زمان اعلام اسامی واجدین شرایط شرکت در مصاحبه آزمون دکتری

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اتمام مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری  ، از اعلام اسامی واجدین شرایط شرکت در مصاحبه آزمون دکتری  در ۱۵ اردیبهشت ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه ۴۵ هزار و ۱۰۶ داوطلب مجاز به انتخاب رشته آزمون دکتری شده‌اند، گفت: تا کنون ۳۱ هزار و ۵۷۰ داوطلب معادل ۷۰ درصد نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده‌اند.

وی افزود: داوطلبان باید در مهلت باقی مانده هر چه سریعتر برای انجام انتخاب رشته به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

توکلی با بیان اینکه اسامی واجدین شرایط شرکت در مصاحبه حداکثر در پنج کد رشته محل استخراج روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه اعلام می‌شود، اظهارکرد: بدیهی است پس از انتخاب رشته توسط داوطلبان مجاز به انتخاب رشته با توجه به ظرفیت هر یک از کد رشته‌ محل‌های تحصیلی و بر اساس اولویت کد رشته محل‌های انتخابی و نمرات علمی آزمون و همچنین با در نظر گرفتن سایر ضوابط (سهمیه رزمندگان، مربی و سایر…) از بالاترین نمره تا چند برابر ظرفیت هر کد رشته محل فهرست اسامی داوطلبان واجد شرایط شرکت در مصاحبه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام می‌شود.

وی افزود: داوطلبانی که فهرست اسامی آن در ردیف معرفی‌شدگان برای مصاحبه اعلام می‌شود باید با توجه به جدول زمانی اعلام شده در اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی آنان بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد، با به همراه داشتن مدارک لازم به شرح مندرج در اطلاعیه و مدارکی که موردنظر دانشگاه مصاحبه کننده است به موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه و در مصاحبه شرکت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آغاز زمان مصاحبه معرفی‌شدگان از دهه سوم اردیبهشت ماه، گفت: این دسته از داوطلبان باید با همراه داشتن مدارک لازم و بر اساس برنامه زمانی که آن زمان اعلام می‌شود، به دانشگاه‌های پذیرنده دانشجو مراجعه کنند.

انتهای پیام

Loading...
 • شرایط قبول در مصاحبه دکترا
 • اعلام اسامی پذیرش شرکت انتخاب
 • اعلام برندگان برای مصاحبه در دانشگاه تهران ازمون دکترا
 • زمان مراجعه جهت مصاحبه دکتری
 • شرایط انتخاب رشته پزشکی در۹۴
 • واجدین شرایط برای شرکت در دکتری
 • واجدین شرایط تکمیل ظرفیت
2 comments on “زمان اعلام اسامی واجدین شرایط شرکت در مصاحبه آزمون دکتری
 1. Shabnam گفت:

  برای تکمیل ظرفیت دکترا فرم یا چیزی باید پر کرد؟
  کی‌ علم می‌شه؟
  کسی می دونه؟

 2. Shabnam گفت:

  برای تکمیل ظرفیت دکترا فرم یا چیزی باید پر کرد؟اصلا کی‌ علم می‌شه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *