پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه تهران ۲ و دکتری پولی سال 1392

پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه تهران ۲ – دکتری پولی ۱۳۹۱
نخستین دوره پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه تهران ۲ پردیس البرز در ۲۶ رشته تحصیلی آغاز شد.ثبت‌ نام پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران پردیس البرز آغاز شده و تا ۲۶ مهر ماه ادامه خواهد داشت. نحوه پذیرش دانشجوی دکتری پولی دانشگاه تهران ۲ – پردیس البرز از طریق سایت دانشگاه تهران به نشانی www.ut.ac.ir قابل دریافت است.

3 3 پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه تهران ۲ و دکتری پولی سال 1392

دانشگاه تهران

پردیس البرز دانشگاه تهران برای سال تحصیلی ۹۲-۱۳۹۱ در رشته‌های زیر و برای هر رشته ۵ نفر و در مجموع ۱۳۰ دانشجوی دکترا می‌پذیرد:
مجموعه رشته علوم جغرافیایی (جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری، جغرافیای سیاسی)
مجموعه رشته مدیریت (مدیریت بازرگانی – گرایش سیاست‌گذاری بازرگانی، مدیریت – گرایش مدیریت تولید و عملیات، مدیریت دولتی – گرایش تصمیم‌گیری و خط مشی‌گذاری عمومی، مدیریت – گرایش مدیریت منابع انسانی، مدیریت – گرایش مدیریت مالی، مدیریت تکنولوژی، مدیریت رسانه)
مجموعه رشته حسابداری (حسابداری)
مجموعه رشته الهیات (فقه و مبانی حقوق اسلامی)
مجموعه رشته زبان و ادبیات فارسی (زبان و ادبیات فارسی)
مجموعه رشته تربیت‌بدنی و علوم ورزشی (آسیب‌‌شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی، برنامه‌ریزی و مدیریت ورزشی، فیزیولوژی ورزشی، رشد و تکامل و یادگیری حرکتی)
مجموعه رشته محیط‌زیست – برنامه‌ریزی (محیط‌زیست – برنامه‌ریزی)
مجموعه رشته آموزش زبان انگلیسی (آموزش زبان انگلیسی)
مجموعه رشته زبان و ادبیات انگلیسی (زبان و ادبیات انگلیسی)
مجموعه رشته مهندسی صنایع (مهندسی صنایع)
مجموعه رشته حقوق (حقوق خصوصی، حقوق عمومی، حقوق بین‌الملل)
مجموعه رشته شیمی (نانوشیمی، شیمی کاربردی)
مجموعه رشته علوم اجتماعی (جامعه شناسی)
بر این اساس دانشگاه تهران برای پردیس البرز بر اساس شیوه‌نامه داخلی خود دانشجو می‌پذیرد و محل تحصیل استان البرز (شهرستان کرج) خواهد بود.
شهریه مقطع دکتری پردیس البرز دانشگاه تهران در گروه های علوم انسانی و علوم اجتماعی و رفتاری به صورت علی‌الحساب ۴۵ میلیون تومان و برای سایر دوره‌ها ۵۵ میلیون تومان تعیین شده است.

به گزارش ایسنا مدارک و شیوه پذیرش دانشجو در سایت دانشگاه تهران منتشر شده است و داوطلبان باید پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط پذیرش نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

گفتنی است، اولویت پذیرش با مجازین آزمون دکتری ۹۱ است . همچنین دارا بودن معدل کل ۱۴ از ۲۰ در مقطع کارشناسی ارشد و کسب حدنصاب آزمون زبان از دیگر شرایط لازم برای پذیرش است.
پذیرش دانشجو در این شعبه دانشگاهی با برگزاری آزمون اختصاصی در ۲ مرحله کتبی و بررسی سوابق و مصاحبه انجام می‌شود که زمان آزمون متعاقبا اعلام خوهد شد.

شهریه دکتری پولی
شهریه دوره دکتری در پردیس البرز دانشگاه تهران

علوم انسانی ۴۵ ‌میلیون ‌تومان
علوم ‌جتماعی‌و ‌رفتاری ۴۵ میلیون تومان
فنی و مهندسی ۵۵ میلیون تومان
علوم پایه ۵۵ میلیون تومان

رشته هایی که در این دوره ارایه می‌شوند شامل علوم جغرافیایی با دو گرایش، مجموعه مدیریت با هفت گرایش، حسابداری، الهیات، زبان و ادبیات فارسی، تربیت بدنی و علوم ورزشی با چهار گرایش، محیط زیست-برنامه ریزی، آموزش زبان انگلیسی، مهندسی صنایع، حقوق با سه گرایش، شیمی با دو گرایش و علوم اجتماعی با گرایش جامعه شناسی است.
داوطلبان برای اطلاعات بیشتر می توانند به سایت دانشگاه تهران به آدرس http://www.ut.ac.ir مراجعه کنند.

