به خارج از کشور در وطنم بدون کنکور رشته پزشکی درس بخونم اگر خدایی نکرده بهیچ عنوان نشد مجبورم ۱۰۰٪خارج ازکشور برم چون من بهرحال باید رشته پزشکی بخونم

 710. سلام دانشگاه بین الملل بدون کنکور دانشجو پزشکی می پذیرد

 711. با سلام
  میخواستم بدونم شرایط ورود به دانشگاه بین المللی کیش در رشته داروسازی چی هست؟

  آیا کنکور میخواد؟؟؟؟؟
  آیا معدل میخواد؟
  شرایط پذیرشش چیه؟>
  اگه پاسخ بدید ممنون میشم

 712. می خواهم بدانم بدون کنکور کجا میتونم دارو سازی یا پزشکی یا دانپزشکی بخوانم؟هزینه هر کدام جدا گانه چقدر هست؟چگونه پرداخت می شود؟وام دارد؟

 713. سلام فوق لیسانس ژنتیک هستم می خواستم در واحد بین الملل بابل پزشکی بخونم چه کار باید بکنم؟ لطفا راهنماییم کنید

 714. سلام-من لیسانس ریاضی دارم ولی اگه رشته های پزشکی بدون کنکور باشه شرکت میکنم
  خواهش میکنم اطلاعات بدین

 715. آیا اونایی که توکنکور سراسری ۹۲مردود شدند میتوانند بدون کنکور در این دانشگاه رشته پزشکی بخوانند؟به امید خدا اگر جوابتان مثبت است پس شرایط ثبت نام به چه صورت است وزمان ثبت کی می باشد؟من خیلی علامند به تحصیل در رشته پزشکی می باشم به امید خدا در وطنم امکان پذیرش بدون کنکور باشد.برای تحصیل رشته پزشکی خارج از کشور نمی روم در غیر اینصورت مجبورم برای رسیدن به علاقه به خارج بروم.

 716. سلام ورود بدون کنکوره

 717. سلام من فارغ التحصیل رشته میکروبیولوژی هستم میخوام دندونپزشکی بخونم میشه لطفا بگید که شرایطش چه چیز هست و چطور میتونم بدون کنکور وارد این رشته بشم خواهش میکنم سریعتر منو راهنمایی کنید با تشکر

 718. سلام ..ترم ۶ علوم آزمایشگاهی روزانه اراک هستم .. من در کنکور ۸۹ مجاز بودم الان اگر بخواهم انصراف بدم و در واحد بین الملل ثبت نام کنم آیا باید کنکور بدهم ؟ آیا تطبیق واحد صورت میگیرد ؟

 719. دوستان من همه نظرارو خوندم و خودمم هم دانشجو رشته شیمیم و خواستار پذیرش در دانشگاه بین الملل هستم ولی حتی اگه همه کسایی که تو این لیست نظر دادن بخوان وارد این دانشگاه بشن ظرفیتش جا نخواهد داشت…

 720. من دانشجوی ترم۳ رشته شیمی دانشگاه مازندران هستم
  میخواستم بدونم ایا برای پذیرش در یکی از رشته های دانشگاه بین الملل باید در کنکور شرکت کنم؟ ایا رتبه خاصی لازم است یا صرفا شرکت در کنکور کافیست؟
  از نظر مالی هم مشکلی ندارم

 721. با سلام و عرض ادب
  من کارشناسی در رشته روانشناسی دارم
  اما میخواهم در رشته دندانپزشکی مرکز بین الملل شرکت کنم
  لطفا شرایط را برایم توضیح بدهید و اینکه با پیش انسانی یا کارشناسی روانشناسی میشود کنکور پزشکی شرکت کرد یا خیر

 722. باسلام شرایط ثبت نام دررشته دندان پزشکی چیست ایا کنکور یاشرط معدل داردوهزینه هرترم چقدر هست ونزدیک ترین دانشگاه به استان سمنان کدام شهرها میباشدلطفا ضروریست پاسخ دهید

 723. سلام.من ارشد شیمی آلی با معدل ۱۸/۴۵ دارم.برای ورود به دانشگاه بین الملل در رشته داروسازی باید کنکور بدم؟هیچ راه دیگه ای برای ورود نیست؟نمی شه به جای کنکور، در امتحان علوم پایه شرکت کنم و بعد از قبولی، فقط دروس اختصاصی داروسازی رو بخونم؟

 724. سلام من دانشجوی ارشد معماری هستم می خوام وارد دانشگاه دندان پزشکی بشم لطفا شرایط برام بگین. بین الملل یا آزاد فقط فقط پذیرش راحت باشه ممنون

 725. باسلام وخسته نباشید می خواستم بپرسم در دانشگاه ارس با چه رتبه ای می توان دندان پزشکی خواند
  مرسی

 726. سلام من در کنکور سراسر بارتبه ۱۵۰۰۰مجاز به انتخاب رشته در مجازی وبین الملل شدم اما در انتخاب رشته پذیرفته نشدم.آیا واحد جدیدپردیس بین الملل بدون کنکور در رشته پزشکی از بهمن ماه ۹۲دانشجو می پذیرد؟اگر بله پس من اقدام برای خارج از کشور نکنم در غیر اینصورت مجبورم برای خارج از کشور اقدام کنم.خواهشا هرچه سریعتر جواب منو بدهید یک دنیا ممنون میشم

 727. سلام
  ثبت نام در رشته دندانپزشکی بدون کنکور امکان دارد. لطفاً شرایط و اطلاعات لازم از جمه شهریه ،زمان و نحوه ثبت نام و… را برایم شرح دهید.
  تشکر

 728. باعرض سلام وخسته نباشید
  ایا راسته که میگن فارغ التحصیلان پزشکی بین الملل طرح مناطق محروم ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  تو روخدا زود جواب بدید ،واجبه .
  خیلی ممنون

 729. سلام………….من دانشجوی شیمی دانشگاه ملی روزانه هستم آیا می تونم بعد فارغ تحصیلی مجددا کنکوربدم دندونپزشکی دوس دارم ممنون میشم کمکم کنید

 730. باسلام حداکثررتبه دانشگاه های بین المللی رشته پزشکی ودندانپزشکی۹۰۰۰منطقه۱بود اگرسوالی داشتین درخدمتم

 731. با سلام ، میخواستم بدونم میتونم بدونه کنکور وارده دانشگاه بین الملل بشم و پزشکی یا دندان پزشکی بخونم؟! هر جا باشه مهم نیست :(

 732. سلام
  خسته نباشید
  من شرایط برای ثبت نام رو بگید بدون کنکور هم میشه ثبت نام کرد

 733. Salam man daneshjuye sale akhare microbiology hastam va moadele diplom va pisham ham baleye 17 hastesh. Tamayol daram reshteye dandune beinolmelal ro bekhunam ama bedune konkur. Az nazare sharayete mali ham hich moshkeli babate hazine nadaram faghat mikham bedun konkur betunam ya daru ya dandun ya pezeshki ghabul besham. Litfan komakam konin kheili baram moheme. Mamnun

 734. سلام میخواستم بدونم میشه با کارنامه ی کنکور سال قبل وارد این واحدهاشد؟

 735. سلام.خسته نباشید.میخواستم بدونم میتونم بدون کنکور وارد دانشگاه بشم و دندانپزشکی یا داروسازی بخونم؟شرایط سنی داره؟فوق دیپلم هنر دارم.با تشکر.

 736. سلام. خسته نباشید…. آیا رشته بینایی سنجی هم در این دانشگاه موجود است….شرایط ورود به دانشگاه رو لطف میکنین و و و و و با تشکر …….منتظر جوابتان هستم آخه دارم پذیرش خارج میگیرم

 737. با سلام
  می خواستم بدونم:
  ۱- بدون کنکوراست؟
  ۲-برای چه مقاطعی پذیرش دارید؟
  ۳- شهریه هر مقطع چقدر است؟
  برای ادامه تحصیل فرزندانم به این اطلاعات نیاز دارم
  متشکرم

 738. با سلام خدمت شما.
  میخواستم ببینم برای ورود به این دانشگاه و خواندن رشته ی داروسازی شرایطی وجود دارد؟
  شرط معدل دارد؟
  اگر درسی مانند فیزیک و شیمی زیر ۱۶ باشد مشکلی پیش می آید؟
  اگه معدلی زیر ۱۶ باشد مشکلی پیش می آید؟
  ممنون

 739. باسلام بدون کنکورامسال امکان نداره بهترین راهش اینه که تودانشگاه های خارج ازکشوربخونین یه سال بعدانتقال بگیرین شرایطش عالیه

 740. با سلام میخواستم رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه بین الملل ارس و ارومیه و مشهد سال ۹۳ یا ۹۲ رو بدونم چون میخوام در کنکور ۹۳ شرکت کنم و اگه ممکنه بهم بگید که چه درسهایی رو با چه در صدی باید بزنم از لطفتون بینهایت ممنونم

 741. سلام خسته نباشید من لیسانس بیهوشی هستم میخواستم بدونم میشه ادامه ی تحصیلاتم رو برم دررشته ی پزشکی بخونم در دانشگاه بین الملل مشهد.بچه های جانباز هم سهمیه دارند

 742. سلام من کاردانی کامپیوتر دارم دیپلم فنی دارم می خواستم ببینم میتونم با کاردانی پزشکی شرکت کنم یا باید حتما پیش دانشگاهی بگذرونم

 743. با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم که با چه رتبه ای میشه در دندانپزشکی بین الملل ارس قبول شد با توجه به اینکه از آذربایجان غربی شهر خوی میباشم چه رتبه ای باید بیارم دوم اینکه کدوم درسا رو باید بیشتر بخونم از عمومی ها و اختصاصی ها

 744. سلام.می خواستم ببینم میشه تو رشته پزشکی یا دندان پزشکی ثبت نام کنم.امسال کنکور دادم ولی رتبم خوب نشد.بابام متخصص داخلیه.شهرش برام مهم نیست.خواهش می کنم راهنماییم کنید.

 745. سلام
  وقتتون بخیر
  من معدل کتبی دیپلمم ۱۰٫۴۴ و معددل کتبی پیشم ۱۵ هستش
  من رتبم تو کنکور سراسری ۹۲ زیاد اومد
  از دانشگاه های بین المللی هم مجاز شده بودن
  اومدم سراغ علوم پزشکیه تبریز ارس تو جلفا بعد از ۲ ماه الافی گفتن رتبت زیاده امکان نداره
  مگه اونجا بدون کنکور نیس؟ من اصلا سر در نمیارم
  باید چند بیارم تو کنکور خیلی به داروسازی علاقه دارم اما نمیتونم در بیام
  میشه راهنماییم کنین؟

 746. نه خیرامسال شرط معدل رو برداشتن فقط بایدرتبتون زیر ۹۰۰۰ باشد

 747. سلام
  شرایط پذیرش پردیس بین الملل برارشته های پزشکی دندون پزشکی وداروسازی چیه؟
  ایاکنکور داره؟
  چطورمیشه ثبت نام کرد؟
  هزینه هرترم چقدرمیشه؟
  من کنکوری۹۳هستم و معدل سومم۱۶٫۵هست
  و اینکه توی چه شهری هست دانشگاهش؟

 748. شما را به اون خدایی که می پرستید تکلیف ما را روشن کنید. بالاخره بدون کنکور می تونیم پزشکی شرکت کنیم یا نه؟

 749. سلام میخواستم بدونم که چه ترازی برایی داندپزشکی بین الملل کیش نیاز دارم؟
  ایا با هر تراز و رتبه ایی که بیارم شرط قبولی درام در دانشگاه یا نه؟

 750. ایا بدون کنکور هم میشه وارد دانشگاه دندونپزشکی شد؟بین الملل

 751. با سلام
  لیسانس شیمی از دانشگاه رازی (روزانه)، معدل دیپلم ۱۷/۵۰، در آزمون سراسری بایدشرکت کنم، چگونگی اطلاع از شرایط آزمون و….

 752. با سلام خدمت شما . می خواستم بدونم شرایط پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی و یا رشته های پیراپزشکی در دانشگاه بین الملل چیه ؟ و هزینشون چطوره ؟ ممنون می شم اگه پاسخ بدید

 753. سلام من دیپلم و پیش تجربی دارم و متاهل…..هزینه زیاد شرایط سختی را قبول کردم و میخواهم برای کارشناسی بینابی سنجی به هند بروم ایا واقعا راهی وجود که در داخل رشته مورد علاقهام را دنبال کنم؟متشکرم

 754. سلام خدمت دوستان
  من لیسانس مهندسی مکانیک صنعتی اصفهان هستم. به خاطر علاقه به پزشکی بعد از لیسانسم ۷-۸ سال درسای بسیار سنگین پزشکی رو خوندم. امروز که پزشک عمومی هستم میبینم که راه رو اشتباه رفتم و هم دوره ای های لیسانسم خیلی بیشتر از من پیشرفت کردن.
  دوستانی که مدرک مهندسی دارند عاقلانه تصمیم بگیرند

 755. سلام می خواستم بدونم باچه رتبه ای میشه دندونپزشکی بین الملل قبول شد منطقه۳

 756. با سلام
  پسرم در کنکور ۹۲ رتبه اش ۹۲۰۰ رشته تجربی شد ومعدل کتبی او۱۷/۳۰است انتخاب رشته نکرد ایا می تواند برای ترم بهمن در دانشگاه یبن الملل رشته دندانپزشکی پذیرفته شود.

 757. با سلام و خسته نباشین
  من امسال کنکور دادم و رتبم ۵۰۰۰ و ترازم ۸۷۰۰ شده واسه دانشگاه بین الملل تهران رفتم ولی جز اسامی معرفی شده به سنجش نبودم ….و اشتباهم این بود که هردو کد رو از یک دانشگاه زدم….یعنی پزشکی و دندان پزشکی دانشگاه تهران برای مصاحبه دعوت شدم ….تمامی نمرات دبیرستانم هم بالای ۱۸ است …می خواستم بدونم میشه کاری کرد برای پذیرش در هر دانشگاه بین المللی?
  هیچ مشکل مالی هم ندارم
  ممنون میشم جوابشو به من ایمیل کنین

 758. سلام باید چه جوری ثبت نام کرد تو دندانپزشکی کرمانشاه چه شرایطی داره ؟ باید حتما نخبه بود؟

 759. با سلام من سال ۸۱ مدرک کاردانی مامایی را گرفته ام به دلیل علاقه زیاد به رشته داروسازی در حدی که بشتر مطالب کتاب داروهای ژنریک را میدانم میخواستم در این رشته تحصیل کنم ایا حتما باید کنکور بدهم و ایا رتبه کنکور در قبولی در این رشته در پردیس کیش تاثیر دارد یا خیر. در ضمن شراط پذیرش مانند معدل بالای ۱۸ را دارا هستم.

 760. سلام به همگی..من داروسازی خوندمو ورودی ۸۶ هست رتبه کنکورم هم زیر ۵۰۰ بود…میخوام دوباره کنکور شرکت کنم ولی به یه نفر که اون هم همین هدفو داشته باشه تا به هم انگیزه بدیم نیاز دارم..

 761. با سلام. میخواستم بپرسم من که در انتخاب رشته ام دانشگاه بین الملل را نزدم و الان هم دریک دانشگاه دیگر روزانه قبول شدم میتونم برای بهمن ماه رشته دندانپزشکی دانشگاه بین الملل را ثبت نام کنم؟خواهش میکنم هرچه زودتر جواب بدین.مرسی

 762. سلام
  ۱٫میخواستم بدونم کسی که داره دانشگاه روزانه درس میخونه اگه بخواد کنکور شرکت کنه لازمه که اول انصراف بده؟
  ۲٫ ایا این دانشگاه های بین المللی ایران بدون کنکورم پذیرش دارن؟ اگه بله با چه شرایطی؟

 763. سلام
  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما
  می خواستم شرایط تحصیل در رشته ی دندانپزشکی بدون کنکور و متوسط هزینه سالانه این دانشگاهها رو بدونم.
  در ضمن من کارشناسی کامپیوتر رو هم تموم کردم می تونم دروس عمومی رو تطبیق بدیم.
  مرسی

 764. اولا میخواستمدراخبارکنکور پزشکی اشتراک یابم.ثانیا چطور می توانم بدون کنکور در رشته پزشکی دانشگاه بین الملل شرکت کنم؟ چرا اینقدر اطلاع رسانی شما ضعیف می باشد؟ مگر نمی خواهید دانشجو بگیرید؟

 765. باسلام من مصاحبه پزشکی قبول شدم والان منتظرنتایج بهمن ماه سازمان سنجش هستم بارتبه ۶۰۰۰منطقه۳ومعدل۱۸چقدامکان قبولی دارم

 766. باسلام
  می خواستم بپرسم شرایط پذیرش دانشجو در رشته پزشکی یا داروسازی به چه صورت است و اینکه ایا احتیاج به کنکور دارد یا خیر

 767. یا لازم است در آزمون سراری شرکت کنم تا در پردیس بین الملل در رشته داروسازس بتوانم وارد شوم؟
  بدون کنکور است؟
  شرایط خاصی دارد؟

 768. سلام من دکترا تغذیه هستم. می خواهم پزشکی بخونم. باید کنکور بدم؟ راهی هست که بتونم بدون کنکور بخونم؟ برای دانشگاه بین الملل هم باید کنکور داد؟ ممنون

 769. سلام ….
  سوال من هم مثل همه تکراری هست هرچی دنبال حواب گشتم ندیدم
  شرایط ثبت نام چطوری هست ؟؟؟

 770. سلام میخواستم بدونم برای پذیرش در رشته دندانپزشکی و پزشکی بین الملل واحد کیش و اصفهان حداقل چه رتبه ای لازمه؟ایا پذیرش بدون کنکور واقعیت داره؟شرط معدل یا شرایط دیگه ای داره؟از کجا اطلاعات بدست بیارم؟خواهش میکنم جوابما بدید

 771. سلام
  من دانش اموز سال چهارم دبیرستان رشته تجربی هستم ک سال دوم و سوم رو در رشته ریاضی گذروندم میانگین تراز قلمچیم افتضاحه ۴۹۰۰ میخوام بدونم با این شرایط میتونم دندونبزشکی یا داروسازی بین املل قبول شم؟تروخدا جواب بدین که واقعا نگرانم

 772. میشه بدون کنورم وارد دانشگاه بین الملل شد؟
  میشه شرایط و تراز مورد نیار برا قبولی دندونبزشکی بین الملل رو بگید؟

 773. ببخشید من میخواستم بدونم برای تحصیل در رشته دارو سازی دانشگاه بین الملل به چه رتبه ای نیاز داریم؟
  ایا فقط مجاز شدن در کنکور سراسری کافیه؟

 774. ایابایددرکنکورشرکت کنیم؟شرایط پذیرش چیست برای واحدهمدان؟

 775. سلام.من می‌خواستم بدونم شرایط ثبت نام در رشتهٔ دندونپزشکی بدون کنکور چی‌؟ و اینکه با رتبه ۴۰۰۰۰ می‌شه رفت دانشگاه بتنلملل دندون خوند

 776. سلام.می‌خواستم بدون می‌شه بدون کنکور توی دانشگاه بین‌المللی دندونپزشکیی خوند و اینکه چه ترازی واسه ثبت‌نام کافییه

 777. با سلام
  میخواستم بدونم برای وارد شدن به دانشگاه بین الملل در رشته داروسازی چه شرایطی لازم است ؟؟
  میتوننم بدون کنکور وارد شوم ؟ اگه لازم کنکور بدم باید کنکور تجربی شرکت کنم (برای رشته داروسازی ) ؟ در ضمن من دیپلم ریاضی با معدل کل ۱۷/۵۰ و کتبی ۱۵/۵۰ دارم .

 778. من دیپلم ریاضی دارم با معدل کتبی ۱۵/۵۰ و دانشجو رشته مکانیک هستم و میخواهم در رشته داروسازی ادامه دهم . برای وارد شدن به دانشگاه بین الملل باید کنکور تجربی بدهم با همون کنکور ریاضی سال ۹۲ که رتبم ۱۶۰۰۰ منطقه و ۳۷۰۰۰ کشوری شد کافیست ؟؟ از لحاظ مالی هم مشکلی نیست. باید چه کار کنم ؟ تو رو خدا جواب این پیامو بدید .

 779. واسه رشتهٔ دندانپزشکی‌ چه رتبه لازم است؟

 780. سلام .من مدرک کارشناسی رشته شهر سازی دارم.میخوام رشته دندانپزشکی تو شعبه بین الملل بخونم. ایا کنکور باید بدم؟
  مراحل ثبت نام رو لطفا بفرمایید…

 781. با عرض سلام و خسته نباشید من ممدرک کاردانیه پروتز دندان دترم وخیلی دوس دارم در رشته دندان پزشکی تحصیل کنم الانم به خاطر شرایط سنی واقعا نمیتونم دوباره از اول کنکور بدم ایا راهی برایه تحصیل در رشته دندان پزشکی در ایران هست لطفا راهنمایی کنید

 782. با عرض سلام و خسته نباشید من کارانی پروتز دندان دارم و میخوام در رشته دندان پزشکی تحصیل کنم میخواستم ببینم شرایط ثبت نام چجوریه حداقل زود ج بده یا شماره تلفن بدین که با شما در تماس باشم.ممنون

 783. سلام میخوام بدون کنکور دندون‌پزشکی بخونم. میخوام بدونم امکانش هست یا نه؟ آخه قرار بود واسه تحصیل برم فیلیپین. اما شه نیدم تو دنژگا هه بین‌الملل می‌شه بدون کنکور در`س خوند.ترجیح میدم تو مملکت خودم درس بخونم.

 784. سلام من دانشجوی مهندسی پزشکی هستم میخواستم ببینم میتونم در رشته پزشکی شرکت کنم من تو کنکور۹۲ دانشگاه های بین الملی هم مجاز بودم اگه اره لطفا شرایت ثبت نام و هزینه چطوریه

 785. سلام اگه میشه سایت دانشگاهای که بدون کنکور در رشته دندان پزشکی دانشجو می گیرند رو به ما بدهید اگه شهریه هاشون رو میدونید اطلاع دهید

 786. سلام میخواستم بدون بدون کنکور هم میشه شرکت کرد واسه رشته دندانپزشکی بین الملل مشهد؟ باید چه شرایطی داشته باشیم برای ثبت نام بدون کنکور

 787. سلام من لیسانس فیزیک هستم و دیپلم ریاضی داشتم میخوام بدونم میتونم رشته های پزشکی واحد بین الملل زنجان بدون کنکور بخونم؟ آیا کنکور دارد؟هزینه و شرط معدل چی است؟

 788. سلام.من لیسانس مهندسی معماری هستم و دیپلم ریا ضی داشتم.و علاقه زیادی به پزشکی دارم.میخواستم بدونم میتونم در دانشگاه پردیس بدون کنکور پزشکی بخونم؟

 789. سلام من دانشجوی سال اخر مامایی دانشگاه ازاد هستم.چه جوری میتونم رشته پزشکی یا دندون پزشکی بین الملل بابل بخونم؟ هزینه اش چه قده؟ لطفا راهنمایی کنین.ممنونم

 790. سلام
  وقت بخیر!!!من دیپلم تجربی دارم و میخوام داروسازی بخونم ازاد یا دولتی یا بین المللی فرقی نداره برام
  میخواستم بدونم میتونم توی ایران داروسازی بخونم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  دوس دارم تا بشه تو ایران درس بخونم اگه نشه که مجبورم

  معدل کل دیپلم:۱۴/۲۲
  معدل پیش:۱۷
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

 791. با سلام:میخواستم بدونم واسه قبولی در کارشناسی ارشد رشته ی تغذیه چه دانشگاه سراسری و چه بین المللی رتبه ام بتید چند باشه؟اگه میشه سریعتر جواب بدین