 • دکترای بدون آزمون ۹۲
 • دانشگاه پردیس البرز
 • پذیرش دانشجو پزشکی بدون کنکور
 • پذیرش دانشجو بدون کنکور دکتری ۹۲
 • پردیس دکترا
 • دکترای پولی
 • دانشگاه ارشد بدون کنکور
 • پذیرش پزشکی بدون کنکور
 • پردیس دانشگاه
 • سایت دانشگاه پردیس البرز
 • پذیرش دانشجوی دکترای پولی
 • پذیرش دانشجوی پزشکی بدون کنکور
 • دانشگاه بدون کنکور در مقطع دکتری پردیس تهران
 • پذیرش بدون ازمون دکتری
 • دکتری بدون آزمون ۱۳۹۲
 • دکترا بدون کنکور دانشگاه تهران
 • ثبت نام دکتری بدون آزمون
 • پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقطع دکترا
 • پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی بدون کنکور
 • پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران
 • دانشگاه تهران واحد البرز
 • دکتری بدون کنکور دانشگاه تهران
 • دکتری مدیریت بدون کنکور
 • دکتری پردیس
 • دکترای مدیریت بدون کنکور
 • دانشگاه پردیس البرز کرج
 • پردیس بین الملل البرز
 • دکتری بدون آزمون بهمن ۹۱
 • شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون
 • دکتری بدون آزمون سال ۹۲

برای از دست ندادن جدیدترین اطلاعیه ها و آخرین اخبار آزمون دانشگاه آزاد ، وزارت بهداشت و کنکور سازمان سنجش ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

27 Responses

 1. با دریافت شهریه ۴۵ تا ۵۵ میلیون تومان
  ثبت‌نام آزمون دکتری شهریه‌ای در دانشگاه تهران آغاز شد/ظرفیت و شهریه دوره‌ها

 2. با شهریه ۴۵ تا ۵۵ میلیون تومانی
  ثبت‌نام پردیس البرز دانشگاه تهران در ۲۶ رشته تحصیلی دکتری آغاز شد
  خبرگزاری فارس: ثبت‌نام پردیس البرز دانشگاه تهران در ۲۶ رشته تحصیلی در مقطع دکتری برای سال تحصیلی ۹۲-۹۱ آغاز شد.

 3. هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی

  هر پذیرفته شده ای باید مبلغ ۷۰ هزار تومان بابت هزینه خدمات آموزشی جهت برگزاری مسابقات ورزشی، سمینارهای منطقه ای، دبیرخانه مناطق، تهیه کارت دانشجویی و کمک به صندوق رفاه دانشجویی را به همراه شهریه نیمسال نخست به شماره حساب جاری محل دانشگاهی قبولی واریز کند و این مبلغ فقط یک بار در طول دوره از هر پذیر فته شده دریافت می شود.

  حق بیمه حوادث مبلغ ۲ هزار تومان است که هر پذیرفته شده باید آن را به حسابی که دانشگاه مشخص می کند واریز کرده و رسید آن را به واحد تحویل دهد.

  دریافت هرگونه وجه غیراز مبالغ تعیین شده در جدول فوق تحت هرعنوان (جریمه، دیرکرد، کمک، خودیاری، بورسیه و … ) ممنوع است.

 4. جدول شهریه ثابت به تومان

  نام دوره غیربورسیه بورسیه
  تمام رشته های علوم انسانی ۲۵٫۷۳۷٫۸۰ ۳۰٫۴۶۱٫۳۰
  تمام رشته های غیرعلوم انسانی ۳۸٫۴۹۰٫۹۰ ۴۵٫۵۵۵٫۱۰

 5. شهریه هر واحد درسی پایان نامه برای دانشجویان غیر بورسیه ۸۷۲ هزار و ۸۷۰ تومان و برای برای دانشجویان بورسیه یک میلیون و ۳۳۰ هزار و ۷۰ تومان اعلام شده است.

 6. جدول شهریه متغیر به تومان

  نوع واحد درسی
  نظری غیر بورسیه ۲۵۷٫۱۵۰ بورسیه ۳۰۴٫۳۶۰
  عملی غیر بورسیه ۳۰۸٫۵۷۰ بورسیه ۳۶۵٫۲۳۰

 7. میزان شهریه علی الحساب دوره دکتری تخصصی

  شهریه تحصیلی دوره دکتری تخصصی سال ۹۱ به جز مراکز آموزش بین المللی به شرح جدول ذیل تعیین شده، این شهریه به صورت علی الحساب بوده و از دو بخش شهریه ثابت و متغیر تشکیل شده که به منظور تأمین بخشی از هزینه های این دوره در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می شود.