 792. slm

 793. سلام من دیپلم تجربی دارم .از ابتدا ایران بودم و اینجا درس خوندم ولی افغان هستم . معدل دیپلمم ۱۷٫۵۹ هستش.آیا میتونم تو واحد بین الملل تو رشته پزشکی یا دندون پزشکی ادامه تحصیل بدم یا خیر؟؟؟مدارک لازم ,نحوه پذیرش و شهریه ها چطورن ؟؟

 794. سلام.آیا بدون کنکور هم میتوان وارد رشته پزشکی شد؟هزینه مهم نیست، هدفم ورود بدون آزمون به رشته پزشکی میباشد.معدل۱۷تجربی

 795. سلام .ایا لازم است در آزمون سراسری شرکت کنم تا در پردیس بین الملل در رشته دندان پزشکی بپتوانم وارد شوم؟ درضمن فارغ التحصیل کارشناسی علوم ازمایشگاهی هستم

 796. با سلام
  آخرین رتبه ای که میشه باهاش پزشکی بین الملل قبول شد چنده؟
  اگه نمیشه دقیق بگین لطفا با توجه به سالهای قبل حدودی بگین.
  من لیسانس پرستاری دارم آیا بعضی از واحدهامو قبول میکنن؟
  هزینه ی هر ترم تقریبا چقد میشه؟

 797. سلام
  من کارشناسی فناوری اطلات خوندم.
  الان میخوام پزشکی بخونم .ی راهنمایی بفرمایید میتونم در دانشگاه بین المللی قشم پذیرش بگیرم؟
  باتشکر

 798. باسلام رتبه پذیرش رشته پزشکی دندان دارو۸۰۰۰ منطقه ۱ است.بازم اگه سوال داشتین بپرسین

 799. با سلام . می خواستم بپرسم که برای وارد شدن به دانشکده پزشکی آبادان نیازی هست کنکور بدیم یا نه؟

 800. سلام با رتبه ی ۵۰۰۰ منطقه ۲ وتراز ۹۰۲۹ اسمم جز اسامی ۲ برابرظرفیت معرفی شده به سازمان سنجش در دانشگاه بین الملل مشهد در رشته ی پزشکی بوده چقدر احتمال داره اسمم جز اسامی پزیرفته شدگان نهایی باشه

 801. ایا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در بین الملل علوم پزشکی بتوانیم وارد شویم؟
  بدون کنکور است؟
  شرایط خاصی دارد؟

 802. سلام
  شرایط پذیرش پردیس بین الملل برارشته های پزشکی دندان پزشکی وداروسازی چیه؟چه رتبه ای در منطقه یک لارم است؟
  ایاکنکور داره؟
  چطورمیشه ثبت نام کرد؟
  هزینه هرترم چقدر میشود؟
  معدل سومم۱۶٫۶۱هست

 803. سلام ایا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در بین الملل علوم پزشکی آبادان بتوانیم وارد شویم؟ شرایط خاصی دارد؟ چطورمیشه ثبت نام کرداگه نیازی به شرکت در آزمون ندارد؟

 804. سلام
  شرایط پذیرش پردیس بین الملل برارشته های پزشکی دندان پزشکی وداروسازی چیه؟
  ایاکنکور داره؟
  چطورمیشه ثبت نام کرد؟
  هزینه هرترم چقدر میشود؟
  معدل دیپلمم ۱۷٫۸۰ .با تشکر فقط خواهش میکنم زود جواب بدین

 805. با عرض سلام
  ایا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در پردیس بین الملل بتوانیم وارد شویم؟
  بدون کنکور است؟
  شرایط خاصی داره؟
  خواهش میکنم پاسخ دهیدلطفا

 806. با سلام من دانشجوی رشته عمران دانشگاه غیرانتفاعی هستم میخواستم بدونم بدون کنکور میتونم تو دانشگاه بین المللی دندانپزشکی بخونم؟ شهریه هر ترمش حدودا چقدر میشه؟؟؟؟

 807. با سلام من دیپلم کامپیوتر کارودانش دارم میتونم بدون کنکور تو دانشگاه بین المللی دندانپزشکی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟

 808. سلام، وقتتون بخیر
  فوق لیسانس مهندسی سازه های آبی از دانشگاه علوم تحقیقات دارم(البته هنوز مدرکمو نگرفتم).. می تونم برای پزشکی تو دانشگاه بین الملل ثبت نام کنم؟
  نحو ه ی پذیرش دانشگاه بین الملل تهران در کرج برای رشته ی پزشکی به چه صورته؟
  باید کنکور داد؟
  تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟
  شرایط خاصی داره؟
  مدل چی، محدودیت داره؟
  ممنون میشم جواب بدید

 809. باسلام من دانشجوی کارشناسی بهداشت حرفه ای هستم علاقه به دندون پزشکی دارم معدل دیپلمم ۱۸٫۹۰ ومعدل کتبیم ۱۶٫۷۸ میتونم بدون کنکور در شعب بین الملل در رشته ی دندون تحصیل کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 810. با سلام.اینجانب فارغ التحصیل رشته کارشناسی بهداشت محیط از دانشگاه سراسری هستم.آیا میشه که من بدون کنکور در رشته ی داروسازی در دانشگاه بین المللی جلفا درس بخونم؟شهریه هر ترمش حدودا چقدر میشه؟با تشکر

 811. سلام میشه بدون کنکور دارو یا دندان بخونم؟
  اگه میتونم شرایط خاصی داره یا نه؟
  من دیپلم تجربی دارم . راستی من فرزند آزاده و جانباز خستم آیا سهمیه ای داره؟

 812. با سلام من فوق لیسانس شیمی تجزیه هستم میخواستم بدونم که با چه رتبه ای در دندانپزشکی و داروسازی پردیس علوم پزشکی مشهد میتوان قبول شد؟

 813. با سلام
  من دیپلم معماری دارم فارغ التحصیل فوق دیپلم رشته ی معماری هستم و علاقه داشتم و دارم که رشته ی دندانپزشکی بخونم ولی به خاطر یه سری مشکلات مجبور شدم معماری بخونم . لطفا راهنماییم کنید که الان که مشکلات گذشته رو ندارم میتونم در دانشگاه بین الملل رشته ی دندانپزشکی ثبت نام کنم و ادامه تحصیل بدم و به آرزوم برسم

 814. سلام دیپلم حسابداری وتجربی دارم میخوایستم دندانپزشکی توی دانشگاه بین المللی ابادان بخونم شرابط ورود وهزینه هر ترم رانمیدونم لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

 815. با سلام
  لطفا برای تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکود در هر کدام از دانشگاههای کشور راهنمایی بفرماید .ضمن اینکه من لیسانس تغذیه دارمو آیا شرط سنی دارد .با تشکر

 816. سلام
  بنده کارشناسی ارشد بهداشت خوانده ام.ولی علاقه زیادی به تحصیل در رشته داروسازی ویا پزشکی دارم.لطفا بنده را راهنمایی فرمایید

 817. Salam
  Man faregho tahsil zaban va adabiyate farance hastam mikhastam bedoonam baraye vorood be daneshgahe beynolmelal dar rshteye dandanpezeshki che marahelio bayad tey konam, mamnoon az shoma

 818. باسلام دانشگاه های بین المللی حتی بامعدل ۲۰ بدون کنکور برنمیدارن

 819. با سلام میخواستم بدونم ایا میشه بدون کنکور هم در رشته پزشکی یا دندان پزشکی تحصیل کرد یا خیر؟من در کنکور ۹۲ شدکت کردم ولی رتبه لازم برا ی قبولی در این دو رشته رو نیاوردم دانش اموز فرزانگان هم بودم هفت سال.

 820. با سلام آیا با دیپلم تجربی بدون آزمون میشه وارد دانشگاه بین المللی کیش شد و در رشته پزشکی تحصیل کرد چه شرایطی داره

 821. با سلام. آیا امکان این وجود داره که با دیپلم تجربی از یکی از دانشگاههای پردیس بین الملل برای دندان پزشکی پذیرش بگیرم ؟ سال ۹۰ کنکور دادم و داروسازی کیش و دندان پزشکی چابهار قبول شدم ولی نرفتم و حالا بسیار پشیمانم و بعد برای تحصیل در دندان پزشکی به خارج از کشور رفتم ولی راضی نبودم و برگشتم. حالا این امکان وجود داره که برای دندان پزشکی از پردیس بین الملل پذیرش بگیرم ؟ معدل پیش دانشگاهی و دیپلم بسیار خوبی دارم. ممنون میشم اگه هرچه سریعتر راهنمایی ام کنید. با تشکر فراوان

 822. با سلام من فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر هستم میخواستم بدونم میشه بدون کنکور در رشته پزشکی دانشگاه کیش درس خوند؟اگه کنکور داره کنکورش کی هست؟

 823. آیا برای پذیرش در دانشگاه باید در کنکور سراسری شرکت کرد؟ شرایط پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی چگونه است؟

 824. سلام میشه بدون کنکور دارو یا دندان بخونم؟
  اگه میتونم شرایط خاصی داره یا نه؟
  من دیپلم انسانی دارم ایا احتیاج هست که دیپلم تجربی بگیرم؟
  شرط معدل هم وجود داره یا نه؟
  ممنون

 825. سلام/ من محمدامین هستم و امسال دانش اموز پیش دانشگاهی هسم معدل کتبی من خیلی پایینه با وجود این ممکن است در دانشگاه بینالملل قبول شوم ایا شرکت در کنکور الزامی است با سپاس فراوان

 826. سلام.میخواستم بدونم میشه دانشگاه ازاد درس خوند ،دوباره کنکور داد وتغییر رشته کرد-میزارن کنکور بدیم

 827. با سلام .من استعداد بالایی دارم خیلی خیلی دوست دارم پزشکی بخونم خواهشا منو راهنمایی کنید واقعا میتونم بدون کنکور پزشکی بخونم شرایطش چه طوریه

 828. با سلام دیپلم تجربی هستم با معدل بالا ی ۱۷، برای تحصیل در رشته دندانپزشکی ویا داروسازی میشه بدون کنکور در یکی از دانشگاهای پردیس در آذربایجان ثبت نام کنم شرایط وهزینه اش چه جوریه؟

 829. با سلام
  لطفا برای تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکود در هر کدام از دانشگاههای کشور راهنمایی بفرماید .ضمن اینکه من لیسانس دارم و آیا شرط سنی دارد .با تشکر

 830. با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  سوالم اینه که آیا بدون کنکورم میشه وارد شد رشته داروسازی!!؟
  با تشکر

 831. تنها راه بدون کنکورش اینه که برین یه کشور خارجی چند ترم بخونین بعد انتقال بگیرین واحد های بین المل ایران

 832. با سلام میخواستم بدونم ایا میشه بدون کنکور هم در رشته پزشکی یا دندان پزشکی تحصیل کرد یا خیر؟من در کنکور ۹۲ شدکت کردم ولی رتبه لازم برا ی قبولی در این دو رشته رو نیاوردم.مشه بدونه کنکور در پردیس بین الملل در رشته پزشکی تصیل کرد چگونه؟

 833. پزشکی تو دانشگاه بین الملل ثبت نام کنم؟
  نحو ه ی پذیرش دانشگاه بین الملل اصفهان برای رشته ی پزشکی به چه صورته؟
  باید کنکور داد؟
  تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟
  شرایط خاصی داره؟
  مدل چی، محدودیت داره؟
  ممنون میشم جواب بدید

 834. سلام توروخدا کمکم کنید یه راهی بهم نشون بدین که بتونم بدون کنکور پزشک بشم تا حالا دوبارخواستم خودکشی کنم من نمیتونم سراسری قبول شم اما خانوادم توتن پرداخت هزینه ی خیلی بالارو نداره لطفا راهنمایی کنید

 835. سلام.فیزیوتراپی خوندم.باچه رتبه ای میتونم پزشکی پردیس بین الملل کاشان قبول بشم?

 836. سلام. میخواستم بدونم آخرین رتبه ی قبولی دانشگاه های بین الملل چنده واسه رشته ی پزشکی و دندان پزشکی. با رتبه ی ۲۰۰۰۰ هم میشه قبول شد؟

 837. سلام میخواستم بدونم بین المللی داخل کشور جایی هست ک بدون کنکور برای رشته دندون درس خوند تورو خدا راهنماییم کنید

 838. سلام.
  من خیلی در مورد شرایط ورود به رشته پزشکی جستجو کردم،اما متاسفانه جوابی پیدا نکردم.
  لطفا مرا در مورد شرایط ورود راهنمایی کنید.

 839. سلام من ۳۰ ساله هستم و مهندس متالورژ .آیا جایی هست که بدون کنکور ( داخل یا خارج کشور ) پزشکی خواند ، شنیده ام کشور هایی هستند که با داشتن لیسانس ۳ ساله پزشکی ،دندان پزشکی یا دارو سازی میدهند درست است؟؟؟ و اگر بله کدام کشور ها

 840. باسلام.میخواستم بدونم برای ورود به دانشگاه بین المللی کیش رتبه کنکور لازم است؟وعلاوه بر این چه شرایطی برا ورود لازم است؟ممنون.

 841. سلام
  من لیسانس مامایی دارم و میخوام در دانشگاه پردیس رشته پزشکی بخونم و میدونم برای پذیرفته شدن یا بایددر کنکور سراسری شرکت کنم و رشته های بین الملل را قبول بشم یا اینکه یه ترم برم به نزدیکترین یا ارزونترین کشور مثل هند یا مالزی بعد انتقالی بگیرم و برگردم ایران.آیا راهی هست که نخوای بری خارج و وارد یکی از این پردیسها بشی؟من از نظر مالی مشکلی ندارم.اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه خواهش میکنم.من به علت دوری از تک فرزندم نمیتونم به هند یا مالزی برم
  خواهش میکنم بهم ایمیل بزنید……خواهش ش ش ش ش ش

 842. درود
  من ۳۰ ساله دارای لیسانس زیست شناسی عمومی و ارشد میکروبیولوژی هستم اما تمایل دارم در رشته پزشکی ادامه تحصیل بدم.لطفن باتوجه به شرایطی که دارم بهترین راه چیه که بتونم بدونه خروج از کشور و همینجا ادامه تحصیل بدم.
  سپاسگزارم

 843. شرایطش چیه؟

 844. سلام.میخواستم بدونم ایا رشته داروسازی این واحد بدون کنکور شده؟میشه بدون کنکور وارد این واحد شد؟من سال۸۹ در رشته داروسازی این واحد قبول شدم اما بعد از ثبت نام اولیه اسم من رو تو سایت نذاشتن.دلیلش چیه؟با تشکر

 845. باسلام.با چه رتبه ای (بیشترین رتبه ی قابل قبول)و با چه شرایطی در رشته ی دندانپزشکی میتونم در بین الملل کرمانشاه ثبت نام کنم؟و دانشگاه های بین الملل نزدیکتر به کرج کجان؟ باسپاس

 846. سلام من ۲۸ ساله هستم و مهندس عمران .

  لطفا برای تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکود در هر کدام از دانشگاههای کشور راهنمایی بفرماید .ضمن اینکه من لیسانس دارم و آیا شرط سنی دارد .با تشکر

 847. سلام من فارغ التحصیل رشته پرستاری هستم ودر حال حاضر میخام برای دارو سازی بخوانم شرایط پذیرش در رشته داروسازی دانشگاه بین المللی رو میخواستم بدونم وآیا من میتونم مطابقت سازی بکنم چند واحد چند سال باید بخونم هزینه ترمش چقدر میشه ممنون

 848. سلام.
  من فوق دیپلم تربیت بدنی دارم میخواستم بدونم می تونم برای ادامه برم رشته فیزیو تراپی بخونم یا نه!؟اگه بخوام فیزیوتراپی بخونم باید چکار کنم؟!
  با تشکر…..

 849. سلام.
  میخواستم بدونم برای ورود ب دانشگاه بین الملل حتما باید کنکور شرکت کنیم؟
  چه رتبه ای لازم داره؟و شهریه ان چقر است؟
  ممنون

 850. با عرض سلام
  ایا لازم است در آزمون سراری شرکت کنیم تا در پردیس بین الملل بتوانیم وارد شویم؟
  بدون کنکور است؟
  شرایط خاصی داره؟
  خواهش میکنم پاسخ دهیدلطفا

 851. سلام خسته نباشید .خواهش میکنم منو از سر در گمی در بیارین.من لیسانس بهداشت عمومی از علوم پزشکی شهید بهشتی دارم ایا شرایطی هست که من بتونم واسه ارشد رشته های علوم پزشکی پردیس های بین الملل بدون کنکور یا با کنکور شرکت کنم.چرا هیچ اطلاعیه رو توسایت نمیزنن؟؟لطفا

 852. من لیسانس روانشناسی دارم دوست دارم در این دانشگاه دندان پزشکی بخونم کنکور امسال هم شرکت نکردم امکانش برای من هست که از ترم زمستان شروع کنم یا باید منتظر سال دیگه باشم

 853. با سلام میخواستم ببینم که زمان پذیرش با شرایط پذیرش به چه شکلی هستش ممنون

 854. سلام خسته نباشید ببخشید برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه بین الملل قبولی در کنکور سراسری ضروری است؟راه دیگری که بدون کنکور باشد ندارد؟(هزینه مهم نیست)
  اگر قبولی در کنکور الزامی است تا چه رتبه ای را پذیرش میکنند؟
  باتشکر منتظر پاسخ شما هستم.

 855. ببخشید اگر میشه لطف کنید پاسخ را به ایمیل ارسال فرمایید ممنون

 856. سلام ممکنه بگید واحد بین الولل باید حتما کنکور شرکت کرد
  رتبه باید اورد
  چه رتبه ای واسه پزشکی لازمه

 857. سلام میخوام بدون کنکور پزشکی بخونم. میخوام بدونم امکانش هست یا نه؟

 858. سلام میخواستم بدونم واسه رشته پزشکی دندون دارو بین المللی حتما باید کنکور داد؟نمیشه بدون کنکور قبول شیم؟اگه کنکور میخواد واسه قبولی فقط مجاز بشیم کافیه؟باید رتبه چند باشه؟

 859. salam.khubin?mikhastam bedunam barotbeye 60000 mitunam tu daneshgahe beynolmelali urmiye gabul sham?

 860. سلام می خواستم بدونم میشه بدون کنکور دندانپزشکی تو دانشگاه بین الملل خوند؟ چجوری میشه ثبت نام کرد هیچ کس هیچ اطلاعاتی نداره

 861. ایا جایی توی ایران هست که بشه بدون کنکور دندانپزشکی خوند هزینه مهم نیست

 862. با سلام، آیا برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی در شیراز یا تهران، دانشگاهی هست که بدون کنکور پذیرش کند؟ متشکرم

 863. سلام.کسی که لیسانس حسابداری فوق لیسانس اقتصاد انرژی هست به نظرتون در مقطع دکترا اقتصاد چه رشته ای رو بخونه تا در وزارت نیرو لازم لازم باشه

 864. سلام .من دیپلم ریاضی دارم زیست هم هیچی حالیم نیست! میخواستم ببینم با چند سال درس خوندن امکانش هست که دندانپزشکی ازاد قبول شم؟اصلا احتمال قبولیم چقدر هست؟پشتکارم هم خوبه!

 865. برای رشته دندان پزشکی و داروسازی باید چه رتبه ای داشته باشی ؟

 866. سلام میخواستم بدونم واسه رشته پزشکی بین المللی حتما باید کنکور داد؟نمیشه بدون کنکور قبول شیم؟اگه کنکور میخواد واسه قبولی فقط مجاز بشیم کافیه؟باید رتبه چند باشه؟با تشکر بسیار

 867. سلام من معدل ذیپلمم خوب نیستش ونمیخوام کنکور بدم میخوام با پول برم رشته پزشکی چند جا رو شنیدم قبول میکنن اگه میشه یکسری اطلاعات راجب این دانشگاه ها و شرط معدل و قیمت ها بگین و اگه میشه اطلاعات رو کامل بدین با تشکر.

 868. سلام.هزینه و شرایطش؟مهندسی شیمی دارم.خدمت هم رفتم.دیپلم ریاضی دارم.

 869. سلام.هزینه و شرایطش؟مهندسی شیمی دارم.خدمت هم رفتم.دیپلم ریاضی دارم.میخوام پزشکی دکترای حرفه ای بخونم.

 870. سلام می خواستم بدونم میشه بدون کنکور دندانپزشکی تو دانشگاه بین الملل خوند؟ چجوری میشه ثبت نام کرد هیچ کس هیچ اطلاعاتی نداره

 871. دانشجوی علوم دامی دانشگاه دولتی هستم ایا می توانم به رشته پزشکی واحد بین المللی انتقال یابم

 872. سلام؛
  مگه چند خانواده حاضر مى شن بچه شونو بفرستن خارج؟!
  هیچ مى دونید چه ضربه اى به انگیزه ى دانش اموزان کم پول و حتى دانشجوهاى پزشکى مى زنید؟
  پزشکى بدون کنکور اونم با معدل کتبى هشت و نه؟! شرم آوره

 873. سلام من فوق لیسانس تربیت بدنی دارم و معدلم هم خوبه میشه بدون کنکور وارد رشته دندانپزشکی شد ,ولی معدل دیپلمم پایینه

 874. لطفا شرایط پذیرش دانشگاه بین المللی مشهد برای رشته پزشکی سال ۹۴ را بگویید. ممنون

 875. سلام من پارسال رتبه ام ۱۴۰۰۰ بود برای دوره نیمه متمرکز دانشگاه بینالمللی ارس رشته پزشکی معرفی شدم ولی در مصاحبه مردود شدم به نظر شما چرا وبا این رتبه در دوره نیمه متمرکز رشته های پزشکی و دندانپزشکی بهتر بود کدام شهر ها رو انتخاب میکردم.

 876. من سال سوم هستم با معدل ۱۷ به بالا میخواستم ببینم شرایط ورود به دانشگاه ازاد رشته تجربی چیست

 877. سلام . من دیپلم ریاضی دارم و معدلم هم خوب بوده است. میخواستم من را برای تحصیل بدون آزمون در رشته دندانپزشکی راهنمایی کنید.

 878. با سلام. من فار غ التحصیل رشته علوم ازمایشگاهی از دانشگاه ازاد هستم. میخواستم بدونم میشه تو شعب بین الملل رشته پزشکی خوند. البته بدون کنکور و یا با مصاحبه ؟

 879. سلام ایا پزشکی دانشگاه بین الملی بدون کنکور است .ویا چه رتبه اتی در کنکور سراسری می خواهد

 880. سلام من میخوام دندان پزشکی کرمانشاه قبول بشم ام کنکور ثبت نام نکردم رهی وجودداره اگه میشه منو راهنمایی کنید. من سال ۷۸ دیپلم گرفتم معدلم زیاد خوب نیست. باید حتما ازمون سراسری شرکت کنم

 881. با سلام و خسته نباشید.
  من در سال ۸۷ کنکور دادم و معدل دیپلم تجربی ۱۸ و پیش دانشگاهی ۱۷ دارم.
  در حال حاضر در مقطع کارشناسی غیر انتفا عی فارغالتحصیل شدم و تمایل زیادی برای پزشکی بین الملل دارم. و از لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارم.ضمنا تسلط کامل به زبان انگلیسی نیز دارم.
  ایا شرایطی برای پذیرش بدون کنکور در مقطع پزشکی وجود داری؟
  با تشکر

 882. با سلام برای ثبت نام به کجا باید مراجعه کرد؟

 883. سلام..من امسال در دانشگاه سراسری شرکت کرددم.اما معدل کتبی ام ۱۴٫۷۵ است اما معدل کلم ۱۷٫۷۷٫به نظر شما در رشته دندان پزشکی بین اللملی مشکلی به خاطر معدل کتبی ام نخواهم داشت؟

 884. سلام.
  میخواستم بدونم شرط معدل داره؟ آیا برای قبولی حتما باید کنکور بدیم؟ حداقل چه رتبه ای لازمه؟
  من قبلا لیسانس کشاورزی ۲ترم مرخصی گرفته بودم بعد انصراف دادم رفتم عمران بدون کنکور. میخواستم بدونم میتونم پزشکی بدون کنکور بخونم؟
  لطفا اگه راهکاری هست که من میتونم توسط اون بیام پزشکی بخونم بهم بگید. مرسی.