  پذیرفته شدگان مراکز آموزش بین المللی توجه داشته باشند که اجازه انتقال و یا جابجایی تحت هیچ شرایطی به آنها داده نخواهد شد. شهریه تحصیل در مراکز بین المللی مطابق شهریه مناطق آزاد دانشگاه آزاد اسلامی بوده و در زمان ثبت نام به داوطلبان اعلام خواهد شد.

 8. جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری آزاد/ جدول شهریه های دکتری
  پذیرفته شدگان در کنکور دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی امروز و فردا می توانند در مراکز مورد پذیرش نسبت به انجام ثبت نام و پرداخت شهریه اقدام کنند.
  به گزارش خبرنگار مهر، پرونده تمام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی سال ۹۱ دانشگاه آزاد جهت احراز صلاحیتهای عمومی تحت بررسی است و ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته شدگان این مرحله منوط به تأیید صلاحیت های عمومی توسط مراجع ذیصلاح خواهد بود.

  مهلت و محل ثبت نام
  پذیرفته شدگان امروز و فردا ۹ و ۱۰ مهرماه مهلت ثبت نام در مراکز قبولی خود را دارند.

  ضوابط مربوط به بورسیه
  متقاضیان استفاده از بورس تحصیلی پس از قبولی قطعی در دوره دکتری تخصصی می توانند با مراجعه به سایت استخدام اینترنتی دانشگاه آزاد به نشانی http://jazb.iau.ir نسبت به ارائه درخواست و انجام مراحل بورسیه با توجه به ضوابط اقدام کنند.
  دانشگاه آزاد پس از پایان مهلت مقرر، برابر آئین نامه های جاری تقاضاها را مورد رسیدگی قرار داده و در صورت انطباق با شرایط، زمان مصاحبه را که منحصراً برای پذیرش بورسیه انجام می گیرد به طریق مقتضی به اطلاع داوطلبان خواهد رساند.
  دانشجوی بورسیه مکلف است برابر مقررات در هر یک از واحدهای دانشگاهی سراسر کشور بنا به تشخیص شورای بورس سازمان مرکزی دانشگاه آزاد به انجام وظایف دانشگاهی محوله ادامه دهد مگر آن که پیش از این در مورد محل خدمت او توافق حاصل شده باشد.

  افرادی که در استخدام سازمانها یا نهادهای دیگر باشند، نمی توانند بورسیه دانشگاه آزاد اسلامی شوند.
  تمام دانشجویان دوره دکتری تخصصی اعم از آنها که بورسیه می شوند یا به طور آزاد ثبت نام می کنند باید به طور تمام وقت به تحصیل در دوره دکتری اشتغال داشته باشند.

  برای ثبت نام و اشتغال به تحصیل در دوره دکتری تخصصی افرادی که در استخدام وزارتخانه ها، سازمانها و ارگانهای مختلف هستند، باید مدارکی مبنی بر مرخصی، مأموریت به تحصیل یا استعفاء از آن وزارتخانه، سازمان یا ارگان در هنگام ثبت نام ارائه کنند.
  مربیان دانشگاه که بعنوان دانشجوی دوره دکتری تخصصی پذیرفته می شوند، می توانند با استفاده از مأموریت تحصیلی با دریافت حقوق و مزایای خود برابر ضوابط، بورسیه واحدهای دانشگاهی محل خدمت خود شوند.
  اینگونه افراد در طول تحصیل نباید هیچگونه مسؤلیتی در دانشگاه به عهده گیرند و ساعت تدریس این قبیل افراد (مربیان مأمور به تحصیل) نیز مانند سایر بورسیه ها است.
  تمام بورسیه ها باید تعهدنامه لازم را امضاء کنند تا چنانچه در هر مرحله از تحصیل ثابت شود که به کار اشتغال دارند، دانشگاه حق اخراج و توقف تحصیل آنها را داشته و در صورت اخراج هزینه انصراف را نیز طبق مقررات از آنان دریافت کند.

 9. وعده وزارت بهداشت محقق شد/اجرای اولین دوره «دکترای حرفه‌ای فیزیوتراپی» از بهمن ماه
  معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:‌ قبل از نیمسال دوم سال تحصیلی جاری با برگزاری آزمون برای پذیرش دانشجوی دکتری فیزیوتراپی، افراد واجد شرایط معرفی می‌شوند.
  به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر محمدعلی محققی صبح امروز در یک نشست مطبوعاتی با اشاره به اجرای مصوبه دکترای حرفه‌ای فیزیوتراپی، گفت:‌ مجوزی که برای ایجاد رشته دکترای حرفه‌ای فیزیوتراپی صادر شده بود فقط برای یک دوره است که بر اساس این مجوز با ظرفیت محدود ۱۵ نفر در دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشجو پذیرش می‌شود.