 885. با سلام
  می خواستم بدونم:
  ۱- بدون کنکوراست؟
  ۲-برای چه مقاطعی پذیرش دارید؟
  ۳- شهریه هر مقطع چقدر است؟
  برای ادامه تحصیل فرزندانم به این اطلاعات نیاز دارم
  متشکرم

 886. سلام ایا پزشکی دانشگاه بین الملی بدون کنکور است .و یا چه رتبه ای در کنکور سراسری می خواهد

 887. سلام من دانشجوی ارشد تغذیه دام دانشگاه ازاد مشهدم برای دکترا میخوام تغذیه انسانی بخونم میدونین چند واحد پیش نیاز باید بخونم؟

 888. سلام .
  من پارسال کنکور دادم اما دندان پزشکی قبول نشدم سر در گم شدم میخام بدونم الان باید کنکور بدم یا نه میتونم بدون کنکور وارد دانشگاه پردیس بشم خواهشا جوابمو بدید برای ثبت نام چه چیزایی لازم هست

 889. با عرض سلام و خسته نباشید
  کارشناسی ارشد پرستاری ام
  با سلام
  می خواستم بدونم:
  - بدون کنکوراست؟
  - شهریه هر مقطع چقدر است؟
  - شرایط چگونه است؟
  -چگونه بدون کنکور می توان در رشته ی دندانپزشکی یا داروسازی شرکت کرد؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  با سپاس از شما

 890. میشه لطفاشرایط پذیرش تو دانشگاه بین الملی روبگین.باتشکر

 891. سلام من دانش آموز رشته ی ریاضی بودم و دانشجوی رشته ی معماری.اما علاقه ی زیادی به ادامه تحصیل در رشته ی دندان پزشکی در یکی از دانشگاههای بین المللی رو دارم.میخواستم بدونم من که قبلا رشتم تجربی نبوده وکنکور تجربی هم ندادم میتونم این کارو بکنم.و آیا کنکور داره و شرایطش چیه
  مرسی

 892. دوست دارم پزشکی بخونم ولی کنکور قبول نمیشم میشه بدون کنکور ثبت نام کنم لطفا راهنمایی کنید

 893. سلام شرایط ورود به رشته پزشکی بین الملل فرقی نمیکنه کدوم شهر باشه

 894. با سلام
  دختر من با معدل کتبی ۱۷/۸۰ می خواهد شرایط ورود به رشته دارو سازی دانشگاه بین الملل را بداند لطفا راهنمایی فرمایید

 895. سلام.باید برای قبولی در دندانپزشگی حداکثر چه ررتبه ای بیاوریم؟معدلمان حداقل باید چقدر باشد؟

 896. سلام می خواستم بدونم میشه بدون کنکور دندانپزشکی تو دانشگاه بین الملل خوند؟ چجوری میشه ثبت نام کرد هیچ کس هیچ اطلاعاتی نداره

 897. می خواستم بدونم میشه بدون کنکور ،پزشکی تو دانشگاه بین الملل خوند؟ چه جوری میشه ثبت نام کرد.

 898. سلام
  رتبه قبولی درپزشکی بین الملل بندر انزلی چقدر است ؟ هزینه هر ترم؟
  ممنون

 899. آیا با رتبه سال ۸۸ می تونم اقدام کنم؟

 900. با سلام

  من لیسانس معماری هستم و در کنکور ۹۴ میخوام دندانپزشکی شرکت کنم ممکنه؟(فعلا سربازم)

  در واحد بینالملل چطوره؟
  هزینش و کلا شرایطش ممنونم

  با نهایت تشکر

 901. ممنون میشم اگر پاسخگو باشید

 902. آیا بدون کنکور میشه دندون خوند؟

 903. باسلام من هم اکنون دانشجوی فیتو شیمی کارشناسی ارشد هستم ترم ۲ .معدل کتبی دیپلم تجربی ام ۱۳٫۵۷بوده معدل پیش دانشگاهی ام ۱۵ومعدل لیسانس شیمی ۱۳٫۰۳هست .لطفا راهنمایی ام کنین که چگوری داروسازی یا پزشکی واحد بین الملل بخونم

 904. سلام لطفا درباره شرایط پذیرش در رشته پزشکی دانشگاه بین الملل توضیح دهید.
  دیپلم تجربی بامعدل۱۸٫۵ دارم.دانشجوی شیمی دانشگاه سراسری

 905. سلام لطفا درباره شرایط پذیرش و هزینه هر ترم در رشته پزشکی دانشگاه بین الملل توضیح دهید.
  دیپلم تجربی بامعدل۱۸٫۵ دارم.دانشجوی شیمی دانشگاه سراسری

 906. سلام ببخشید میخواستم بپرسم کسی با معدل ۱۳ که مرحله ی اول پذیرفته شده مرحله ی دوم هم پذیرفته میشه ؟ممنون

 907. سلام من دانش آموز رشته ی ریاضی بودم و مهندسی معماری خوندم.اما علاقه ی زیادی به ادامه تحصیل در رشته ی دندان پزشکی در دانشگاههای بین المللی رازی کرمانشاه رو دارم.میخواستم بدونم من که قبلا رشتم تجربی نبوده وکنکور تجربی هم ندادم میتونم این کارو بکنم.و آیا کنکور داره و شرایطش چیه؟وهزینه تحصیل سالیانه اش در سال ۹۳ چقدر میشود؟ آیا کلاسای ما مثل بقیه بچه های دانشگاه سراسری یا فرق داره وبیشتر طول میکشه؟

 908. salam mikhastam bebinam aya beduneh konkor misavad pezeshki kish ghabul shod man moadel katbim 18.89 va moadel kolam 19.66 ast lotfan javab bedahid …agar ba konkur ast che rotbei bayad biyaram.mamnunam
  سلام می‌خواستم ببینم آیا بدونه کنکور میشود پزشکی‌ کیش قبول شد من معدل کتبیم ۱۸.۸۹ و معدل کولم ۱۹.۶۶ است لطفا جواب بدهید …اگر با کنکور است چه رتبه باید بیرم.ممنونم

 909. salam aya ba moadel katbi 18.90 mitunam dandun ya pezeshki ghbul shavam taze moadel kolam 19.70 ast .aya ba konkur sarasary ast ya bedun konkur ..nomreye pish daneshgahi mohe ast ya na .ba tashakor
  سلام آیا با معدل کتبی‌ ۱۸.۹۰ می‌تونم دندون یا پزشکی‌ قبول شوم تازه معدل کولم ۱۹.۷۰ است .آیا با کنکور سراسری است یا بدون کنکور ..نمرهٔ پیش دانشگاهی مه است یا نه .با تشکر

 910. سلام من با معدل دیپلم ۱۸/۹۷ قبول شدم
  هنوز کنکورندادم نمیدونم رتبه ام چند میشه ولی میخوام امسال برم دانشگاه
  شنیدم اگه درسات خوب باشه وبتونی علاوه بر شهریه هر ترم مبلغی هم به دانشگاه کمک کنی میتونی وارد دانشگاه علوم پزشکی بشی
  من تموم شرایطشو دارم و از نظر مالی هم مشکلی ندارم درسامم خیلی خوبه میشه شرایطشو بهم بگید درباره ی پرشکی و دندون پرشکی
  مرسی

 911. ba che rotbei mitunam az darue pardise urum ghabul sham?
  با چه رتبه می‌تونم از داروی پردیس آروم قبول شم؟

 912. باسلام
  پذیرش بدون کنکور در رشته پزشکی امکان پذیر است؟
  اگر امکان پذیر می باشد لطفا شرایط را بگویید
  با تشکر

 913. زمان ثبت نام و شهریه چقده؟

 914. سلام خسته نباشید من کنکوری ۹۳ ام میخاستم بدونم واسه قبولی دندان پزشکی بین المللی تهران چه رتبه ای با سهمیه منطقه ۳ لازم هست ؟؟واسه دندن پزشکی ازاد شهرستانا حداکثر رتبه ؟؟؟

 915. سلام رتبه برای دندون بین المللی تهران باید چند باشه ؟؟

 916. salam man fareghol tahsile reshte mamaei hastam,mikhastam bedonam mitonam bram reshte dandon pezeshkie beynolmelal???sharayetesh?????????mweci
  سلام من فارغ تحصیل رشته ماماأع هستم،می‌خواستم بدونم می‌تونم برم رشته دندون پزشکی بین‌الملل؟؟؟شرایط‌ش؟؟؟؟؟؟؟؟؟موکی

 917. سلام
  میخواستم شرایط ثبت نام و بدونم و اینکه بدون کنکورم میشه وارد شد؟رتبه های قبولی چه جوری

 918. سلام خواهش میکنم جواب بدید
  پزشکی پردیس دانشگاه اصفهان حدودا تا چه رتبه ای میگیره؟؟؟

 919. slm man 93 konkor darm mikhastam badonm byd chtor to danshagah bynolmeleli sabtenam konm sharaytesh chi va ta chrotbyi mish to pazashki y pirapezashki mikhad mamnon mish javab bdin khili zaroriye mrc.?
  سلم من ۹۳ کنکور دارم می‌خواستم بدنم باید چطور تو دنشگه بینلمللی ثبت‌نام کنم شرایطش چی‌ و تا چرتبیی میش تو پزشکی ی پیرپزشکی می‌خواد ممنون میش جواب بدین خیلی‌ ضروریه مرک.؟

 920. سلام من کارشناس مامایی دانشگاه آزاد هستم و میخوام بدونم بدون کنکور میتونم دانشگاه بین الملل پزشکی بخونم؟ اگر باید کنکور داد با چه رتبه ای میتوان وارد دانشگاه بین الملل شد؟ هزینه ها به چه صورت هست؟ از دوستانی که جواب سوالات بقیه دوستان رو میدونن خواهش میکنم بقیه رو راهنمایی کنن ممنون میشم با تشکر

 921. سلام,کدام دانشگاه بین الملل فوق لیسانس زنتیک پزشکی رادارند؟لطفا شرایط تحصیل و میزان هزینه ای که لازم است را بگویید

 922. سلام
  خسته نباشید
  اول اینکه واقعا بدون کنکور میشه بری داروسازی دانشگاه بین والمللی اگ نه چ رتبه ای برا سراسری باید بیاری؟؟و در کل مخارجت چقد میشه؟
  و سوال اصلیم اینه که برا قبولی توی رشته داروسازی دانشگاه آزاد مشهد رتبه کنکور سراسریت چند باید باشه؟با توجه ب این ک کنکور دانشگاه آزاد و سراسری از پارسال یکی شده؟؟
  باتشکرنیلوفر۱۹ساله از مشهد

 923. با عرض سلام٫ بنده سال سوم مهندسی مکانیک هستم و میخواستم پس از گرفتن کارشناسی وارد رشته دندانپزشکی بشم.شرایط ورود به واحد بین الملل و کسب چه رتبه ای واسه پردیس شیراز را توضیح بدهید ممنون میشوم ضمنٍاً میتوان کنکور ۹۴ را با وجود دانشجو بودنم شرکت کنم یا اینکه اول فارغ التحصیل بشوم و بعد ثبت نام کنم. با وجود دانشجو بودنم پس ازاخذ مدرک مهندسی باید به سربازی بروم یا میتوان معافیت تحصیلی گرفت؟با سپاس فراوان

 924. با سلام من لیسانس علوم آزمایشگاهی هستم . میخواستم بدونم میشه بدون کنکور در رشته دندانپزشکی وارد شد حتی اگر از مقطع دیپلم مرا بپذیرند راضی هستم وشهریه آن چقدر است ؟ لطفا راهنمایی کنید . در داخل کشور آیا راهی دارد؟ متشکرم

 925. با سلام . میخواستم بدونم برای پذیرش در رشته ی دندانپزشکی شرط معدل لازم است

 926. سلام.خسته نباشید.
  میخواستم بدونم میشه بدون کنکور تو رشته های پزشکی{دندانپزشکی,داروسازی,پزشکی,پرستاری} واحد بین الملل درس بخونم.
  دیپلم تجربی هستم.پیش دانشگاهی همین رشته هم گذروندم.ممنون میشم جواب بدید.
  درضمن اگر میشه میخوام بدونم هزینش چقدر میشه

 927. باسلام و خسته نباشید
  خواستم بدونم شرایط پذیرش دررشته دندان پزشکی و هزینه ها به چه صورت است؟؟
  با سپاس

 928. میخواستم شرایط ثبت نام و بدونم و اینکه بدون کنکورم میشه وارد شد؟رتبه های قبولی چه جوری

 929. baraye daneshgah beynolmelal shiraz vahede kish che rotbei mikhad?

 930. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم که با معدل ۱۸ میشه بین الملل در بیام داوطلب ۹۳ هستم وباید رتبه کنکورم چند بشه ؟مشکلی با هزینه ندارم امکان قبول شدن در رشته پزشکی یا داروسازی وجود داره؟ لطفا راهنمایی کنید…

 931. سلام میخواستم بدونم برای رشته دندانپزشکی دانشگاه بین المللی زنجان چه رتبه ای نیاز دارم.باتشکر فراوان

 932. سلام شرایط پذیرش دردانشکده داروسازی دانشگاه بین المللی ارومیه راخواستارم

 933. ایامعدل دیپلم ملاک هست امتیاز کنکوربه رشته ریاضی چقدر باید باشد

 934. سلام میخواستم بدونم اخرین رتبه پذیرفته شده رشته داروسازی دانشگاه بین الملل چیه؟؟لطفا سریع جواب بدید اگه میشه کارنامرو هم بذارید ممنون

 935. سلام من لیسانس مکانیک هستم ایا میتونم بدون گرفتن دیپلم تجربی برا دندانپزشکی ثبت نام کنم ؟ باید کنکور بدم؟ شهریه اش چقدره؟ لطفا جواب بدین

 936. سلام میخواستم ازتون بپرسم رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه آزاد یا بین الملل چنده؟منطقه ۲ هستم!
  با تشکر

 937. سلام با رتبه ی ۴۹۰۰۰ میشود دندانپزشکی یا داروسازی بین الملل خواند؟

 938. dar zemn moadele diplom 15.60 va pish daneshgahim 17.60 shod

 939. سلام
  طبق سال های گذشته و با توجه به دوبرابر شدن ظرفیت آخرین رتبه قبولی در بین الملل چند است؟
  معدل دیپلم و پیش دانشگاهی در قبولی تاثیر دارد باید چند باشد؟
  با تشکر

 940. سلام.ببخشید من شرایط ورود به دانشگاهی بین الملی برای رشته های دندانپزشکی و دارو میخوام.یا دانشگاهایی که پولی هستند تو این رشته ها.

 941. سلام من فارغ التحصیل کارشناسی مامایی هستم از دانشگاه ملی سهمیه شاهد دارم میخاستم بدونم بین المللی برا رشته داروسازی چه شراایطی داره من میتونم قبول شم؟درس هام تطبیق داده میشه؟و هزینه اش چقدر میشه؟اایا تخفیفی در هزینه وجود داره؟ممنون خواهشا جواب بدید منتظرم

 942. salam…aya lazem ast dar azmoon e sarasari sherkat konim ta dar beinol melal e olum pezeshki betavanim vared shavim???sharayetesh chie?

 943. سلام من معدلم زیر ۱۶ ولی رتبه کنکورم اگه زیر ۶۰۰۰ بشه میتونم دندون بین الممل بخونم؟

 944. سلام خسته نباشید

  میخواستم بپرسم ایا میشه بدون در نظر گرفتن رتبه مربوطه در رشته دندان پزشکی واحد بین الملل ثبت نام کرد؟ هیچ مشکل مالی ندارم بیزحمت شرایط و به ایمیلم بفرستین
  ممنون .

 945. با عرض سلام و خسته نباشید. من فارغ التحصیل کارشناس ارشد رشته انگل شناسی از دانشگاه سراسری هستم و مسلط به زبان انگلیسی با ایلتس ۶٫۵٫ میخواستم شرایط تحصیل در رشته پزشکی بدونم. ایا باید کنکور داد و رتبه خاصی مد نظر است ؟ اگر تلفنی هست که راهنمایی بگیرم ممنون میشم. با تشکر

 946. سلام میخواستم ازتون بپرسم رتبه لازم برای قبولی درپزشکی یا داروسازی دانشگاه بین الملل چنده؟منطقه ۳ هستم!
  با تشکر

 947. باسلام میخواستم بدونم با چه رتبه ای میشه وارد دانشگاه بین الملل شد با معدل ۱۱٫۸۱ سال سوم
  لطفا کمکم کنید من امسال سرم خورد ب سنگ و ب شدت درس خون شدم میخوام وارد دانشگاه بین الملل اهواز یا مشهد بشم در رشته ی دارو سازی .با چه رتبه ای وارد میشم و شرایطش چیه هزینه اش چقده و ثبتنام کی صورت میگیره؟

 948. لطفا بهم بگید با چه رتبه ای میشه وارد شد اگه معدلم ۱۱٫۸۱ باشه چجور رشته ی دارو سازی وارد شم هزینه اش چقده ثبت نام بدون کنکور هم داره ؟حداکثر رتبه چقد باید باشه تا بتونیم وارد بشیم

 949. سلام..من دانشجوی رشته شیمی ترم سه هستم..معدل دیپلمم ۱۷٫۷۰و رتبم ۱۰۰۰۰٫٫میتونم دندانپزشکی بخونم؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید….

 950. سلام..من دانشجوی ترم سه دانشگاه دولتی روزانه هستم..معدل دیپلمم ۱۷٫۷۰ و رتبم ۱۰۰۰۰٫٫
  میخواستم بدونم میتونم دندانپزشکی بخونم یا نه…خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید…

 951. سلام میخواستم بدونم میشه بدون کنکور در دانشگاه برای رشته پزشکی ثبت نام کنم شرایطو برام میل کنید ممنون.

 952. سلام من کاردانی حسابداری از علمی کاربردی و رشته ی دبیرستان ریاضی هستش ایا میشه بدون کنکور در یکی از واحدهای دانشگاه بین المللی ثبتنام کنم شرایط و هزینه ی رشته ی پزشکی چطور هست؟ لطفاراهنماییم کنید

 953. سلام من میخوام بدونم تا چه رتبه ای پذیرش دارد در داروسازی؟

 954. سلام من ارشد میکروبیولوژی ازاد هستم و ۲۶ سالمه
  میخواستم بدونم شرایط تحصیل در دانشگاه های بدون کنکور چی هست؟ اصلا بدون کنکور هست؟یا باید کنکور سرلسری شرکت کنیم؟من هیچ اطلاعاتی ندارم میشه لطفا راهنماییم کنید. میخوام دکتری هماتولوژی بخونم باید چیکار کنم؟اصلا این رشته و این مقطع را دانشگاه بین المللی داره؟هزینه هر ترم چقدره واسه رشته دکتری هماتولوژی و رشته دندانپزشکی یا ارشد تغذیه؟

 955. سلام ببخشید من ارشد میکروبیولوژی ازاد هستم اگه بخوام بین الملل ادامه تحصیل بدم درسهام معادل سازی میشه یا نه؟مثلا برای رشته دندانپزشکی یا بینایی سنجی یا فیزیوتراپی؟ایا معدل کارشناسی ارشدم باید ۱۸ به بالا باشه یا فرقی نداره؟
  ایا شماره تلفنی هست تا اطبلعات لازم را بپپرسم؟

 956. سلام.من رشتم ریاضیه وامسالم کنکور ریاضی میدم.ایا راهی هست برم پزشکی یا دارو سازی؟باید کنکوره تجربی بدم؟منطقه۲هستم.ممنون میشم جوابمو بدین

 957. با سلام کارشناسی فیزیک هسته ای فارغ التحصیل سال ۸۰ هستم میخواستم در رشته پزشکی پردیس ادامه بدهم لطفا راهنمایی بفرمایید.

 958. سلام بدون کنکور است؟ شرایطش چجوریه؟میتونم ثبت نام کنم؟

 959. سلام.من دانشجوی دانشگاه روزانه دولتی ورودی۹۲ هستم.در کارنامه سازمان سنجش مجاز به انتخاب دانشگاه های بین الملل شدم.در انتخاب رشته هم مشاور ،چند دانشگاه از این گروه رو برام انتخاب کرد ولی متاسفانه قبول نشدم،راه دیگه ای برای ورود به این دانشگاه ها نیست؟ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

 960. سلام میخواستم بدونم این دانشگاهی ک میگید شرایط و شهریه اش چه قدر هست؟میشه فقط داخل ایران بود و به خارج از کشور نرفت؟؟ باتشکر

 961. سلام. من دانشجوی ترم آخر کارشناسی رشته بیوتکنولوژی هستم. میخواستم بدونم در چه راه حلی وجود دارد که بتوانم در رشته ی دنندانپزشکی دانشگاه بین الملل پذیرش شوم؟ (با ذکر این نکته که وقت و حوصله ی درس خواندن برای کسب رتبه ی بالا در کنکور سراسری را ندارم ) با سپاس و تشکر فراوان

 962. باسلام
  من معدل کتبیم۱۴٫۳۰
  برای قبولی در رشته پزشکی داندان یا دارو دانشگاه بین الملل قبولی در کنکور سراسری ضروری است؟راه دیگری که بدون کنکور باشد ندارد؟(هزینه مهم نیست)
  اگر قبولی در کنکور الزامی است تا چه رتبه ای را پذیرش میکنند؟
  دانشگاه بین المللی داریم توایران که رتبه ۳۰تا۴۰ هزار بتونه پزشکی دندان یا دارو توش قبول شم
  خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید…

 963. سلام میشه لطفا در مورد پذیرش بدون کنکور در رشته پزشکی اطلاعات بدید

 964. با سلام من امسال دومین باره که میخوام کنکور بدم.معدل کلم هم تقریبا ۱۶ هست.آیا بدون کنکور میتونم برم تو این دانشگاه ها؟ من به خاطر اینکه پارسال قبول نشدم دچار مشکلات خانوادگی خیلی زیادی سر این مسال شدم. خواهش میکنم اگه راه دیگه ای داره بگید.