  وی با بیان اینکه مقدمات این کار فراهم شده است، اظهار کرد: برنامه مرسومی در دنیا ویژه این دوره وجود ندارد و شرایط ورود به این دوره در کشورهای مختلف متفاوت است بنابراین وقتی این رشته در سطح حرفه‌ای مطرح می‌شود باید سطح آن حفظ شود.

  وی با بیان اینکه پذیرش دانشجو از مقطع کارشناسی برای این دوره به صلاح نیست، افزود: بر این اساس کسانی که مطرح می‌کنند از دوره کارشناسی به دوره دکترای حرفه‌ای وارد شوند نمی‌توانند پاسخگوی تقاضاهای این سطح باشند.

 10. باسلام ثبت نام ازمون دکتری دانشگاه ازاد در چه تاریخی میباشد

 11. با سلام.زمان ثبت نام در دکتری پولی در دانشگاه پردیس کرج تموم شده یا هنوز میشه ثبت نام کرد؟

 12. من در دکتری پولی ثبت نام کردهام اما هنوز نمیدانم کی تاریخ ازمون یا اعلام زمان مصاحیبه خواهد بود.لطفا اطلاع رسانی کنید.

 13. سلام ، دکتری پولی پردیس دانشگاه تهران آیا دوباره ثبت نام می کندیا همان نوبت مهر ماه بود ؟

 14. بابا برین درس بخونین اینقدر پول به دانشگاه ندین آخرشم کار گیرتون نمیاد

 15. سلام. من دانشجوی ترم آخر مهندسی شیلات هستم و نفر سوم کلاس خودم هستم اما جز ۱۰ درصد نیستم چون کلاس ما ۲۰ نفر هست خواستم ببینم آیا شرایطی واسه قبولی بنده در کارشناسی ارشد بدون آزمون وجود دارد. ممنون

 16. سلام
  من سال ۹۱دکتراجغرافیای سیاسی مجاز شدم ولی مصاحبه ردشدم معدلم ۱۸٫۵۰شده میتونم الان دانشگاهتون پولی ثبت نام کنم؟

 17. سلام
  رشته لیسانسم علوم اجتماعیه من سال ۹۱دکتراجغرافیای سیاسی مجاز شدم ولی مصاحبه ردشدم معدلم ۱۸٫۵۰شده میتونم الان دانشگاهتون رشته جامعه شناسی یا مشاوره پولی ثبت نام کنم؟

 18. سلام.تاریخ ثبت نام مرحله بعد ازمون دکتری چه وقتی است.?برای سال ۹۲ .۹۳ منظورمه
  .و ایا قبل از ثبت نام باید ازمون تافل داده باشیم یعنی شرط ثبت نام پذیرش در تافل هست?ممنونم

 19. با سلام دکترای پولی دانشگاه تهران می تونم ثبت نام کنم . با تشکر

 20. بابا بی انصافها چه قدر منتظرباشم به جزمن خونوادم هم نگرانند اگر به اعلام نکردن باشد باز راضی هستم بدانم زبان نمره اوردم جواب تخصصی را بدین این انصاف نیست که این همه جوانان را اذیت می کنید

 21. سلام.
  من تعریف دکترای پولی رو نمیدونم.
  میشه خواهشا یکی توضیح بدهد؟
  شرایط اون به چه شکلی؟
  با سپاس فراوان

 22. باسلام واحترام اینجانب کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی با معدل ۱۹ می باشم حال در صورت داشتن شرایط ثبت نام اعلام اقدامات لازم را ایفاد نمایم. با سپاس و تشکر فراوان

 23. به چه صورت میتوان در دکتری پولی رشته مدیریت ثبت نام کرد

 24. سلام.من ارشد حقوق جزا و مقاله ای هم ارایه ندادم با معدل ۱۵٫۵ قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری دارم.{بدون کنکور} لطفا با شرایط گفته شده امکان پذیرش را دارند معرفی فرمایید.

 25. سلام خدمت مدیریت محترم سایت. آیا برای نیمسال دوم ۱۳۹۲ در رشته دکتری زبان و ادبیات فارسی پذیرش بدون آزمون دارید؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.متشکرم…

 26. با سلام و عرض ادب
  بنده کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی با معدل ۲۰/۱۷ هستم و متأسفانه مقاله ای به چاپ نرسوندم تا حالا, زبان انگلیسیم در حد مطلوبی است ولی تافل یا مدرک زبان دیگری ندارم, آیا با توجه به مطالبی که ذکر کردم شانس قبولی در دکتری پولی را دارم؟ و اینکه کدام دانشگاه ها دکتری پولی حقوق جزا و جرمشناسی ارائه میدهند؟

 27. سلام

  دریافت شهریه به چه صورت می باشد آیا توافقی هم می توان پرداخت کرد

دیدگاهی بنویسید (ایمیل معتبر وارد کنید تا پاسخ آن را به ایمیلتان بفرستیم.)


+ 6 = 11