 965. سلام و خسته نباشید من به تازگی پیش دانشگاهی(تجربی)را تمام کردم و داوطلب کنکور تجربی۹۳ هستم با معدل کتبی۱۹٫۲۹منطقه۳
  لطفا بهم بگید شرایط پذیرش در رشته پزشکی بین الملل چیست؟؟آیا اعتبار مدرک این دانشگاه از دانشگاه های دولتی کمتره یا بیشتره؟
  کادر دانشگاه و اساتید بین الملل با دانشگاه دولتی و آزاد چه فرقی داره؟
  حداقل و حداکثر شهریه درخواستی از دانشگاه های مختلف بین الملل را اعلام بفرمایید
  ممنون

 966. سلام ! دانشجوی ترم چهار میکروبیولوزی هستم و قصد تغییر رشته دارم! معدل دیپلم ۱۹ !شرایط ورود به دانشگاه بدون کنکور برای رشته پزشکی یا دندان پزشکی رو میخواستم و هم چنین هزینه ش رو! برای خوندن پزشکی یا دندانپزشکی بدون کنکور در ایران باید چه کرد ؟ خواهش میکنم به جوابتون سریعا نیاز دارم

 967. با سلام ,شرایط ورود به دانشگاه بین المل در رشته بینایی سنجی رو بدونم و ایا داشتن سهمیه تاثیری در قبولی دارد؟ با تشکر

 968. سلام
  پذیرش دانشجو بدون کنکور امکان دارد؟؟؟
  شرایط لازم برای پذیرش چیست؟؟؟

 969. پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی بدون کنکور امکان دارد؟؟؟

 970. سلام ! دانشجوی ترم ۶بیوتکنولوزی هستم و معدل دیپلم ۱۸ !شرایط ورود به دانشگاه بدون کنکور برای رشته پزشکی یا دندان پزشکی رو میخواستم و هم چنین هزینه برای خوندن پزشکی یا دندانپزشکی بدون کنکور در ایران باید چه کرد ؟

 971. با سلام من امروز کنکور دادم ولی درصد هام خوب نشد اما باید بگم دانش اموز خوبی هستم و معدله نهایی ۱۹٫۷۰ و بیش دانشگاهی هم بالا ۱۹ و مشکله مالی نداریم و میتونیم هزینه رو بدیم و زبان و کامبیوتر هم بلدم و کارای دیگه میخواستم ببرسم میتونم تو دانشگاه ارسسسس جلفا دارو سازی بخونم؟؟لطفا زود جواب بدین.ممنون

 972. باسلام،میخواستم شرایط داروسازی بین المللی بدون کنکورو بدونم،و برای شروع باید از کجا اغاز کنم.با سپاس

 973. سلام میخوام پزشکی بخونم .راهنماییم کنید از کجا باید شروع کنم . ترمی چقد هزینش میشه

 974. باسلام میخواستم بدونم بدون کنکور میشه وارد دانشگاه بین المللی بشم و پزشکی بخونم؟راه های موجود رو خواهشا بگین

 975. باسلام میخواستم بدونم بدون کنکور میشه وارد دانشگاه بین المللی بشم و پزشکی بخونم؟راه های موجود رو خواهشا بگین
  لیسانس فیزیوتراپی از دانشگاه شیرازم معدل دیپلم و پیش دانشگاهیم بالای ۱۹ است،ایا داشتن سهمیه تاثیری هم دارد یاخیر؟
  شرایط ورود به دانشگاه بدون کنکور برای رشته پزشکی یا دندان پزشکی رو میخواستم و هم چنین هزینه برای خوندن پزشکی یا دندانپزشکی بدون کنکور در ایران چقدر هست؟؟

 976. سلام
  من رتبه ی کنکور۹۳ ام ۲۰۰۰منطقه ۳ شده ولی معدل دیپلمم خیلی پایین هست.ایا در رشته داروسازی قبول میشم؟

 977. سلام میخواستم بدونم بدون کنکور میشه وارد دانشگاه بین المللی بشم و پزشکی یا داروسازی بخونم؟

 978. سلام من قصد دارم به خارج از کشور برم برای تحصیل در رشته دندانپزشکی یا داروسازی اما اگه شرایط داخل ایران (بدون کنکور)فراهم باشه انرژی و پولی که می خواد صرف اونجا بشه همین جا تو کشور خودم صرف می کنم.حالا لطفا جوابمو بدین ک میشه بدون کنکور پذیرفته بشم؟
  شرایطشم بگین لطفا.

 979. سلام
  ببخشید من رشته ام علوم تجربی است و معدلم ۱۸/۵ است ،در سال ۸۲ با رتیه ۴۰۰۰ در رشته زیست شناسی سراسری قبول شدم ودارای لیسانس زیست گرایش دریا می باشم،آیا الان بدون کنکور می توانم پزشکی بین الملل بخوانم یا باید دوباره کنکور بدهم. متشکرم

 980. باسلام برای ورود به دانشگاه های بین الملل کنکور قبولی در کنکور الزامی است .
  ولی میتونید بعد از خوندن یک سال یعنی پاس کردن ۳۶ واحد انتقال بگیرید به دانشگاه های داخل کشور.

 981. سلام من معدل کلم ۱۶:۳۵ هست میتونم در رشته ی دندون پزشکی یا پزشکی تو واحد بین الملل تحصیل کنم مشکل مالی ندارم
  برای خارج از کشور اقدام کردم مهر ماه عازمم میخام بدونم راهی هست ک نرم خارج از کشور؟و همینجا درسمو بخونم

 982. باسلام.میخواستم شرایط ورود بدون کنکور برای داروسازی بین المللی بدونم!شرایطش و اینکه از کجا باید شروع کنمو لطفا بهم بگین.ممنونم

 983. با سلام
  لطفا اسامی واحدهای بین المللی را برایم بفرستید

 984. با سلام -شرایط برای ورود به رشته دندانپزشکی چگونه است در ضمن در کنکور ۹۳ شرکت کرده ام

 985. با سلام لطفا بگین که برای قبولی دندانپزشکی دانشگاه ازاد و بین الملل هر کدام باید به کدام رتبه در کارنامه یا تراز توجه کنیم؟و ایا رتبه در زیرگوه ها برای این دو اهمیتی دارد ؟و تا حدود چه رتبه ای در منطقه ۱ در این دو دانشگاه قبول میشویم؟ممنون میشم زود تر جواب بدید

 986. سلام من دانشجوی هوشبری در حال تحصیل در دانشگاه دولتیم ایا میتونم به پزشکی بین الملل بیام

 987. با سلام من فارغ الحصیل زبانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد هستم. می خواستم بدونم ایا در واحد های بین المل می تونم بدون کنکور دنداپزشکی بخونم؟ با تشکر

 988. با عرض سلام و خسته و نباشید
  من میخواستم دندانپزشیک بخونم اما میخواستم بدونم بدون کنکورم میشه:؟
  شرایط و شهریه و دانشگاهش و ورودی گرفتن … نمیدونم میشه برام توضیح بدین
  با نهایت تشکر

 989. سلام میخوام در رشته داروسازی کرمانشاه تحصیل کنم اگه معدلم پایین باشه میشه؟ شرایط ورودش رو بهم میگین؟ ممنون

 990. salam..man emsal arshade mamaie sherkat kardam mojaz nashodam.mitunam beynolmelal sabte nam konam?moadele lisansam 17.58.moadele diplom 17.vase pezeshki chetor?mishe bedune azmun sherkat konam

 991. سلام میخواستم شرایط پذیرش در دانشگاه های بین المللی رو در رشته ی دارو سازی بدونم و همچنین هزینه ای که برای هر ترم باید متقبل بشوم.ایا باید کنکو داد؟

 992. با عرض سلام
  شرایط ورود به رشته پزشکی در دانشگاه واحد بین الملل را میخواستم، آیا بدون کنکور میتوان وارد شد، شرایط ثبت نام را میخواستم و هزینه.
  من فارغ التخصیل ارشد زمین شناسی هستم.

 993. باسلام ببخشیدمیخواستم ازهزینه های هرترم بین الملل پزشکی قبول شم امسال سال اخرکارشناسیمه میتونم همین امسال توی کنکورشرکت کنم وهمزمان باگذروندن طرحم درسم بخونم ودکترشم؟این ارزومه

 994. سلام,من در حال حاضر دانشجوی ای تی غیر انتفاعی تهران هستم اما چون به پزشکی علاقه دارم و پشت کارم هم خوبه,میخواستم بدونم ایا برای پردیس های بین الملل میتونم پزشکی بدون کنکور ثبت نام کنم؟
  واگر بخونم برای کنکور تا حد اکثر چه رتبه هایی در این دانشگاه قبول میشن؟شهرش هم برام مهم نیست هرجا باشه میتونم برم,ممنون میشم جواب بدین.

 995. سلام.من دانشجوی سال اخرپرستاری دوره روزانه هستم.ایامیتوانم سال اینده واردرشته داروسازی پردیس شوم باتوجه به اینکه گذراندن طرح برای ما اجباریست.وشرایط ورود به رشته داروسازی درپردیس چیست

 996. تاریخ ثبت نام در دانشگاه بین الملل علوم پزشکی دانشگاه اصفهان در رشته ی دندانپزشکی چه موقع است؟

 997. salam man moadele katbim 13/90hastesh.mitonam sabtenam konam? age are lotfan begin hazinash chand mishe
  سلام من معادله کتبیم ۱۳/۹۰هستش.می‌تونم ثبت‌نام کنم؟ اگه آره لطفا بگین هزینش چند می‌شه.

 998. Salam mishe bedon konkor bara darosazi sabtnam kard ?sharayetesh chiye?hazinash chegadreh?
  سلام می‌شه بدون کنکور برا داروسازی ثبتنام کرد ؟شرایطش چی‌؟هزینش چقدره؟

 999. سلام میشه شرایط دانشگاه بین الملل رو بگین و اینکه رتبمون چند باشه ک قبول بشیم لطفا بگید اخه خیلی مهمه من نمخیخوام خارج از کشور درس بخونم دوس دارم توی کشور خودم باشم اما باید بدونم رتبه باید حدودا چن باشه ینی نمیشه فقط مجاز بشیم!؟ینی حتما باید رتبه بالایی داشته باشسم اگ اینجوره پی این دانشگاه بین المللی ب چ دردی میخوره!!!!!لطفا همه ی شرایطشو بگین

 1000. ایا بین الملل بدون کنکور است؟شرایط خاصی دارد ؟ممنونمشم اگر پاسخ دهید.

 1001. نحوه انتخاب رشته پزشکی و دندان واحدهای خودگردان چگونه است؟با توجه به اینکه امسال بصورت متمرکز پذیرش دارند!
  خیلی ممنون از لطفتان

 1002. slm man rotbam 11555 shode mikhastam bebinam pezeshki ya daro ya dandon ghabol misham ?mammon misham begin che shahrayi
  سلّم من رتبم ۱۱۵۵۵ شده می‌خواستم ببینم پزشکی‌ یا دارو یا دندون قبول میشم ؟مممن میشم بگین چه شهریی

 1003. سلام. من در کنکور سراسری شرکت کردم ولی متاسفانه مجاز ب انتخاب رشته روزانه و نوبت دوم نشدم اما در کادر زیر دانشگاه بین الملل{ پردیس خود گردان} مجاز نوشته شده ایا میتوانم رشته داروسازی دانشگاه بین الملل ابادان ثبت نام کنم؟

 1004. سلام من معدل نهایی ۳ ۱۹/۴۰٫ معدل کل ۱۹/۷۸ پیش دانشگاهیم ۱۹٫۷۰ رتبه کنکورمم بد نیس مشکل مالی هم واسه بین الملل ندارم از شرایطش واسه ثبت نام خبر ندارم میشه من رو مطلع کنید؟

 1005. سلام. دارای معدل کل ۱۸/۵۵ و معدل پیش دانشگاهی ۱۷ هستم. جهت پذیرش و ثبت نام در دانشگاه علوم پزشکی بین الملل مشهد یا هر شهر دیگر چه کنم؟

 1006. salam man konkur 93 sherkat kardam vali sarasari mojaz nashodam moadel katbim 13/43 has mitonam bedone konkur darusazi ardabil ya ormiye sabte nam konam? hazinash chegade?
  سلام من کنکور ۹۳ شرکت کردم ولی‌ سراسری مجاز نشدم معدل کتبیم ۱۳/۴۳ هس می‌تونم بدون کنکور داروسازی اردبیل یا ارومیه ثبت نم کنم؟ هزینش چقده؟

 1007. adres daneshgah hayi ke nevshtin to ardabil ya ormiye kojas?
  آدرس دانشگاه‌هایی‌ که نوشتین تو اردبیل یا ارومیه کجاس؟

 1008. سلام من رتبم ۵۷ هزار شده… میتونم تو بین المللی سونوگرافی یا پیرا پزشکی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟

 1009. سلام من قصد دارم به خارج از کشور برم برای تحصیل در رشته دندانپزشکی یا داروسازی اما اگه شرایط داخل ایران (بدون کنکور)فراهم باشه انرژی و پولی که می خواد صرف اونجا بشه همین جا تو کشور خودم صرف می کنم.حالا لطفا جوابمو بدین ک میشه بدون کنکور پذیرفته بشم؟
  شرایطشم بگین لطفا.

 1010. سلام میخواستم ببینم اگه دوره ی روزانه مجاز نشیم میتونیم برای دانشگاه بین الملل اقدام کنیم ؟ رتبه برای ثبت نام بین الملل مهمه؟ شرایط برای پذیرش در رشته ی داروسازی چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید

 1011. سلام
  من لیسانس دامپزشکی دارم اما میخواهم رشته دندانپزشکی بخونم لطفا راهنماییم کنید
  میتونم بدون کنکور در دانشگاه بین الملل ثبت نام کنم ؟
  خواهش میکنم زود جواب بدید فوریه
  متشکرم

 1012. سلام میخواستم ببینم برای ثبت نام در دانشگاه بین الملل باید دوره های روزانه رو مجاز شده باشیم ؟ رتبه مهمه ؟ پذیرش داروسازی توی این دانشگاه ها چه جوریه ؟

 1013. رتبه برای دانشگاه بین الملل مهم است ؟ شرایط پذیرش در رشته ی داروسازی در دانشگاه های بین الملل چگونه است ؟

 1014. با سلام
  لطفا در خصوص هزینه های دانشگاه بین الملل اطلاعاتی رو ارائه بفرمایید

 1015. سلام امسال کنکور دادم و رتبم ۱۷هزار شد معدل نهایم ۱۸ بود احتمال قبولی بین الملل رشته داروسازی رو دارم؟

 1016. Salam man 20salame.emsal sal sevom bood konkoor midadam.dabirestanam tizhooshan bood vaali be dalayeli oft tahsili kardamo ba moadele diplom 15.5 v pish 16 faregho thsil shodam.faghatam pezeshki mikham.khob konkooram bad mishod choon kolan az rodars paridamo nashod dige mese ghbl.rotbe mnatagham 23000 shod mantaghe 1 lotfan begid cheghadr shans daram ta beinolmelal pezeshki biaram? Bahooshamo midoonam az pas darsa barmiam.lotfan haghighato begid va mano rahnamayi konid ta eghdam konamt

  سلام من ۲۰سالمه.امسال سال سوم بود کنکور میدادم.دبیرستانم تیزهوشان بود والی‌ به دلایلی افت تحصیلی‌ کردمو با معادله دیپلم ۱۵.۵ و پیش ۱۶ فارغو تحصیل شدم.فقطم پزشکی‌ می‌خوام.خوب کنکورم بد میشد چون کلا از ردرس پریدمو نشد دیگه مس قبل.رتبه منتقم ۲۳۰۰۰ شد منطقه ۱ لطفا بگید چقدر شانس دارم تا بین‌الملل پزشکی‌ بیارم؟ بهوشمو میدونم از پس درسا برمیام.لطفا حقیقتو بگید و منو راهنمایی‌ کنید تا اقدام کنم

 1017. سلام.میخواستم بدونم تا حدود چه رتبه ای میشه پردیس رشته دارو قبول شد؟
  پزشکی و دندون چطور؟

 1018. سلام من امسال کنکور دادم و رتبم ۲۵۰۰۰ شده با معدل ۱۹٫۵۰
  میخوام بدونم به جز معرفی سازمان سنجش دیگه چه راهی برای ورود به پزشکی و داروسازی واحدهای بین الملل هست؟؟؟

 1019. شرایط پذیرش در پردیس های خودگردان دانشگاه علوم پزشکی همدان چیست؟
  هزینه ی تحصیل در رشته های داروسازی و دندان پزشکی و پزشکی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی همدان چقدر است؟
  رتبه ی مورد نیاز برای پذیرش در پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی همدان چقدر است؟
  با داشتن سهمیه ایثارگری تاثیری در پذیرش در همین پردیس وجود دارد؟

 1020. با سلام من دانشجوی دکترای ژنتیک هستم. تمایل به تحصیل در رشته پزشکی دارم. آیا راهی برای من وجود دارد که با پرداخت شهریه و بدون آزمون( با معدل یا مقاله یه…) این کار را انجام بدهم؟ خیلی ممنون میشم اگه من را راهنمایی بفرمایید. از همکاریتون ممنون.

 1021. سلام.من ۲۳۰۰۰هست ومعدل دیپلمم۱۹ هست امکان داره داروسازی پردیس بین المللی قبول بشم؟

 1022. با سلام من در کنکور سراسری ۹۳ منطقه ۱ رتبه کشوری بدون اعمال سهمیه ۴۰۰۶۶۷ شدم ضمنا نیمه حجضوری وو جازی و پردیس خودگردان و پیام نور مجاز شدم
  آیا با این رتبه پزشکی پردیس شیراز رو میارم؟
  هزینه ش ترمی چند در میاد؟

 1023. سلام..ایا با رتبه ی ۴۲۰۰۰کنکور سراسری میتوان در شعب بین الملل کشور در رشته ی پزشکی تحصیل کرد؟دانش اموز تیزهوشانم با معدل کتبی۱۸/۰۳٫اگه میشه پاسخ بدید..و اسم دانشگاهی که میتونم برا پزشکی قبول بشم بهم بگید…

 1024. سلام دندون پزشکی بین الملل قشم تا چ رتبه ای پذیرش دارد؟؟

 1025. با سلام
  آیا می توانم در باره هزینه رشته پزشکی بپرسم که هر ترم چقدر میشه ؟ در ضمن چه شهرهایی این رشته را دارد ؟
  آیا واقعا بدون کنکور است ؟

 1026. من لیسانس بهداشت عمومی یزد دارم ایا میتونم بون کنکور پزشکی دانشگاه بین المللی احمد اباد یزد بخوانم در ضمن معدل دیپلمم ۱۵٫۵سال ۷۸هستزمان ثبت نام کی است

 1027. با سلام
  می خواستم بپرسم با رتبه ۴۸۰۰ منطقه یک شیراز امکان قبولی در رشته دندانپزشکی واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شیراز هست یا نه؟
  ممنون می شم پاسخ بدین

 1028. salam hazineha chetori shod hmoon sali 16 milion?
  سلام هزینه‌ها چطوری شد همون سالی‌ ۱۶ میلیون؟

 1029. سلام رتبه کشوری من ۲۷۰۰۰ است میخواسم ببینم دارو سازی جایی قبول میشم مرسی

 1030. سلام
  من دیپلم ریاضی دارم امسالم کنکور ریاضی دادم ولی مایل به تحصیل در رشته دندانپزشکی یا داروسازی هستم ایا میشه خارج از ظرفیت دانشگاه های بین المللی ایران شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

 1031. سلام من رتبم ۶۵۰۰ منطقه ی یک شدومعدل کتبی نهایی سومم ۱۶/۶۷ ومعدل کل دیپلمم۱۸/۷۶ ومعدل سال چهارمم ۱۶می خوام بدونم که ایا من یکی از رشته های دارو دندان یا پزشکی بین الملل مشهد قبول میشم؟

 1032. سلام ددانشجو ترم ۴پرستاری سراسری هستم علاقه به ررشته زشکی دارم ایا باید مجددا کنکور سراسری دهم تا در پردیس بین الملل مشهد قبول شوم؟یا بدون کنکور هم باتوجه به رتبه ام در کنکور ۹۱میتوانم شرکت کنم؟لفا راهنمایی بفرمایید

 1033. سلام.خیلی نگرانم من رتبه منطقه ۳ شده ۷۴۰۰ چیزی که یکی از مشاورا گفت این بود که اصلا بین الملل نمیاری خیلی نگران شدم میخوام بدونم واقعا هیچ امیدی نیست؟؟؟

 1034. سلام میخواستم بدونم برای قبول شدن تو پزشکی-دندانپزشکی و داروسازی تو دانشگاه پردیس باید فوقش چه رتبه ای ذاشته باشیم؟

 1035. باسلام.من امسال مجاز روزانه نشدم.میتونم وارد دانشگاه بین الملل بشم؟ازنظرپول هرچی باشه مشکلی ندارم

 1036. سلام اگه تو روزانه مجاز نشده باشیممیشه بین المللی رشته های پزشکی قبول شد؟

 1037. سلام می خواستم بدونم با رتبه ی ۱۶۲۳۳ منطقه ی ۲ می توان از پردیس های خود گردان قبول شد؟

 1038. منظورم از قبول شدن ،قبول شدن در رشته ی پزشکی هستش (با رتبه ی ۱۶۲۳۳ ی منطقه ی ۲ پردیس های خود گردان)

 1039. سلام. من کنکور ۹۳ شرکت کردم. رتبم شده ۶۲۰۰ منطقه ۲٫ چقد احتمال داره دارو بین الملل مشهد قبول شم؟ شهرای دیگه چطور؟

 1040. با سلام – دوتا سیوال دارم ۱- تا چه رتبه ای حدودا میشه رشته های دندان و داروسازی بین الملل قبول شد ؟ ۲- دانشجویی که از این دانشگاه فارغ التحصیل میشه آیا مدرکش برای دانشگاههای اروپا و امریکا قابل قبوله و مثلا میتونه پزشک عمومی رو که اینجا تموم میکنه برای ادامه بره خارج یا نه سخته و باید دوباره امتحان بده . چون فارغالتحصیلهای فقط رشته های پزشکی ایران اونجا مشکل دارن میخواستم بدونم بین الملل هم همینطوره ؟ بسیار از راهنمایی شما سپاسگزارم

 1041. سلام.میخواستم بدونم آخرین رتبه قبول شده در پزشکی پردیس تهران چنده؟

 1042. با سلام
  می خواستم بدونم میشه بدون کنکور در دانشگاه ها بین المللی در رشته پزشکی یا داروسازی شرکت کرد ؟

 1043. رتبه و منطقه زیاد مهم نیست. تراز (نمره کل نهایی زیر گروه مربوطه ) مهم تره پارسال تراز نمره حدود ۱۰۰۰۰ به بالا پزشکی ، دندون و داروی روزانه – حدود ۹۰۰۰ به بالا دانشگاه آزاد و حدود ۸۰۰۰ به بالا پردیس ( در مورد پردیس ۱۰۰ درصد مطمئن نیستم. چون کارنامه ای پیدا نکردم .فقط از این طرف و آن طرف شنیدم . ولی در مورد آزاد ۱۰۰ درصد مطمئن هستم) قبول میشدند . امسال که ظرفیت کل ۱۲۰۰ نفر کاهش پیدا کرده میتونم حدس بزنم تراز ۱۰۵۰۰ به بالا روزانه، ۹۵۰۰ به بالا آزاد و ۸۵۰۰ به بالا پردیس قبول شن. کاملا مطمئن نیستم. البته بهتره در این مورد بیشتر تحقیق کنید.

 1044. با سلام
  من در کنکور۹۳ شرکت کردم و رتبه ۷۳۰۰را در منطقه۳ کسب کردم.به نظر شما من میتونم لا این رتبه در دانشگاه آزاد مشهد یا جاهای دیگه در رشته پزشکی قبول بشم؟
  آیا میدونید آخرین رتبه منطقه ۳ که اونجا پذیرفته شده چنده؟
  اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

 1045. سلام میخواستم بدونم برای قبول شدن تو پزشکی-دندانپزشکی و داروسازی تو دانشگاه پردیس باید فوقش چه رتبه ای ذاشته باشیم؟

 1046. سلام میخواستم بدونم برای قبول شدن تو رشته پزشکی-دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه پردیس باید نهایت چه رتبه ای ذاشته باشیم؟

 1047. سلام میخواستم بدانم که با رتبه ۷۶۰۰ منطقه یک امکان قبولی در رشته داروسازی دانشگاه بین الملل وجود دارد یا خیر. اگر هست در کدام دانشگاه شانس بیشتری دارم؟ با تشکر

 1048. سلام.میخواستم بدونم برای بین الملل در رشته دندانپزشکی وپزشکی وداروسازی تا چه رتبه ای قبول میشه؟

 1049. با سلام چطور میتونم در ازمون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی در رشته پزشکی و … شرکت کنم؟ و چه موقع باید ثبت نام کرد؟

 1050. سلام من امسال در کنکور سراسری شرکت نکردم چطور میتونم در رشته های پزشکی بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه قبول بشم

 1051. سلام با رتبه ۵۹۰۰ منطقه۱ دانشگاه آزاد بین الملل کیش یا قشم پزشکی قبول میشم؟

دیدگاهی بنویسید (ایمیل معتبر وارد کنید تا پاسخ آن را به ایمیلتان بفرستیم.)


+ 9 = 17